Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 29

SpaceX startą uždraudė ateiviai

2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmosferos ribų.

Tačiau, bet kokiu atveju tariami lošimai „sudegė“, nes dėl tam tikrų priežasčių buvo atidėtas paleidimas. Oficialus paaiškinimas buvo blogas oras, labai keista priežastis. Manau, visi panašaus tipo objektai yra taip suprojektuoti, kad galėtų išlaikyti įvairias perkrovas, kitaip jų niekas ir neišleistų į kosmoso platybes. Ir, štai, kažkokia perkūnija, sustabdė starto paleidimą... man atrodo keista.

Beje, kaip vėliau paaiškėjo nebuvo ir jokios perkūnijos. Tiesą sakant, patį Canaverlio kyšulį NASA pasirinko ne todėl, kad būtų gražus vaizdas į jūrą ir ne dėl šilto Floridos klimato, bet todėl, kad vieta ten yra unikali: kai virš Floridos siaučia perkūnija ir visur žaibuoja ir griaudėja į Carnaverlį ateina paskiausiai. T.y. net ir be orų prognozuotojų, NASA visada turi laiko arba laivą paleisti į orbitą, arba viską atidėti, žinodami, kad netrukus sulauks lietaus.

Nors šiuo metų laiku, kaip rašo vietiniai žmonės – lietus šiuose kraštuose retenybė. Juos labai nustebino naujienos apie perkūniją.

Nepaisant to, visa paslaptis anksčiau ar vėliau paaiškėjo ir, kaip išsiaiškino ponas Florida Maquis – SpaceX paleidimui sutrukdė, jei ne „marsiečiai“, tai labai keli rimti vyrukai.

Taip atsitiko, kad paleidimo metu ponas Florida Maguis įjungė antrąją televiziją ir nusprendė iš jos žiūrėti tiesioginę transliaciją iš ISS, nes kupolo įveikimo momentas iš kosmoso yra geresnis. Tačiau vietoje kupolo jis pamatė:

Pirmame ekrane užfiksuoti kažkokie neatpažinti kosminiai skraiduoliai, antrame – arba kiti skraiduoliai, skraidantys atmosferoje tiesiai žemiau pirmojo, arba šešėlis, kurį meta skraiduolis. Šešėlis krito išskirtinai ant Floridos – kitose vietose jis nepasirodė.

Ponas Florida Maquis iškart paėmė telefoną ir pradėjo rašyti viską, ką matė tiesiai iš ekrano, o po to, būdamas tikras padorus tyrėjas, o ne koks pirdžius, viską paskelbė debesyje. Atsiųsti galite ČIA. Jei staiga nuoroda dėl kokių nors priežasčių nustos veikti, greičiausiai autorius ją atnaujins po savo vaizdo įrašu:

Apskritai visa tai yra labai, labai keista, ypač atsižvelgiant į tai, kad 2016 m. nesėkmingai paleidus SpaceX, NSO sunaikino raketą:

Florida Maqui siūlo, kad nežinomas NSO, kuris išgąsdino NASA, yra ne kas kitas, kaip vadinamas „Juodasis riteris“ – neaiškus objektas dirbtinės kilmės, kurį NASA šalininkai bando pateikti, kaip asteroido nuolaužą:

Nesame tikri dėl „Juodojo Riterio“, nes objektas atrodė labai didelis, net jei jis metė šešėlį šimtus kilometrų, bet galbūt tai buvo ne šešėlis, o kažkoks ginklas, galintis sunaikinti ir SpaceX, ir kosminę stotį, o gal ir visą Floridą. Todėl, pamatę tokį įspėjimą NASA, nusprendė „šeimininkus“ nenervinti ir paleidimą sustabdė.

NSO, kospirologija, NASA, Ateiviai

Kyla klausimas: kokia buvo SpaceX misija iš tikrųjų? Astronautai, tokius bandymus atlikdavo nuo senų laikų ir daugybę kartų. Ir čia, dėl tam tikrų priežasčių kilimas buvo uždraustas. Kodėl tai buvo uždrausta, čia jau kita tema, o pakolkas startas atidėtas šeštadieniui, 3.22 vietos laiku, todėl stebėkime įvykių raidą.

NSO, kospirologija, NASA, Ateiviai

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda)

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.07.2020 laikas 19:23 Padėkime Savo Venoms Žolelėmis Be Vaistų
Kai man pavyko sulieknėti ir atsikratyti 10 kg nereikalingo svorio, pajutau, kad pagerėjo mano kojų venų būsena. Tėvai sirgo varikoziniu venų išsiplėtimu, matyt aš irgi paveldėjau šią ligą. Iš pradžių nešiojau priešvarikozines kojines - toks ir buvo mano gydimasis. O štai šiuo atveju pati sau netikė...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 18:48 “Cikada3301”: kas stovi už pačios paslaptingiausios dabarties organizacijos
2012 metų sausio mėn. anoniminiame forume4chan atsirado paslaptingas pranešimas. Nežinomas, pasirašęs „3301“, įkėlė cikados paveikslėlį, kuriame buvo užšifruotas slaptas pranešimas.“ Supraskite jį, ir sužinosite, kaip rasti mus. Nekantriai laukiame tų nedaugelio žmonių, kuriems pavyks nueiti visą ke...

Skaityti daugiau

10.07.2020 laikas 08:32 Castellfollit unikalus miestelis Ispanijoje. Sužinok kodėl!
Katalonijoje yra miestelis, kuriame dar nė vienas turistas nepasiklydo begaliniuose gatvių, aikščių ir alėjų labirintuose. Ir taip yra ne dėl to, kad jis neklaidus, bet todėl, kad jame yra tik viena gatvė su dviem namų, kurie tiesiogine prasme kabo ant uolos krašto...

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 20:11 Magnio vandens receptas: kovoja su edema, antsvoriu, sąnarių skausmais, prasta kraujotaka ir dar daugiau!

Jei esate vyresnis nei 40 metų, tuomet turite atidžiai stebėti suvartoto magnio kiekį. Tai padeda tinkamai funkcionuoti visiems organams ir užkirsti kelią įvairioms ligoms.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 14:25 Ką apie asmenybę išduoda kavos puodelis?
Ne paslaptis, kad turėdami tam tikrų žinių, gali suprasti žmogaus prigimtį vien tik stebėdami tam tikrus gestus ar pasirinkimus. Net paprastas kavos puodelis gali labai daug atskleisti apie asmenybę.

Skaityti daugiau

09.07.2020 laikas 13:03 Cholesterolio Lygį Sumažinkite Be Vaistų

Žmogus negali pakeisti savo biologinio amžiaus, bet gali atitolinti lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, jei jo kraujagyslės bus „švarios“. Mokslas įrodė, kad šiuolaikiniai būdai kontroliuoti mažo tankio cholesterolį, dar vadinamą „bloguoju“, gali padėti išvengti infarkt...

Skaityti daugiau