- 18.05.2020
- 3.8 Reitingas
- 1423 Peržiūrų
- Komentarai
2020 m. gegužės 13 d., praėjus kelioms valandoms po saulėlydžio, Stephen Hummel – garsiosios Teksaso universiteto observatorijos astronomas – pastebėjo žaibo blyksnį ir tolimos perkūnijos, rašo sott.net.
„Pamačiau didelę blyksnių koloną, šokinėjanti danguje ir puoliau montuoti fotoaparatą“, - sako jis. Nukreipęs fotoaparatą pietryčių link Alpine miesto, jis įrašė šį filmą:
Vaizdo įraše pavaizduotos kintantis, raudonos ir žalios spalvos švytėjimas, krentančios virš galvos. Tuo tarpu raudoni blyksniai, taip ryškiai sužibėjo, kad „aš galėjau juos matyti plika akimi“, - sako astronomas. „Tai buvo fantastinis pasirodymas“.
Fotografuoti dangų pietvakarių Teksaso kaimo vietovėse gali būti gana rizikinga sako Hummel:
„Aš ką tik užkopiau į kalno viršūnę, dėl geresnio vaizdo, ir šiek tiek pavargau, kai nustatinėjau fotoaparatą. Ir staiga, tą akimirką išgirdau baisų kalnų liūto riaumojimą. Įjungiau fotoaparatą ir iškarto nubėgau, į saugią vietą. Vėliau, grįžau dėl trofėjaus, pasiėmiau kamerą ir kitą nufilmuotą medžiagą. Aš buvau sukrėstas rezultatu – toks oro švytėjimas buvo matomas“.
Paranormal komentaras: pasakojimas apie kalnų liūtą išties įspūdingas ir galima tik įsivaizduoti vargšą astronomą, bėgantį nuo liūto įkandimų – blizgančiais akiniais ir spindinčia prakaituota plika galva. Ir svarbiausia, paliko technologinę relikviją, kurią jam įteikė. Anksčiau, mokslininkai su tokia moksline įranga taip nepasiilgtu, griebtu trikoji ir kovotų su plėšrūnu iki galo.
Tačiau, jeigu kalbėtume rimtai, blyksniai buvo atsirado iš artimiausios perkūnijos, esančios už 180 kilometrų atstumu:
Iš čia nelabai aišku – kodėl jie čia atsirado? Ir kodėl jie nepažiūrėjo perkūnijos dar Didžiojoje Britanijoje? Galiausiai, dar vienas paslaptingas epizodas – išskirtinė blyksnių retenybė. Jei juos būtų buvę galima taip reguliariai dažnai stebėti ir filmuoti, jie būtų atrasti daug ankščiau nei 1989 metais. O juos ką tik matė prieš savaitę Brazilijoje, kur netrukus po to nukrito NSO. Todėl greičiausiai „blyksniai“ buvo šaltinis, tokio pobūdžio objekto:
Įrašas buvo padarytas tiesiog iš TKS 2020 m. gegužės 15 d. Iš viso ieškant tik YouTube, tik per pastarąją savaitę ir tik Teksase, iškarto galima rasti apie dvidešimt vaizdo įrašų su „skraiduoliais“:
Ir tik virš Teksaso pastaraisiais metais kas tik neskraidė – valstija, matyt, „marsiečiams“ yra nepaprastai įdomi. Todėl, „blyksniai“ greičiausiai yra atmosferos ir kažkokio milžiniško kosminio laivo sąveikos rezultatas.
Ką jis ten veikia nelabai aišku, tačiau mes nesame tikri, kad išgirdęs astronomas girdėjo būtent pumą. Visiškai įmanoma, kad koks nors Grobuonis nusileido ten ir šaukė ant viso miško, mesdamas įšuki astronomui, kviesdamas pažaisti elnią ir medžiotoją. Tačiau elnias likimo nebandė ir nusprendė pabėgti į saugią vietą, palikdamas televizijos kamerą. Ji ir stebėjo įvykių eigą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau