Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Gegužės » 18

Raudonas švytėjimas ir riaumojimas virš Teksaso privertė garsųjį astronomą pabėgti

2020 m. gegužės 13 d., praėjus kelioms valandoms po saulėlydžio, Stephen Hummel – garsiosios Teksaso universiteto observatorijos astronomas – pastebėjo žaibo blyksnį ir tolimos perkūnijos, rašo sott.net.

„Pamačiau didelę blyksnių koloną, šokinėjanti danguje ir puoliau montuoti fotoaparatą“, - sako jis. Nukreipęs fotoaparatą pietryčių link Alpine miesto, jis įrašė šį filmą:

Vaizdo įraše pavaizduotos kintantis, raudonos ir žalios spalvos švytėjimas, krentančios virš galvos. Tuo tarpu raudoni blyksniai, taip ryškiai sužibėjo, kad „aš galėjau juos matyti plika akimi“, - sako astronomas. „Tai buvo fantastinis pasirodymas“.

Fotografuoti dangų pietvakarių Teksaso kaimo vietovėse gali būti gana rizikinga sako Hummel:

„Aš ką tik užkopiau į kalno viršūnę, dėl geresnio vaizdo, ir šiek tiek pavargau, kai nustatinėjau fotoaparatą. Ir staiga, tą akimirką išgirdau baisų kalnų liūto riaumojimą. Įjungiau fotoaparatą ir iškarto nubėgau, į saugią vietą. Vėliau, grįžau dėl trofėjaus, pasiėmiau kamerą ir kitą nufilmuotą medžiagą. Aš buvau sukrėstas rezultatu – toks oro švytėjimas buvo matomas“.

Paranormal komentaras: pasakojimas apie kalnų liūtą išties įspūdingas ir galima tik įsivaizduoti vargšą astronomą, bėgantį nuo liūto įkandimų – blizgančiais akiniais ir spindinčia prakaituota plika galva. Ir svarbiausia, paliko technologinę relikviją, kurią jam įteikė. Anksčiau, mokslininkai su tokia moksline įranga taip nepasiilgtu, griebtu trikoji ir kovotų su plėšrūnu iki galo.

Tačiau, jeigu kalbėtume rimtai, blyksniai buvo atsirado iš artimiausios perkūnijos, esančios už 180 kilometrų atstumu:

blyksniai, Nepaaiškinama, anomalija, kospirologija, nso, Ateiviai

Iš čia nelabai aišku – kodėl jie čia atsirado? Ir kodėl jie nepažiūrėjo perkūnijos dar Didžiojoje Britanijoje? Galiausiai, dar vienas paslaptingas epizodas – išskirtinė blyksnių retenybė. Jei juos būtų buvę galima taip reguliariai dažnai stebėti ir filmuoti, jie būtų atrasti daug ankščiau nei 1989 metais. O juos ką tik matė prieš savaitę Brazilijoje, kur netrukus po to nukrito NSO. Todėl greičiausiai „blyksniai“ buvo šaltinis, tokio pobūdžio objekto:

Įrašas buvo padarytas tiesiog iš TKS 2020 m. gegužės 15 d. Iš viso ieškant tik YouTube, tik per pastarąją savaitę ir tik Teksase, iškarto galima rasti apie dvidešimt vaizdo įrašų su „skraiduoliais“:

Ir tik virš Teksaso pastaraisiais metais kas tik neskraidė – valstija, matyt, „marsiečiams“ yra nepaprastai įdomi. Todėl, „blyksniai“ greičiausiai yra atmosferos ir kažkokio milžiniško kosminio laivo sąveikos rezultatas.

Ką jis ten veikia nelabai aišku, tačiau mes nesame tikri, kad išgirdęs astronomas girdėjo būtent pumą. Visiškai įmanoma, kad koks nors Grobuonis nusileido ten ir šaukė ant viso miško, mesdamas įšuki astronomui, kviesdamas pažaisti elnią ir medžiotoją. Tačiau elnias likimo nebandė ir nusprendė pabėgti į saugią vietą, palikdamas televizijos kamerą. Ji ir stebėjo įvykių eigą.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau