Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 18

Raudonas švytėjimas ir riaumojimas virš Teksaso privertė garsųjį astronomą pabėgti

2020 m. gegužės 13 d., praėjus kelioms valandoms po saulėlydžio, Stephen Hummel – garsiosios Teksaso universiteto observatorijos astronomas – pastebėjo žaibo blyksnį ir tolimos perkūnijos, rašo sott.net.

„Pamačiau didelę blyksnių koloną, šokinėjanti danguje ir puoliau montuoti fotoaparatą“, - sako jis. Nukreipęs fotoaparatą pietryčių link Alpine miesto, jis įrašė šį filmą:

Vaizdo įraše pavaizduotos kintantis, raudonos ir žalios spalvos švytėjimas, krentančios virš galvos. Tuo tarpu raudoni blyksniai, taip ryškiai sužibėjo, kad „aš galėjau juos matyti plika akimi“, - sako astronomas. „Tai buvo fantastinis pasirodymas“.

Fotografuoti dangų pietvakarių Teksaso kaimo vietovėse gali būti gana rizikinga sako Hummel:

„Aš ką tik užkopiau į kalno viršūnę, dėl geresnio vaizdo, ir šiek tiek pavargau, kai nustatinėjau fotoaparatą. Ir staiga, tą akimirką išgirdau baisų kalnų liūto riaumojimą. Įjungiau fotoaparatą ir iškarto nubėgau, į saugią vietą. Vėliau, grįžau dėl trofėjaus, pasiėmiau kamerą ir kitą nufilmuotą medžiagą. Aš buvau sukrėstas rezultatu – toks oro švytėjimas buvo matomas“.

Paranormal komentaras: pasakojimas apie kalnų liūtą išties įspūdingas ir galima tik įsivaizduoti vargšą astronomą, bėgantį nuo liūto įkandimų – blizgančiais akiniais ir spindinčia prakaituota plika galva. Ir svarbiausia, paliko technologinę relikviją, kurią jam įteikė. Anksčiau, mokslininkai su tokia moksline įranga taip nepasiilgtu, griebtu trikoji ir kovotų su plėšrūnu iki galo.

Tačiau, jeigu kalbėtume rimtai, blyksniai buvo atsirado iš artimiausios perkūnijos, esančios už 180 kilometrų atstumu:

blyksniai, Nepaaiškinama, anomalija, kospirologija, nso, Ateiviai

Iš čia nelabai aišku – kodėl jie čia atsirado? Ir kodėl jie nepažiūrėjo perkūnijos dar Didžiojoje Britanijoje? Galiausiai, dar vienas paslaptingas epizodas – išskirtinė blyksnių retenybė. Jei juos būtų buvę galima taip reguliariai dažnai stebėti ir filmuoti, jie būtų atrasti daug ankščiau nei 1989 metais. O juos ką tik matė prieš savaitę Brazilijoje, kur netrukus po to nukrito NSO. Todėl greičiausiai „blyksniai“ buvo šaltinis, tokio pobūdžio objekto:

Įrašas buvo padarytas tiesiog iš TKS 2020 m. gegužės 15 d. Iš viso ieškant tik YouTube, tik per pastarąją savaitę ir tik Teksase, iškarto galima rasti apie dvidešimt vaizdo įrašų su „skraiduoliais“:

Ir tik virš Teksaso pastaraisiais metais kas tik neskraidė – valstija, matyt, „marsiečiams“ yra nepaprastai įdomi. Todėl, „blyksniai“ greičiausiai yra atmosferos ir kažkokio milžiniško kosminio laivo sąveikos rezultatas.

Ką jis ten veikia nelabai aišku, tačiau mes nesame tikri, kad išgirdęs astronomas girdėjo būtent pumą. Visiškai įmanoma, kad koks nors Grobuonis nusileido ten ir šaukė ant viso miško, mesdamas įšuki astronomui, kviesdamas pažaisti elnią ir medžiotoją. Tačiau elnias likimo nebandė ir nusprendė pabėgti į saugią vietą, palikdamas televizijos kamerą. Ji ir stebėjo įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau