Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 23

Panašu, Kad Blogi Vyrukai Jau Atvyko. Nejaugi Dėl Derliaus?

2020 m. balandžio 17 d. Paraiboje, rytų Brazilijoje, lauko stebėjimo kamera buvo nufilmuotas toks atmosferos reiškinys:

Naujienos į anglišką internetą iškarto nepateko, bet kai tik ten pateko – visi protingais veidais pradėjo rašyti, kad tai, kažkokie mėlynas srautas (angl. – „blue jet“). Bet imkime ir pabandykime liaudiškai išsiaiškinti ir atlikti hipotezę: kas yra tie „srautai“?

Kaip rašo protingi akademikai –srautai, blyksniai, elfai ir kiti „biliberda“ – tai tokie kieti žaibai viršutiniame atmosferos sluoksnyje, kurie yra reti ir todėl apie juos žinoma labai mažai.

Kospirologija, NSO, nepaaiškinama, gamtos anomalijos, anomalija

Nepaisant to, mes klausiame savęs: kaip dažnai būna ugnikalnių išsiveržimų? Dažniau ar rečiau srautų? Ir kaip dažnai būna supernovų sprogimų? Arba – kaip dažnai žmonės randa pitekantropo kaulus (Javos žmogus)? Visi išvardinti įvykiai – labai reti, vienaip ar kitaip, turi paaiškinimą, bei paaiškinimo ŽODŽIUS. Įdomi teorija? Mums tereikia įjungti kažkiek smegenis ir pakelti galvas, ir mąstyti, kitaip nei norėtų kai kurie piliečiai.

Yra žodis „batas“, yra žodis „akmuo“, yra žodis „vanduo“ ir pan. Tai yra viskas, su kuo žmogus susiduria nuo kalbos istorijos pradžios ir iškarto sugalvoja jiems žodžius. Tačiau „srautas“ ir „blyksniai“ žodžio prasmės nėra (turime omenyje, kas dedasi danguje ir jų formuluotes, iki šiol nepaaiškinama, o gal per tiek laiko ir nenorima, kažką aiškintis) – visa tai lyg žodžio skolinimasis. Yra žodis žaibas, bet „srautas“ (jet), kad apibūdintų reikšmę lyg ir nėra. Nėra, nes žmones žaibus mato, dar nuo tų laikų, kai vaikščiojo nuo gyvūnų nudirtą odą ir kailinius ir linkėdami vienas kitam sėkmingos medžioklės, o „srauto“ ar „blyksnių“ niekada nematė. Įdomu?

Pirmą kartą šie blyksniai (angl. – „sprites“) buvo pastebėti 1989 m., kažkokiu dideliu teleskopu, o „srautai“ buvo pastebėti po dešimties ar penkioliktos metų. Na, kur jie buvo ankščiau? Kodėl žodis „srautas“ nėra brazilų kalboje, jei jie ten nuolat mirksi? Ir žodžio nėra todėl, kad visi šie stebuklai atsirado neseniai ir dėl to akademikams buvo liepta sugalvoti „reiškinys“, kad būtų paaiškinta bandai ir nesibaimintu. Bet nesibaimintu ko?

Peru, balandžio 13 d.:

Originalus vaizdo įrašas, iš kurio buvo paimti ir padidinti kadrai:

Peru, balandžio 17 d.:

Tai ne lėktuvas, nei bepilotis orlaivis, nei sraigtasparnis. Kaip rašo nufilmavęs vaizdo įrašą asmuo – šis daiktas vizualiai yra didesnis už bet kurį lėktuvą: ten netoliese yra oro uostas ir jam yra jį su kuo palyginti. Be to, objektas keičia kryptį, jis yra ryškesnis nei bet kuris orlaivis (miesto oro uostas išvis uždarytas), objektas nekelia jokio triukšmo.

Gali būti, kad tas pats ar toks pat įrenginys buvo nufilmuotas iš kitos filmavimo vietos: vaizdo įrašo data yra ta pati, architektūra – lyg ir tokia pati:

Krymas, balandžio 19 d.:

Dominikos Respublika, vaizdo įrašas balandžio 20 d.:

Salvadoras, balandžio 17 d .:

Saudo Arabija, vaizdo įrašas balandžio 17 d.:

Kolumbija, balandžio 20 d.:

Mičigano valstija, balandžio 20 d.:

Apskritai, kaip mes ir anksčiau kalbėjome ir žadėjome – lėkštės pradėjo pasirodyti gana dažnai ir leidžia nufilmuoti save iš arčiau. Akivaizdu, kad kažkoks tipas ir sukelia daugiaspalvius didžiulius žaibus. Nuo 1990 metų pradžios Žemėje atsirado šio tipo aparatų – ir todėl akademikams buvo užduotis dėl „srauto“. Tai yra, jie šiems prietaisams pateikė paaiškinimą norint nuslėpti, kas tai.

Nepaisant to, pagrindinis klausimas ne „srautuose“, o erdvėlaiviuose, kurių pastebėjimai tapo dažnesni, nežinia kodėl. Nors su šiais „srautais“ yra klausymų taip pat.

Taigi, kaip mes anksčiau rašėme, net dviem Brazilijos žmonėms išvakarėse buvo vizija, kad iš dangaus ateis juodi dūmai ir visi, kurie pateks į tuos dūmus, mirs iškart. Ir tada, kažkaip stebėtinai sutapo, kad likus kelioms dienoms iki nustatytos datos, virš Brazilijos, kažkas pakibo ir pradėjo „badyti“ žemę iškrovomis. Ar ji kažkaip susijusi ar ne, mes nežinome.

Nežinome atsakymo į šiuos ir kitus, susijusius su NSO klausymus. Bet, kas dedasi danguje ir niekas negali paaiškinti, nieko gero nežada. Žinoma, vaizdo įrašai klastotė, ar ne mes nežinome. Išsakome, tik savo nuomone, tad spręskite patys, o mes ir toliau stebėkime kas vyksta pasaulyje...

paranormal.lt

 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau