Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2020 » Balandžio » 23

Panašu, Kad Blogi Vyrukai Jau Atvyko. Nejaugi Dėl Derliaus?

2020 m. balandžio 17 d. Paraiboje, rytų Brazilijoje, lauko stebėjimo kamera buvo nufilmuotas toks atmosferos reiškinys:

Naujienos į anglišką internetą iškarto nepateko, bet kai tik ten pateko – visi protingais veidais pradėjo rašyti, kad tai, kažkokie mėlynas srautas (angl. – „blue jet“). Bet imkime ir pabandykime liaudiškai išsiaiškinti ir atlikti hipotezę: kas yra tie „srautai“?

Kaip rašo protingi akademikai –srautai, blyksniai, elfai ir kiti „biliberda“ – tai tokie kieti žaibai viršutiniame atmosferos sluoksnyje, kurie yra reti ir todėl apie juos žinoma labai mažai.

Kospirologija, NSO, nepaaiškinama, gamtos anomalijos, anomalija

Nepaisant to, mes klausiame savęs: kaip dažnai būna ugnikalnių išsiveržimų? Dažniau ar rečiau srautų? Ir kaip dažnai būna supernovų sprogimų? Arba – kaip dažnai žmonės randa pitekantropo kaulus (Javos žmogus)? Visi išvardinti įvykiai – labai reti, vienaip ar kitaip, turi paaiškinimą, bei paaiškinimo ŽODŽIUS. Įdomi teorija? Mums tereikia įjungti kažkiek smegenis ir pakelti galvas, ir mąstyti, kitaip nei norėtų kai kurie piliečiai.

Yra žodis „batas“, yra žodis „akmuo“, yra žodis „vanduo“ ir pan. Tai yra viskas, su kuo žmogus susiduria nuo kalbos istorijos pradžios ir iškarto sugalvoja jiems žodžius. Tačiau „srautas“ ir „blyksniai“ žodžio prasmės nėra (turime omenyje, kas dedasi danguje ir jų formuluotes, iki šiol nepaaiškinama, o gal per tiek laiko ir nenorima, kažką aiškintis) – visa tai lyg žodžio skolinimasis. Yra žodis žaibas, bet „srautas“ (jet), kad apibūdintų reikšmę lyg ir nėra. Nėra, nes žmones žaibus mato, dar nuo tų laikų, kai vaikščiojo nuo gyvūnų nudirtą odą ir kailinius ir linkėdami vienas kitam sėkmingos medžioklės, o „srauto“ ar „blyksnių“ niekada nematė. Įdomu?

Pirmą kartą šie blyksniai (angl. – „sprites“) buvo pastebėti 1989 m., kažkokiu dideliu teleskopu, o „srautai“ buvo pastebėti po dešimties ar penkioliktos metų. Na, kur jie buvo ankščiau? Kodėl žodis „srautas“ nėra brazilų kalboje, jei jie ten nuolat mirksi? Ir žodžio nėra todėl, kad visi šie stebuklai atsirado neseniai ir dėl to akademikams buvo liepta sugalvoti „reiškinys“, kad būtų paaiškinta bandai ir nesibaimintu. Bet nesibaimintu ko?

Peru, balandžio 13 d.:

Originalus vaizdo įrašas, iš kurio buvo paimti ir padidinti kadrai:

Peru, balandžio 17 d.:

Tai ne lėktuvas, nei bepilotis orlaivis, nei sraigtasparnis. Kaip rašo nufilmavęs vaizdo įrašą asmuo – šis daiktas vizualiai yra didesnis už bet kurį lėktuvą: ten netoliese yra oro uostas ir jam yra jį su kuo palyginti. Be to, objektas keičia kryptį, jis yra ryškesnis nei bet kuris orlaivis (miesto oro uostas išvis uždarytas), objektas nekelia jokio triukšmo.

Gali būti, kad tas pats ar toks pat įrenginys buvo nufilmuotas iš kitos filmavimo vietos: vaizdo įrašo data yra ta pati, architektūra – lyg ir tokia pati:

Krymas, balandžio 19 d.:

Dominikos Respublika, vaizdo įrašas balandžio 20 d.:

Salvadoras, balandžio 17 d .:

Saudo Arabija, vaizdo įrašas balandžio 17 d.:

Kolumbija, balandžio 20 d.:

Mičigano valstija, balandžio 20 d.:

Apskritai, kaip mes ir anksčiau kalbėjome ir žadėjome – lėkštės pradėjo pasirodyti gana dažnai ir leidžia nufilmuoti save iš arčiau. Akivaizdu, kad kažkoks tipas ir sukelia daugiaspalvius didžiulius žaibus. Nuo 1990 metų pradžios Žemėje atsirado šio tipo aparatų – ir todėl akademikams buvo užduotis dėl „srauto“. Tai yra, jie šiems prietaisams pateikė paaiškinimą norint nuslėpti, kas tai.

Nepaisant to, pagrindinis klausimas ne „srautuose“, o erdvėlaiviuose, kurių pastebėjimai tapo dažnesni, nežinia kodėl. Nors su šiais „srautais“ yra klausymų taip pat.

Taigi, kaip mes anksčiau rašėme, net dviem Brazilijos žmonėms išvakarėse buvo vizija, kad iš dangaus ateis juodi dūmai ir visi, kurie pateks į tuos dūmus, mirs iškart. Ir tada, kažkaip stebėtinai sutapo, kad likus kelioms dienoms iki nustatytos datos, virš Brazilijos, kažkas pakibo ir pradėjo „badyti“ žemę iškrovomis. Ar ji kažkaip susijusi ar ne, mes nežinome.

Nežinome atsakymo į šiuos ir kitus, susijusius su NSO klausymus. Bet, kas dedasi danguje ir niekas negali paaiškinti, nieko gero nežada. Žinoma, vaizdo įrašai klastotė, ar ne mes nežinome. Išsakome, tik savo nuomone, tad spręskite patys, o mes ir toliau stebėkime kas vyksta pasaulyje...

paranormal.lt

 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau