Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Hipotezės » 2020 » Balandžio » 23

Panašu, Kad Blogi Vyrukai Jau Atvyko. Nejaugi Dėl Derliaus?

2020 m. balandžio 17 d. Paraiboje, rytų Brazilijoje, lauko stebėjimo kamera buvo nufilmuotas toks atmosferos reiškinys:

Naujienos į anglišką internetą iškarto nepateko, bet kai tik ten pateko – visi protingais veidais pradėjo rašyti, kad tai, kažkokie mėlynas srautas (angl. – „blue jet“). Bet imkime ir pabandykime liaudiškai išsiaiškinti ir atlikti hipotezę: kas yra tie „srautai“?

Kaip rašo protingi akademikai –srautai, blyksniai, elfai ir kiti „biliberda“ – tai tokie kieti žaibai viršutiniame atmosferos sluoksnyje, kurie yra reti ir todėl apie juos žinoma labai mažai.

Kospirologija, NSO, nepaaiškinama, gamtos anomalijos, anomalija

Nepaisant to, mes klausiame savęs: kaip dažnai būna ugnikalnių išsiveržimų? Dažniau ar rečiau srautų? Ir kaip dažnai būna supernovų sprogimų? Arba – kaip dažnai žmonės randa pitekantropo kaulus (Javos žmogus)? Visi išvardinti įvykiai – labai reti, vienaip ar kitaip, turi paaiškinimą, bei paaiškinimo ŽODŽIUS. Įdomi teorija? Mums tereikia įjungti kažkiek smegenis ir pakelti galvas, ir mąstyti, kitaip nei norėtų kai kurie piliečiai.

Yra žodis „batas“, yra žodis „akmuo“, yra žodis „vanduo“ ir pan. Tai yra viskas, su kuo žmogus susiduria nuo kalbos istorijos pradžios ir iškarto sugalvoja jiems žodžius. Tačiau „srautas“ ir „blyksniai“ žodžio prasmės nėra (turime omenyje, kas dedasi danguje ir jų formuluotes, iki šiol nepaaiškinama, o gal per tiek laiko ir nenorima, kažką aiškintis) – visa tai lyg žodžio skolinimasis. Yra žodis žaibas, bet „srautas“ (jet), kad apibūdintų reikšmę lyg ir nėra. Nėra, nes žmones žaibus mato, dar nuo tų laikų, kai vaikščiojo nuo gyvūnų nudirtą odą ir kailinius ir linkėdami vienas kitam sėkmingos medžioklės, o „srauto“ ar „blyksnių“ niekada nematė. Įdomu?

Pirmą kartą šie blyksniai (angl. – „sprites“) buvo pastebėti 1989 m., kažkokiu dideliu teleskopu, o „srautai“ buvo pastebėti po dešimties ar penkioliktos metų. Na, kur jie buvo ankščiau? Kodėl žodis „srautas“ nėra brazilų kalboje, jei jie ten nuolat mirksi? Ir žodžio nėra todėl, kad visi šie stebuklai atsirado neseniai ir dėl to akademikams buvo liepta sugalvoti „reiškinys“, kad būtų paaiškinta bandai ir nesibaimintu. Bet nesibaimintu ko?

Peru, balandžio 13 d.:

Originalus vaizdo įrašas, iš kurio buvo paimti ir padidinti kadrai:

Peru, balandžio 17 d.:

Tai ne lėktuvas, nei bepilotis orlaivis, nei sraigtasparnis. Kaip rašo nufilmavęs vaizdo įrašą asmuo – šis daiktas vizualiai yra didesnis už bet kurį lėktuvą: ten netoliese yra oro uostas ir jam yra jį su kuo palyginti. Be to, objektas keičia kryptį, jis yra ryškesnis nei bet kuris orlaivis (miesto oro uostas išvis uždarytas), objektas nekelia jokio triukšmo.

Gali būti, kad tas pats ar toks pat įrenginys buvo nufilmuotas iš kitos filmavimo vietos: vaizdo įrašo data yra ta pati, architektūra – lyg ir tokia pati:

Krymas, balandžio 19 d.:

Dominikos Respublika, vaizdo įrašas balandžio 20 d.:

Salvadoras, balandžio 17 d .:

Saudo Arabija, vaizdo įrašas balandžio 17 d.:

Kolumbija, balandžio 20 d.:

Mičigano valstija, balandžio 20 d.:

Apskritai, kaip mes ir anksčiau kalbėjome ir žadėjome – lėkštės pradėjo pasirodyti gana dažnai ir leidžia nufilmuoti save iš arčiau. Akivaizdu, kad kažkoks tipas ir sukelia daugiaspalvius didžiulius žaibus. Nuo 1990 metų pradžios Žemėje atsirado šio tipo aparatų – ir todėl akademikams buvo užduotis dėl „srauto“. Tai yra, jie šiems prietaisams pateikė paaiškinimą norint nuslėpti, kas tai.

Nepaisant to, pagrindinis klausimas ne „srautuose“, o erdvėlaiviuose, kurių pastebėjimai tapo dažnesni, nežinia kodėl. Nors su šiais „srautais“ yra klausymų taip pat.

Taigi, kaip mes anksčiau rašėme, net dviem Brazilijos žmonėms išvakarėse buvo vizija, kad iš dangaus ateis juodi dūmai ir visi, kurie pateks į tuos dūmus, mirs iškart. Ir tada, kažkaip stebėtinai sutapo, kad likus kelioms dienoms iki nustatytos datos, virš Brazilijos, kažkas pakibo ir pradėjo „badyti“ žemę iškrovomis. Ar ji kažkaip susijusi ar ne, mes nežinome.

Nežinome atsakymo į šiuos ir kitus, susijusius su NSO klausymus. Bet, kas dedasi danguje ir niekas negali paaiškinti, nieko gero nežada. Žinoma, vaizdo įrašai klastotė, ar ne mes nežinome. Išsakome, tik savo nuomone, tad spręskite patys, o mes ir toliau stebėkime kas vyksta pasaulyje...

paranormal.lt

 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2018-08-26 laikas 11:49 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo slogos

Sloga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo slogos, receptai nuo slogos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, slogos gydymas, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

2020-12-22 laikas 22:50 Receptai Silkė su morkomis, obuoliais ir pievagrybiais
Noriu su Jumis pasidalinti nuostabiu silkės patiekalu iš visai paprastų ingredientų. Jį tikrai nėra sunku pagaminti ir labai tinka Kūčioms. Rekomenduoju.

Skaityti daugiau

2020-09-21 laikas 15:13 Receptai Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau