Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Balandžio » 09

09.04.2020, 21:06
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tokią priemonę nuo skausmo galima lengvai ir greitai pasigaminti namuose. Bet koks danties šaknies pažeidimas sukelia nepakeliamą skausmą. Yra daug papildomo nervų pažeidimo priežasčių.
Sužinok daugiau ...
09.04.2020, 19:39
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu tiek USA neatlieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus susergate gripu, turi sloga, jums iš karto nustato koronavirusa. Na taip, tai elementarus gripas. Todėl, pagal statistika taip skaičiai ir auga.

Sužinok daugiau ...
09.04.2020, 16:25
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Viena iš gana paplitusių sąmokslo teorijų, pasirodžiusi kartu su COVD-19 pandemija, yra tam tikras garso skleidimas, kurio veikimas sukelia ligos simptomus.

Sužinok daugiau ...
09.04.2020, 13:01
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Radio Free Asia (RFA) praneša, kad Uhano gyventojai, kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus.

Sužinok daugiau ...
09.04.2020, 08:54
Burtai, Magija
Nusivylusiems meile labai dažnai siūloma atkreipti dėmesį į kinų išmintį, kuri padės atnešti į namus laimę, sėkmę ir gerovę. Norint kuo greičiau pagerinti meilės reikalus, pirmiausiai reikia išnešti nereikalingus daiktus iš namų ir pripildyti namus tais, kurie yra atsakingi už meilės energiją. Kokie kiti fengšui gyvenimo patarimai padės rasti laimę asmeniniame gyvenime ir ar iš tikrųjų jie veikia?
Sužinok daugiau ...
09.04.2020, 08:36
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Daugelį metų mums buvo tvirtinama: miegokite po 8 valandas per parą ir būsite laimingi. Tačiau neseniai mokslininkai priėjo išvados, kad tos 8 valandos miego per parą – tėra mitas. Vienas iš svarbiausių miego trukmės vertinimo kriterijų yra miego kokybė, o ne trukmė.
Sužinok daugiau ...
09.04.2020, 08:19
Mistika
Apie vaikus su baltomis akimis yra girdėjęs ne vienas. Jie atrodo kaip normalūs vaikai, tik bendraujant su jais, galima apstebėti kalbėjimo, elgesio ir išvaizdos keistenybes. Paskui pamatai ir jų visiškai baltas akis.
Sužinok daugiau ...
09.04.2020, 07:39
Archeologija
Floresas – sala Indonezijoje, viena iš didžiausių, labiausiai kalvotų Mažųjų Sundos salų. Salai vardą suteikė portugalai, kurie ją atrado ir buvo sužavėti jos nuostabia augmenija. Floresas – gėlių sala.
Sužinok daugiau ...