Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 9

Kaip Pritraukti Meilę Pagal Fengšui?

Nusivylusiems meile labai dažnai siūloma atkreipti dėmesį į kinų išmintį, kuri padės atnešti į namus laimę, sėkmę ir gerovę. Norint kuo greičiau pagerinti meilės reikalus, pirmiausiai reikia išnešti nereikalingus daiktus iš namų ir pripildyti namus tais, kurie yra atsakingi už meilės energiją. Kokie kiti fengšui gyvenimo patarimai padės rasti laimę asmeniniame gyvenime ir ar iš tikrųjų jie veikia?

„Kaip Rytų mokymas gali padėti rasti laimę asmeniniame gyvenime?” – abejoja kai kurie skeptikai, įpratę visus klausimus spręsti savarankiškai. Tiesą sakant, viskas yra daug paprasčiau nei atrodo. Tam, kad meilė ir laimė rastų kelią į savo namus, pirmiausiai reikia suaktyvinti tam tikrą namų sektorių ir, antra, neignoruoti įvairių simbolių, kurių ypatinga energija yra atsakinga už meilės reikalus ir padeda suderinti santykius tarp partnerių. Norint stipresnio poveikio, galima atlikti specialius ritualus, dėl kurių gyvenimas pradės alsuoti meile ir dėkingumo jausmu. Tinkamai naudojami fengšui talismanai turi magišką poveikį, daro teigiamą poveikį psichoemocinei būklei ir padeda išspręsti tam tikras problemas.

Kalbant apie asmeninį gyvenimą, pirmiausiai reikia nustatyti ir suaktyvinti savo romantinių santykių globėjus, kuriuos kinų horoskope vaizduoja šie gyvūnai: gaidys, triušis, arklys ir žiurkė. Pavyzdžiui, tiems, kurie gimė Jaučio, Gyvatės ar Gaidžio metais tinka Žirgas. Tiems, kurie gimė Ožkos, Triušio ir Kiaulės metais – Žiurkė. Gimusiems Šuns, Arklio ar Tigro metais – Triušis. Drakono, Žiurkės ir Beždžionės metais tinka Gaidys.

Meilė, Meilės burtai, Fengšui, Magija, Burtai

Norėdami suderinti atitinkamą nuotaiką ir padėti suaktyvinti gyvenimo pokyčių procesą, reikia nusipirkti gyvūno, po kurio ženklu gimėte, statulėlę arba paveikslėlį ir nuolat jį nešiotis su savimi. Taip pat reikia pridėti keletą kitų simbolių, kurie sustiprins poveikį.

Bijūnai. Bet koks bijūnų vaizdas, nesvarbu, ar tai paveisklėlis, nuotrauka, ar siuvinėjimas (aplikacija) ant audinio, laikomas stipriu talismanu. Vienišoms moterims, svajojančioms sutikti tą vienintelį, patariamą bijūnų atvaizdą padėti priešais įėjimą į miegamąjį. Ištekėjusios moterys, kurios nori susigrąžinti aistrą santykiuose, atvaizdą su bijūnais turėtų pakabinti svetainėje, nes priešingu atveju vyrą domins ne tik žmona, bet ir kitos moterys.

Porinės figūros arba mandarinių ančių, balandžių, gulbių, žuvų atvaizdai taip pat gali būti statomi ar kabinami miegamajame, kad santykiuose (esamuose ar būsimuose) vyrautų meilė ir harmonija.

Meilės dubuo. Miegamojo pietvakariuose reikia pastatyti dar vieną talismaną, kuris gali padėti surasti laimę. Jį galima pasigaminti ir patiems. Tam reikės stiklinės vazos, jos dugne padėti žiedą (sidabro ar aukso, be akmenų ir kitų dekoratyvinių puošmenų), keletą spalvingų akmenukų, įpilti vandens, įberti rožių arba bijūnų žiedlapių ir įdėkite dvi mažas plūduriuojančias žvakes. Visa tai padės pritraukti į gyvenimą romantiką ir sukurs atitinkamą nuotaiką.

Virš lovos galima pakabinti Mėnulio atvaizdą – jo energija padidina galimybes pritraukti tinkamą partnerį. Be to, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad lovoje pakaktų vietos dviem. Net jei šiuo metu esate vieniša, turite būti pasirengusi tam, kad jūsų gyvenime bet kada gali atsirasti vyras.

Be to, siūloma daugiau naudoti namuose raudonos spalvos detalių. Būtent ši spalva sustiprina Či energijos tekėjimą ir padeda įgyvendinti planus.

Pietvakarinėje miegamojo dalyje taip pat galima pastatyti jūros kriauklę, kuri padės suaktyvinti meilės energiją arba sustiprins ryšį su dabartiniu partneriu.

Feniksų ir povų atvaizdai, patalpinti svetainėje, pritrauks meilę ir santuoką, o tiems, kurie dar nesutiko savo sielos draugo, padės susirasti tinkamą partnerį ir nutraukti vienatvę.

Vyriški daiktai. Nebūtina išpirkti viso vyrų skyriaus parduotuvėje, pakaks nusipirkti kaklaraištį, sulankstyti jį pagal laikrodžio rodyklę ir padėti į spintą kartu su savo drabužiais (padėti tarp dažniausiai naudojamų daiktų). Manoma, kad tai gali priartinti susitikimo su sielos bičiuliu laiką.

Pašalinti veidrodžius iš miegamojo (ypač, jei juose atsispindi lova), kitaip jie neleis pasiekti jums sėkmės įvairiuose reikaluose, įskaitant meilės. Atsikratykite daiktų, kurie jums primena buvusįjį. Sentimentalūs susirašinėjimai, bendros nuotraukos, mieli niekučiai ir dovanos turėtų dingti iš akių, jei tikrai norite susirasti naują partnerį. Priešingu atveju buvę santykiai neleis jums susitikti su nauja meile ir tapti tikrai laimingam.

Rašo priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau