Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Rugsėjo » 26

Nelegalus būdas meilei prišaukti

Tiems, kam yra tekę patirti nelaimingą meilę, tikriausiai pažįstamas jausmas, kad be mylimo žmogaus griūva visas pasaulis. Gyvenimas be mylimojo atrodo toks pat vertingas kaip pagaliukas, likęs nuo suvalgytų ledų. Tada, kai negelbėja įprasti metodai, padėti gali nebent magija ir burtai. Tačiau ar tikrai laimę galima sukurti pasitelkiant burtus? Kalbamės su parapsichologu, būrėju Kęstučiu Dubicku.

Kodėl meilės burtai priskiriami juodajai magijai?

O kas yra magija? Vieni ją vadina juoda, kiti – balta, treti – žalia, raudona… Iš esmės gali ją bet kokia spalvų palete pavadinti ir ji vis tiek bus magija. Aš traktuočiau tai kaip vieną žodį – „magija“. Be to, kas vienam atrodo juoda, kitam gali būti nevisiškai juoda. Ir baltume galima surasti purvo. Palyginimui čia labai tinka budistinis „Ing“ ir „Jang“ simbolis, kuriame yra vienodai juodumo ir baltumo.

Kai prasidedama su meilės magija, yra naudojamas įsikišimas ir prievartinis elementas. Iš tiesų labai subjektyvu pasakyti, kas tikrai yra gera, o kas bloga. Aš asmeniškai laikausi neutraliteto ir harmonijos principo, vadinamojo aukso viduriuko. Ritualinė magija tikrai egzistuoja ir ją naudojame. Taip pat yra aktyvinanti magija, kuri pritraukia trokštamą asmenį kaip Amūro strėlės. Tada aukos lyg muselės skrenda į tą žiburį. Pagal fengšui, yra daugybė meilės aktyvatorių – jie stiprina žmonių tikėjimą. Dar Archimedas yra sakęs: „Duokite man atramos tašką, ir aš jums žemę apversiu“. Taip yra ir su šiais aktyvinančiais burtais – tai žmogui įduodamas atramos taškas.

O kaip šie burtai veikia?

Papasakosiu iš savo darbo patirties. Kartą ateina pas mane vaikinas ir skundžiasi, kad nežino, kas su juo darosi. Su viena mergina jis tikras lovos gigantas, o su kitomis – impotentas. Galbūt būtų viskas normalu, tačiau tos merginos jis tiesiog neapkenčia. Taigi aišku, jog čia suveikė meilės burtai, ir jis paprasčiausiai tapo auka.

Kaip įmanomas toks stiprus poveikis?

Žmonės praktikuoja tai, dažnai veikia ir su būrėjų pagalba. Pavyzdžiui, ateina pas mane tokia mergina, praturtėjusi emigrantė, ir prašo, kad užburčiau jos buvusį vaikiną, kuris ją labai įskaudino. Ji mat sugalvojo: reikia, jog tas vaikinas ją įsimylėtų, o tada ji pasityčiotų ir mestų. Kategoriškai atsisakiau padėti – juk savo rankomis tą vaikiną anapilin nuvaryčiau. Jis, apakęs nuo meilės, po to pasikartų kur iš nevilties. Siūlė man didžiulius pinigus, bet nesutikau. Reikia turėti omenyje, kad blogis grįžta, ir ne tik per pačių praktikantų, bet ir per jų artimųjų kančią.

Kiek laiko gali trukti meilės burtai?

Tai labai individualu. Priklauso – kas ir kaip. Gydymo procesas taip pat labai individualus.

Papasakokite, kaip atrodo gydymo procesas?

Čia tai paklausėte… lyg aš būčiau chirurgas, daryčiau apendicito operaciją ir turėčiau papasakoti, kaip tai daroma. Iš tiesų naudojami specialūs ritualai, atitinkama atributika. Tačiau negalima to viešinti, galima tik abstrakčiai kalbėti viešumoje. Esu kviestas ir į tokią televizijos laidą užsiiminėti hipnoze, bet atsisakiau.

Kodėl?

Nes po to gali atsirasti ne vienas nestabilios psichikos žmogus, kuris bandys ir pats tą metodą taikyti. O čia kaip su ta apendicito operacija – nemokantys neturi kišti nagų, antraip gali labai pakenkti kitiems ir sau.

Gal žinote, kokiuose kraštuose meilės burtai populiariausi? Girdėjau, labai dažnai taikomi slavių moterų.

Slavės moterys daugiau tuos burtus taiko už Uralo, nes ten žmonės dar neatitolę nuo gamtos, nepažeisti civilizacijos. Juk civilizacija, kad ir kokia patogi ji būtų, irgi šiuolaikinė Dievo rykštė. Meilės burtai taikomi visame pasaulyje. Pavyzdžiui, Afrikoje – vudu, tandemika, Amerikoje – indėnų kultūroje… Taigi visur jų yra ir įvairių.

Ar Lietuvoje vudu taikoma?

Lietuva yra kryžkelė, kur viskas praeina. Žinoma, kad taikoma. Yra mėgstančių eksperimentuoti, ypač jaunimas, paaugliai. Tuo metu vyksta asmenybės įsitvirtinimo periodas, atliekami įvairūs, kartais ir žalingi, eksperimentai. Tačiau nereikia drausti. Juk negalima įsivaizduoti pyrago skonio jo pačiam neparagavus.

Kada galima įtarti, kad tapai meilės trikampio auka?

Kai viskas nesiseka, nesiklosto gyvenimas, gali būti energetinis pažeidimas, liaudiškai vadinamas nužiūrėjimu. Kai norima nuvilioti vyrą nuo antrosios pusės, dirbama su juo. Taip atšąla judviejų santykiai, prasideda nesutarimai, nesusikalbėjimas. Moteris apserga, ji negali išnešioti kūdikio, padidėja persileidimo galimybė. Už tai, kad nebeužtenka energijos pastoti, ji yra iš jos atimama. Tokiu atveju reikia nedelsiant kreiptis į specialistą. Kuo galime, tuo padedame. Tačiau jeigu negalime, iškart pasakau…

Ar prakeikti gali tik itin stiprios energetikos žmogus?

Toji ypatinga energetika atsiranda įvykus dideliam emociniam sukrėtimui, tarkime, vyrui išėjus pas kitą moterį. Vieni su tuo dar ir dirba, telkiasi. Reikia nepamiršti, kad viskas grįžta bumerango principu. Kiti vien iš nežinojimo, netikėjimo, kad gali pasibaigti liūdnai, imasi šarlatanizmų. Žodžiu, visko būna.

Ar verta iš viso pradėti meilės burtus, kad ir atliekamus profesionalo pagalba? Gal geriau nuo meilės tiesiog pasveikti?

Yra labai daug niuansų. Galbūt tas žmogus, kurio siekiama, yra nelaimingas su savo antrąja puse, jo šeima ir taip greitai subyrėtų… Kiekvienu atveju, šis pasirinkimas labai asmeniškas. Apskritai, kas yra meilė? Kiek bekalbintumėte išminčių, visi atsakytų skirtingai. Tik negalima žmogaus mylėti už kažką. Tarkime, už nuostabų ir nepakartojamą skonį galima mylėti nebent cepelinus ir barščius. Tikra meilė – akla ir protu nesuvokiama. Ją reika širdimi suvokti. Meilė – tai dviejų žmonių sąjunga. Ir negali vienas labiau papildyti kitą, čia būtina harmonija. Moterims šiuolaikinė Dievo rykštė yra jų emancipacija. Moderni moteris nebeturi savyje to moteriškumo, švelnumo ir baikštumo, kuris taip traukia vyrus. Toji moteris šeimoje nori būti ir tėvas, ir motina, t. y. valdyti visas sritis. O to daryti tikrai nereikėtų. Po to ir pritraukiami netikę vyrai, išnaudotojai. Reikia mokėti tinkamu metu būti švelnia ir apsimesti kvailute, bet iš tiesų ja nebūti. Parodyti savo bejėgiškumą, kad vyras galėtų tau vabaliuką nuo peties nuvyti, o ne tu pati pultum jį valyti nuo mylimojo.

Šaltinis: priekavos.lt

PS: Prisijunkite prie forumo magija, burtai ir bendraukite.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau