Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 25

Pažvelkite į savo delną – ši linija atskleis jūsų meilės gyvenimą

Jau nuo seniausių laikų žmonės delnuose stengėsi įžvelgti savo likimą. Taigi, ar kada nors susimąstėte, ką apie jūsų gyvenimą gali išduoti delne esanti širdies linija?

Norėdami sužinoti savo meilės likimą, pasirinkite dominuojančią ranką, rašo resharewrothy.com. Širdies linija prasideda rankos viduryje ir tęsiasi per visą delną iki pat rodomojo piršto.

meilė, širdis, linija, burtai, magija

Atsakymai:

A. Jeigu jūsų širdies linija prasideda žemiau didžiojo piršto – esate natūraliai gimęs lyderis. Esate ambicingas, nepriklausomas, protingas ir turite puikių sprendimų priėmimo savybių. Tačiau gyvenime turite savanaudišką ir materialistinę meilės perspektyvą.

B. Jei jūsų širdies linija baigiasi tarp didžiojo ir smiliaus pirštų, tuomet esate patikimas, dėmesingas ir malonus kitiems. Gyvenime esate linkę lengvai atverti savo širdį kitiems. Tačiau priimant sprendimus, jūs vadovaujatės savo protu.

C. Jei jūsų širdies linija prasideda žemiau jūsų smiliaus piršto, tuomet esate panašus į A asmenybę, tačiau gyvenime ieškote stabilios ir patikimos meilės.

D. Jei jūsų širdies linija yra tarp smiliaus ir nykščio, tuomet antroje pusėje jūs nuolatos ieškote kantrybės, pagarbos ir idealios intuicijos. Jūs trokštate, kad partneris jus suprastų iš pusės žodžio ir taptų jūsų sielos bičiuliu.

naujienos

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau