Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.7K) Komentarų: (0) (25.09.2018 - 15:18)

Pažvelkite į savo delną – ši linija atskleis jūsų meilės gyvenimą

Jau nuo seniausių laikų žmonės delnuose stengėsi įžvelgti savo likimą. Taigi, ar kada nors susimąstėte, ką apie jūsų gyvenimą gali išduoti delne esanti širdies linija?

Norėdami sužinoti savo meilės likimą, pasirinkite dominuojančią ranką, rašo resharewrothy.com. Širdies linija prasideda rankos viduryje ir tęsiasi per visą delną iki pat rodomojo piršto.

meilė, širdis, linija, burtai, magija

Atsakymai:

A. Jeigu jūsų širdies linija prasideda žemiau didžiojo piršto – esate natūraliai gimęs lyderis. Esate ambicingas, nepriklausomas, protingas ir turite puikių sprendimų priėmimo savybių. Tačiau gyvenime turite savanaudišką ir materialistinę meilės perspektyvą.

B. Jei jūsų širdies linija baigiasi tarp didžiojo ir smiliaus pirštų, tuomet esate patikimas, dėmesingas ir malonus kitiems. Gyvenime esate linkę lengvai atverti savo širdį kitiems. Tačiau priimant sprendimus, jūs vadovaujatės savo protu.

C. Jei jūsų širdies linija prasideda žemiau jūsų smiliaus piršto, tuomet esate panašus į A asmenybę, tačiau gyvenime ieškote stabilios ir patikimos meilės.

D. Jei jūsų širdies linija yra tarp smiliaus ir nykščio, tuomet antroje pusėje jūs nuolatos ieškote kantrybės, pagarbos ir idealios intuicijos. Jūs trokštate, kad partneris jus suprastų iš pusės žodžio ir taptų jūsų sielos bičiuliu.

naujienos

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: širdis, magija, linija, burtai, testas, meilė

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar