Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Rugsėjo » 16

16.09.2018, 20:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Pagrindinis šio recepto ingredientas yra krienas! Šis augalas yra prisotintas vitaminais, mineralais, antioksidantais ir maistinėmis skaidulomis, beveik nėra riebalų ir kalorijų! Krienuose yra svarbių mineralų, tokių, kaip kalis, geležis, magnis, cinkas, natris ir magnis. Štai kodėl tai yra vienas iš geriausių augalų, skirtas klausai, regėjimui, atminčiai ir svorio netekimui gydyti.

Sužinok daugiau ...
16.09.2018, 16:33
NSO, Ateiviai
Pasaulyje reguliariai vyksta ufologų konferencijos. Jose yra skaitomi pranešimai, dalijamasi nuomonėmis, ginčijamasi, pykstamasi ir t.t. Tačiau pačios įdomiausios diskusijos, kaip dažniausiai būna, vyksta neoficialioje aplinkoje. Tai vyksta viešbučio, kuriame apsistoję konferencijos dalyviai, numeriuose, ir šie pokalbiai neretai vyksta iki pat ryto.
Sužinok daugiau ...
16.09.2018, 15:53
Istorijos Paslaptys
Louis Le Prince҆as (Louis Aime Augustin Le Prince) - nepaprastai ryški ir talentinga XIX amžiaus pabaigoje gyvenusi asmenybė. Kinematografijos istorijos tyrinėtojams labai keistai ir nepelnytai atrodo tas faktas, kad šio žmogaus vardas mūsų amžininkams beveik nežinomas. Juk Loui Le Louis Le Prince҆ą galima vadinti kinematografo tėvu ir pradininku.
Sužinok daugiau ...
16.09.2018, 14:24
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tiesą sakant, geresnės priemonės jau nesu radęs. Kažkaip pradėjo skaudėti kaklą, taip, kad ilgai sėdėti negalėjau ir mano močiutė pasiūlė man savo stebuklingą tepalą. Nepatikėsite. Jis gydo viską: radikulitą, artritą, artrozę, osteochondrozę - viską, kas yra susiję su sąnariais ir kaulų audiniais.
Sužinok daugiau ...