Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (7.5K) Komentarų: (0) (16.09.2018 - 14:24)

Vertingas močiutės receptas nuo skausmo

Mano močiutė 82-erių metų net neturėjo supratimo, kas yra kelių skausmas, sunkumas kojose, skausmas stuburo srityje. Viso to priežastis - jos stebuklingas tepalas.

skausmas kojose, kojų skausmas, skausmo receptas, skausmas nugaroje

Tiesą sakant, geresnės priemonės jau nesu radęs. Kažkaip pradėjo skaudėti kaklą, taip, kad ilgai sėdėti negalėjau ir mano močiutė pasiūlė man savo stebuklingą tepalą. Nepatikėsite, po 2 dienų aš pajutau palenvėjimą, tarsi akmenų krepšys nuo mano pečių nukrito. O po keturių dienų iš viso pamiršau, kad mano kaklas skaudėjo (paranormal.lt).

Štai receptas. Jis gydo viską: radikulitą, artritą, artrozę, osteochondrozę - viską, kas yra susiję su sąnariais ir kaulų audiniais.

300 g spirito, 1 buteliuką kamparo spirito (10 ml), 1 buteliuką jodo (10 ml), 10 tablečių analgino.
Viską sumaišome, laikykite tamsioje vietoje 21 dieną ir galima naudoti.

Eidami miegoti įtrinkite skaudančią vietą ir apvyniokite šiltu vilnoniu šaliku. Galite juo patrinti ir dieną, jei neinate į lauką. 10 dienų trinti, tada 5 dienas daryti pertrauką, po to dar 10 dienų trinti, jei skauda.

Žinoma ši priemonė ne gydo, o nuima skausmą. Nepamirškite, to.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: skausmas, skausmas nugaroje, sunkumas kojose, skausmas kojose, skausmo receptas, liaudies medicina, kojų skausmas, receptas nuo skausmo, sąnariai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar