Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Spalio » 17

Skaistybės Vainikas Penktadienio Naktį

Skaistybės vainikas – tai juodosios magijos sąvoka. Taip vadinamas ritualas, kuriuo siekiama sutrukdyti žmogaus santykius su priešingos lyties atstovu. Tačiau šis ritualas yra labai sudėtingas ir net pavojingas jį atliekančiam. Manoma, kad atlikti jį gali tik stiprus magas, todėl, jei nesiseka asmeninis gyvenimas, nereikia iškart galvoti apie skaistybės vainiką.

O jei patys bandysite, naudodami juodąją magiją, pakenkti jums nepatinkančiam žmogui, įžūliai brausitės į jo gyvenimą, vidinį pasaulį, tai bausmė už tai gali pasireikšti karmos lygyje kaip skaistybės vainikas, kuris bus jau jūsų vienatvės priežastis (Magija - paranormal.lt).

Psichologo pagalba

Žmogus, niekaip nerandantis savo “antrosios pusės”, turėtų susimąstyti: gal kalti ne burtai, o perdėti ir niekuo nepagrįsti reikalavimai įsivaizduojamam išrinktajam ar išrinktajai?

Kartą, kalbėdama su viena netekėjusia pažįstama, pasidomėjau, kaip ji įsivaizduoja savo būsimą vyrą? Atsakymas buvo tarsi eilės iš dainos: “Kad negertų, nerūkytų, kad gėles dovanotų, algą namo parneštų, uošvę mama vadintų, būtų ir gražus, ir protingas”. Bet tai dar ne viskas. Tas, kuris galėtų pradžiuginti mano pažįstamą, turi būti baigęs aukštąjį mokslą, turėti butą, automobilį ir gerą algą, o dar geriau - nuosavą verslą. Visi jaunuoliai, su kuriais pavykdavo susipažinti, jos nuomone, buvo kažkoks nesusipratimas. Ir po to sekė išvada - esu užkerėta, turiu skaistybės vainiką. Tokioje situacijoje geriau pagalbos kreiptis ne į magą, o į psichologą.

Penktadienio naktį

Jeigu vis dėlto jūsų nepalieka mintis apie skaistybės vainiką, atlikite tokį testą. Vidurnaktį, naktį į penktadienį, į dubenį pripilkite vandens, įlašinkite šešis lašus šventinto vandens ir atsargiai įdėkite į vandenį devynis gražius rožių žiedlapius. Jei ryte žiedlapiai bus nuskendę, vadinasi, kažkas iš tikrųjų palinkėjo jums vienatvės. Išeitis viena - kreiptis į geros reputacijos kerėtoją.

Bet ritualą galima atlikti ir savarankiškai. Dėkite ant stalo dubenėlį, į jį įdėkite naują kryželį. Šalia padėkite butelį su šventintu vandeniu, degtukus ir šventintą druską. Kalbėkite maldą “Tėve mūsų” ir į dubenėlį pilkite šventintą vandenį. Kai dubenėlis prisipildys, įberkite žiupsnelį druskos, uždekite žvakes prieš Jėzaus Kristaus, Dievo Motinos ir bet kokio šventojo paveikslus, skaitykite užkalbėjimą: “Aš, Dievo tarnaitė (vardas), sutuokta su vienatve. Tas vainikas su dygliais ir raktu užrakintas. Sutuokta aš ne bažnyčioje, bet sutuokė piktos senės, burtininkai, nedori rėksniai. Aš, Dievo tarnaitė (vardas), sutuokta ne bažnyčioje, bet ištuokta bažnyčioje. Jėzus Kristus nužengė iš dangaus, nusiėmė erškėčių vainiką, Dievo Motina ašarą nubraukė, angelas sargas gyvybės įkvėpė, nuo vienatvės mane išgelbėjo. Atgailauju už nuodėmes, meldžiu Dievą malonės, visiems šventiesiems dėkoju. Vardan Dievo Tėvo, ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Amen”. Paskui dešinį delną pamerkite dubenėlyje ir tris kartus perbraukite delnu plaukus pagal laikrodžio rodyklę. Tada nukirpkite kelis plaukų galiukus, sudėkite juos į virš žvakės ištirpintą vašką, vašką supilkite į dubenėlį su vandeniu ir iškart valandai apriškite galvą skarele. Vašką su plaukais užkaskite prie namų, o patys uždekite bažnyčioje tuziną žvakių bet kokiems šventiesiems ir duokite nepiktumo įžadus. Prieš ir po ritualo reikia pasninkauti parą.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau