Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Spalio » 17

Skaistybės Vainikas Penktadienio Naktį

Skaistybės vainikas – tai juodosios magijos sąvoka. Taip vadinamas ritualas, kuriuo siekiama sutrukdyti žmogaus santykius su priešingos lyties atstovu. Tačiau šis ritualas yra labai sudėtingas ir net pavojingas jį atliekančiam. Manoma, kad atlikti jį gali tik stiprus magas, todėl, jei nesiseka asmeninis gyvenimas, nereikia iškart galvoti apie skaistybės vainiką.

O jei patys bandysite, naudodami juodąją magiją, pakenkti jums nepatinkančiam žmogui, įžūliai brausitės į jo gyvenimą, vidinį pasaulį, tai bausmė už tai gali pasireikšti karmos lygyje kaip skaistybės vainikas, kuris bus jau jūsų vienatvės priežastis (Magija - paranormal.lt).

Psichologo pagalba

Žmogus, niekaip nerandantis savo “antrosios pusės”, turėtų susimąstyti: gal kalti ne burtai, o perdėti ir niekuo nepagrįsti reikalavimai įsivaizduojamam išrinktajam ar išrinktajai?

Kartą, kalbėdama su viena netekėjusia pažįstama, pasidomėjau, kaip ji įsivaizduoja savo būsimą vyrą? Atsakymas buvo tarsi eilės iš dainos: “Kad negertų, nerūkytų, kad gėles dovanotų, algą namo parneštų, uošvę mama vadintų, būtų ir gražus, ir protingas”. Bet tai dar ne viskas. Tas, kuris galėtų pradžiuginti mano pažįstamą, turi būti baigęs aukštąjį mokslą, turėti butą, automobilį ir gerą algą, o dar geriau - nuosavą verslą. Visi jaunuoliai, su kuriais pavykdavo susipažinti, jos nuomone, buvo kažkoks nesusipratimas. Ir po to sekė išvada - esu užkerėta, turiu skaistybės vainiką. Tokioje situacijoje geriau pagalbos kreiptis ne į magą, o į psichologą.

Penktadienio naktį

Jeigu vis dėlto jūsų nepalieka mintis apie skaistybės vainiką, atlikite tokį testą. Vidurnaktį, naktį į penktadienį, į dubenį pripilkite vandens, įlašinkite šešis lašus šventinto vandens ir atsargiai įdėkite į vandenį devynis gražius rožių žiedlapius. Jei ryte žiedlapiai bus nuskendę, vadinasi, kažkas iš tikrųjų palinkėjo jums vienatvės. Išeitis viena - kreiptis į geros reputacijos kerėtoją.

Bet ritualą galima atlikti ir savarankiškai. Dėkite ant stalo dubenėlį, į jį įdėkite naują kryželį. Šalia padėkite butelį su šventintu vandeniu, degtukus ir šventintą druską. Kalbėkite maldą “Tėve mūsų” ir į dubenėlį pilkite šventintą vandenį. Kai dubenėlis prisipildys, įberkite žiupsnelį druskos, uždekite žvakes prieš Jėzaus Kristaus, Dievo Motinos ir bet kokio šventojo paveikslus, skaitykite užkalbėjimą: “Aš, Dievo tarnaitė (vardas), sutuokta su vienatve. Tas vainikas su dygliais ir raktu užrakintas. Sutuokta aš ne bažnyčioje, bet sutuokė piktos senės, burtininkai, nedori rėksniai. Aš, Dievo tarnaitė (vardas), sutuokta ne bažnyčioje, bet ištuokta bažnyčioje. Jėzus Kristus nužengė iš dangaus, nusiėmė erškėčių vainiką, Dievo Motina ašarą nubraukė, angelas sargas gyvybės įkvėpė, nuo vienatvės mane išgelbėjo. Atgailauju už nuodėmes, meldžiu Dievą malonės, visiems šventiesiems dėkoju. Vardan Dievo Tėvo, ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Amen”. Paskui dešinį delną pamerkite dubenėlyje ir tris kartus perbraukite delnu plaukus pagal laikrodžio rodyklę. Tada nukirpkite kelis plaukų galiukus, sudėkite juos į virš žvakės ištirpintą vašką, vašką supilkite į dubenėlį su vandeniu ir iškart valandai apriškite galvą skarele. Vašką su plaukais užkaskite prie namų, o patys uždekite bažnyčioje tuziną žvakių bet kokiems šventiesiems ir duokite nepiktumo įžadus. Prieš ir po ritualo reikia pasninkauti parą.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar