Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Spalio » 11

11.10.2019, 22:13
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Pateikiama priemonę, apie kurią gydytojai nutyli. Liepia gerti vaistus nuo sąnarių skausmo, kuris kartais tampa ne veiksmingas, o dar labiau pakenkia kitiems žmogaus organams... Bet apie naujas esamas komplikacijas, gydytojas nutylės ir priskirs kitus vaistus... O jūsų sąnariai, kaip skaudėjo, taip ir skaudės... Gal laikas išbandyti liaudies gydymo priemonę. Pats pigiausias vaistas pasaulyje nuo sąnarių skausmo!

Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 19:59
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Gydome be vaistų! Šį produktą sudaro daugiausia žolelės, jau senai jos žinomos dėl savo poveikio gydant kvėpavimo takų ligas. Taip pat stimuliuoja imuninę sistemą, padeda organizmui labiau apsisaugoti nuo įvairių infekcijų. Jis taip pat gali būti naudingas palengvinant gripo simptomus.

Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 18:53
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Laimei, yra trys komponentai, kurie sudaro vaistą, nuo nemigos. Kuris padės jums išsimiegoti pakankami, kad jaustumėtės ryte žvalus. Ar jūs visada pakankamai išsimiegate? Ar dažnai pabundate vidurį nakties?
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 14:03
Kosmosas
85% Visatos materijos yra tamsioji, nesąveikaujanti elektromagnetiškai ir neskleidžianti šviesos. Bet ir iš likusių 15% gerai žinome tik maždaug pusę. Skaitmeniniai modeliai prognozuoja, kad likusi pusė turėtų slypėti karštų dujų gijose, jungiančiose galaktikas ir jų spiečius.
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 12:41
Kosmosas
2019 metų sausio 3 dieną Kinijos zondas ir marsaeigis buvo įrašyti į istoriją, nes tapo pirmąja žmogaus sukurta technologija, kuri sėkmingai pasiekė tolimąją Mėnulio pusę. Tačiau kinų misija buvo ne tik pasiekti tolimąją Mėnulio pusę, bet ir pabandyti ten užauginti pirmuosius augalus. Praėjus daugiau nei pusei metų, pagaliau galime sužinoti, ar pavyko šis mokslininkų eksperimentas.
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 12:31
Medicinos Naujienos
Žmonės visais laikais ieškojo gyvybės eliksyro, kuris leistų gyventi amžinai - ir iš dalies jis buvo atrastas kartu su medicina, kuri leido ženkliai pailginti žmonių gyvenimo trukmę. Tačiau ar technologijoms ir medicinai ir toliau sparčiai tobulėjant, yra realu dabartinę žmonių gyvenimo trukmę prailginti dar labiau? Į tai pamėgino atsakyti mokslininkai.
Sužinok daugiau ...
11.10.2019, 11:49
Istorijos Paslaptys
Prieš 230 metų, 1789-ųjų spalio 10 dieną, Prancūzijos Nacionalinės asamblėjos posėdžio metu, asamblėjos narys daktaras Josephas-Ignacas Guillotinas pasiūlė humaniškesnio mirties bausmės vykdymo idėją. Anuomet Prancūzijoje galva kertama kirviu arba kardu būdavo tik diduomenei, tiesa, nukirsti dažnai pavykdavo ne iš pirmo karto, tuo tarpu paprasti žmonės būdavo kariami.
Sužinok daugiau ...