Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Spalio » 05

05.10.2019, 22:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Paprastai liežuvio opos savaime išnyksta per 5 ar 8 dienas. Tačiau geriausia taikyti kai kuriuos gydymo metodus, kurie pagreitina gijimo procesą.

Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 20:38
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Arbūzas – labai gaivinantis ir turi daugybę naudingų savybių. Tačiau, tik nedaugelis žino, kad arbūzų sėklos taip pat yra ypač naudingos. Pirma, arbūzo sudėtyje yra biotino, vario, kalio! Taip pat pantoteno rūgšties, magnio, vitamino B1, B6, ir A. Antra, arbūzas yra ypač vertingas žmonėms, kenčiantiems nuo kai kurių inkstų problemų.
Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 17:53
NSO, Ateiviai

Pirmą kartą NSO buvo pastebėti 1947 metais. Per 20 metų nuo to momento Amerikos danguje knibždėte knibždėjo šimtai skraidančių lėkščių; jos ūžia, sukasi debesyse, būna pačių įvairiausių didžiausių, formų ir spalvų. Kartais jos sklando debesyse, kartais nusileidžia arčiau Žemės ir juda lygiagrečiai su traukiniu, automobiliu ar lėktuvu.

Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 15:36
Paslaptingi Statiniai
Radinys buvo išsidėstęs ant kalvos Okos ir Pronios upių santakoje. Jis nustebino net patyrusius Maskvos valstybinio istorinio muziejaus ekspedicijos dalyvius. Aukščiausioje kalvos vietoje jie rado šventyklos likučius su stulpais, kurie pagal struktūrą labai priminė keltų šventovę observatoriją Stounhendže (Didžioji Britanija). Radinių amžius – keturi tūkstančiai metų. Įdomu, kad britų Stounhendžas yra vienoje platumoje su Riazanės šventykla, abiejų statinių vietose nustatyta gamtinė geomagnetinė anomalija.
Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 14:06
Gamtos Paslaptys
Tai skamba kaip kraupus katastrofų filmas, bet tai buvo realybė. Nioso ežeras vakarų Afrikos valstybėje Kamerūne ilgą laiką buvo mėlynas ir ramus – kaip ir kiti ežerai. Tačiau vieną dieną iš jo netikėtai išsiveržęs nuodingas debesis pražudė tūkstančius žmonių, šiems net nespėjus suvokti, kas vyksta. Karvė, kurią pražudė iš ežero išsiveržusios dujos ©Jack Lockwood of the US Geological Survey | en.wikipedia.org
Sužinok daugiau ...