Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Spalio » 24

24.10.2019, 21:23
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Galite padidinti hemoglobino kiekį namuose naudodami daržovių gėrimą. Kurį sudaro burokėliai. Pirma, jie ne tik naudingi sergant mažakraujyste, jie dažnai naudojami ir kitų ligų gydymui. Natūrali priemonė anemijai pašalinti ar užkirsti kelią.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 19:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Avokado kauliukuose yra dauguma maistinių medžiagų. Todėl, galite pasigaminti paprastos, bet veiksmingos arbatos, kuri atneš daug naudos. Pvz.; Sumažins cholesterolio kiekį. Kovoja su sukraus kiekiu kraujyje. Stiprina dantis, kaulus, nagus ir plaukus. Stabilizuoja mėnesines. Pagerina kraujotaką. Jis turi priešuždegiminių savybių. Kova su nerviniu kolitu. Pagerina odos išvaizdą. Stiprina imuninę sistemą. Stabilizuoja kraujospūdį. Sumažina sąnarių skausmą. Padidina kolageno gamyba.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 17:32
Medicinos Naujienos
Kaip rašoma medicinos leidinyje „The Annals of Internal Medicine“, keturiolikametis paauglys apsilankė pas savo šeimos gydytoją, skųsdamasis nuovargiu. Jis atrodė sveikas ir nevartojo jokių vaistų, tačiau save apibūdino kaip išrankų valgytoją. Atlikus tyrimus jam buvo diagnozuotas vitamino B12 trūkumas ir anemija. Paaugliui buvo paskirtos B12 injekcijos ir patarta, kaip tinkamai maitintis.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 09:36
Kosmosas
Rugpjūčio mėnesį Kinijos mėnuleigis „Yutu-2“, važinėdamas tolimosios Mėnulio pusės teritorijoje, padengtoje nedideliais krateriais, aptiko kai ką keisto. Tuo metu Kinijos kosmoso agentūra pranešė, kad ši keista medžiaga yra „gelio konsistencijos“ ir turi „neįprastą spalvą“.
Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 09:20
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kepenys yra nepaprastai sudėtingas organas, atsakingas už kraujo filtravimą ir kenksmingų medžiagų suskaidymą – tiek patekusių į organizmą iš išorės, tiek ir esančių šalutiniais metabolizmo produktais.

Sužinok daugiau ...
24.10.2019, 08:18
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Mėsa tikrai nėra vienintelis maisto produktas, suteikiantis organizmui svarbių mikroelementų. Atliekant, pavyzdžiui, plauko tyrimus, paaiškėja, kad seleno ir geležies trūksta būtent valgantiems mėsą, o ne vegetarams. Plauko tyrimas tiksliai atskleidžia, ko reikia žmogaus organizmui.

Sužinok daugiau ...