Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Spalio » 04

04.10.2019, 21:47
Burtai, Magija

Šiandien sunku sutikti žmogų, kuris nė karto gyvenime nebūtų nusikeikęs. Dažnas mūsų keiksmažodžiu išsako savo emocijų perteklių. Tačiau retas susimąsto apie šių „riebių“ žodelių kilmę ir jų poveikio galią. O šie vadinamieji kalbos parazitai veikia ne tik juos tariantį, bet ir juos girdintį. Yra manančių, kad šie žodžiai kenkia sveikatai.

Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 21:28
Religija

Angelai yra neatsiejami nuo žmonijos kultūros. Nepriklausomai nuo išpažįstamos religijos ar tikėjimo sistemos, pasakojimai apie angelus yra dalis mūsų istorinio paveldo, dalis mūsų žmogiškosios istorijos. Tyrimai rodo, kad 85 % amerikiečių tiki angelų sargų egzistavimu.

Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 21:17
Gamtos Paslaptys
Praėjusią savaitę danguje virš Čilojės salos pietinėje Čilėje buvo pastebėti ryškūs, liepsnojantys objektai – o vėliau pranešta, kad jie nukrito ant žemės ir keliose vietose sukėlė nedidelę ugnį.
Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 20:46
Dirbtinis Intelektas

Kinijoje esanti ir toliau vystoma žmonių stebėjimo sistema gali pasiekti naują lygį ir viskas dėka šio mokslininkų išradimo. Ši „super kamera“ neseniai buvo pristatyta per Kinijoje vykusią tarptautinę pramonės mugę. Teigiama, kad šios 500 MP kameros skiriamoji geba yra penkis kartus didesnė, palyginus su žmogaus akimi.

Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 18:12
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Būtų gerai, jei pasidarytumėte garų vonelę, kad atsivertų poros ir kaukė geriau veiktų. Kaukės laikymo trukmė – 10-30min, žiūrint kokią pasirinksite. Kaukės likučius nuo veido reikia nuvalyti kosmetine servetėle arba nuplauti kuo vėsesniu vandeniu, kad poros vėl užsivertų.
Sužinok daugiau ...
04.10.2019, 17:57
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Susmulkinkite morką, o paskui suplakite šviežią kiaušinį iki vienalytės masės. Sumaišykite plaktą kiaušinį su 1 arbatiniu šaukšteliu smulkintos morkos ir užtepkite ant švarios veido, kaklo ir iškirptės odos švelniais masažuojamais judesiais. Palikite veikti pusę valandos ir nuplaukite šaltu vandeniu, po to patepkite odą plonu kokosų, migdolų aliejaus sluoksniu ar drėkinančiu kremu.
Sužinok daugiau ...