Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Religija » 2019 » Spalio » 4

7 Arkangelai Ir Kada Jie Gali Padėti?

Angelai yra neatsiejami nuo žmonijos kultūros. Nepriklausomai nuo išpažįstamos religijos ar tikėjimo sistemos, pasakojimai apie angelus yra dalis mūsų istorinio paveldo, dalis mūsų žmogiškosios istorijos. Tyrimai rodo, kad 85 % amerikiečių tiki angelų sargų egzistavimu.

Labai dažnai, kai reikia pagalbos, kreipiamasi į arkangelus. Arkangelai – tai labai galingos dvasinės būtybės, apie kurias žmonija šneka jau daugybę amžių. Priešdėlis „ark“, išvertus iš graikų kalbos, reiškia vyriausiasis arba valdantysis.

Religiniuose tekstuose arkangelai užima aukštesniąją dangiškosios hierarchijos vietą. Tikslus arkangelų skaičius nėra žinomas. Kas yra septyni pagrindiniai arkangelai taip pat diskutuotina ir atsakymas priklauso nuo to, kokią religiją išpažįsta tikintysis.

Daugelyje šventraščių apie arkangelus kalbama kaip apie gebančius gydyti, gyvųjų vadovus ir pagalbininkus, padedančius pačiose sunkiausiose gyvenimo situacijose.

7 arkangelai ir kada jie gali padėti:

Arkangelas Mykolas. Šio arkangelo vardas reiškia „Jis, kuris yra kaip Dievas“. Jis dažnai laikomas pačiu galingiausiu iš visų angelų. Jis laikomas angelų karalystės lyderiu, tiesos, teisingumo ir gailestingumo angelu. Vaizduojamas kaip karys su kardu. Jis padeda atsikratyti baimių ir abejonių, ryžtis gyvenimo pokyčiams. Tikima, kad jis visada yra šalia tų, kurie gydo kitus.

Arkangelas Rafaelis. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievas gydo“ ir jis gali padėti, kai reikia fiziškai arba emociškai išgyti. Hebrajų kalba angelo vardo šaknis „Rophe“ reiškia gydyti. Arkangelas padeda ne tik sveikti, bet ir tiems, kurie užsiima gydymo praktika. Jis padeda atkurti harmoniją ir taiką. Tai keliautojų globėjas.

Arkangelas Gabrielius. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievas yra mano stiprybė“. Tai vienas iš dviejų arkangelų, minimas tiek Senajame, tiek Naujajame testamente. Jis vaizduojamas laikantis trimitą. Laikomas Dievo pasiuntiniu, bendravimo globėju.Jis padeda rašytojams, mokytojams, žurnalistams ir menininkams perduoti svarbią žinutę savo darbais, suteikia motyvacijos, stiprina pasitikėjimą savimi ir gerina įgūdžius. Taip pat gali padėti pastoti, išnešioti kūdikį, pagimdyti ir auginti vaikus.

Arkangelas Jofielis. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievo grožis“. Tai menininkų globėjas, padedantis matyti gyvenimo grožį, išlikti pozityviems, kurti grožį. Tačiau jis ne tik padeda sukurti menininkams gražius meno kūrinius, bet ir suteikia ramybės, padeda išvengti negatyvumo ir chaoso, slopina ego, suteikia gyvenimui daugiau tvarkos ir organizuotumo. Į šį arkangelą galima kreiptis, kai norisi pamatyti dalykus iš kitos perspektyvos.

Arkangelas Arielis. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievo liūtas“. Tai gyvūnų ir aplinkos globėjas. Jo vaidmuo saugoti žemę, jos išteklius, ekosistemas, laukinę gamtą ir palaikyti visas veiklas, susijusias su gamtosauga bei gydymu. Šis arkangelas padeda geriau pažinti gamtą ir atrasti su ja gilesnį ryšį. Globoja žygeivius ir tyrėjus. Į šį arkangelą galima kreiptis, kai reikia patenkinti savo maisto, vandens, pastogės ir kitus žmogiškuosius poreikius.

Arkangelas Azraelis. Šio arkangelo vardas reiškia „Kuriam Dievas padeda“. Jis dažnai vadinamas mirties angelu. Jis sutinka sielas ir padeda joms pereiti į anapusinį pasaulį. Jis taip pat padeda tiems, kurie mylėjo išėjusį asmenį, padeda susitaikyti su mirtimi ir įveikti sielvartą. Arkangelas padeda bet kokiose situacijose, kai kažkas baigiasi, kai reikia pereiti į kitą lygį. Į jį taip pat galima kreiptis dėl santykių, karjeros, priklausomybės problemų, nes jis gali padėti lengviau pakeisti gyvenimą į geresnį.

Arkangelas Chamuelis. Šio arkangelo vardas reiškia „Tas, kuris mato Dievą“. Jo misija yra užtikrinti taiką pasauliui, apsaugoti pasaulį nuo baimės, žemų vibracijų, negatyvių energijų. Tikima, kada arkangelas yra visažinis ir mato, kaip vieni įvykiai tarpusavyje susiję su kitais. Jis padeda savyje atrasti stiprybės ir drąsos, kai, regis, visas pasaulis yra nusisukęs. Jis gali padėti atrasti gyvenimo tikslą, meilę, gerus santykius, naują darbą, išvengti nesusipratimų.

Rašo: priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau