Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Spalio » 01

01.10.2019, 22:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Naminis kremas nuo artrito ir sąnarių skausmo su Kajeno pipirais: 2 receptai Šis kremas nuo artrito ir sąnarių skausmo gaminamas naudojant vadinamuosius raudonuosius pipirus. Tai milteliai, gaunami sumaliant vienos ar tam tikros rūšies paprikos vaisius. Bet tai, neturi nieko bendra su juodaisiais ir baltaisiais pipirais. Be to, užuot mokėję už kremą nuo artrito parduotuvėje, pabandykite jį pasigaminti su Kajeno pipirais.
Sužinok daugiau ...
01.10.2019, 20:27
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Yra daugybė natūralių gydymo būdų, kuriuos galima naudoti, norėdami pašalinti trapių nagų problemas. Naminiai mišiniai trapiems nagams. Tai namų priemonė trapiems nagams gydyti. Padarykite nagus stiprius ir sveikus.
Sužinok daugiau ...
01.10.2019, 18:28
Medicinos Naujienos

Kasmet vėžys sukelia daugiau nei 9,6 milijonus mirčių. Skaičiuojama, kad net 1 mirtis iš 6 įvyksta dėl vėžio. Nors mes turime labai efektyvių būdų stabdyti ir gydyti vėžį, ši liga vis dar yra didžiulė grėsmė. Jokia magiška tabletė, kuri leistų vėžio atsikratyti iš karto, neegzistuoja. Bet galbūt greitai egzistuos.

Sužinok daugiau ...
01.10.2019, 15:18
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Ankstų rytą dauguma žmonių pradeda nuo puodelio karštos kavos. Išgėrus šio gėrimo net ir pusryčių nebesinori. Kava yra sveikas gėrimas, bet gali slopinti apetitą, todėl kai kurie asmenys ją vartoja kaip maisto pakaitalą. Tačiau tai nėra labai gerai. Štai keletas patarimų, kaip padaryti kavos gėrimą dar sveikesniu ir neprarasti apetito jos išgėrus.
Sužinok daugiau ...
01.10.2019, 14:11
NSO, Ateiviai

Buvęs grupės „Blink-182“ narys, dainininkas ir dainų autorius Tomas DeLonge yra vienas iš tų žmonių, kuris kardinaliai pakeitė savo karjerą. 2017 metais palikęs muzikos grupę, jis įkūrė privačių tyrimų bendrovę „To The Stars Academy of Arts & Science“ (TTSA) – tai organizacija, kurios tikslas yra tyrinėti ateivius.

Sužinok daugiau ...
01.10.2019, 12:50
Archeologija

Ukrainoje atliekami neolito gyvenviečių kasinėjimai mokslininkams suteikė nemažai naujos informacijos apie tai, kodėl prieš 5000 metų šiose vietose klestėjusios bendruomenės paprasčiausiai žlugo. Ilgą laiką tai buvo paslaptis, kurios mokslininkai įminti negalėjo – tačiau panašu, kad dabar jie jau turi atsakymą.

Sužinok daugiau ...