Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Spalio » 09

09.10.2019, 19:50
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Dauguma žmonių, paklausti, ką gamina bitės, atsakytų: medų. Tačiau tai nėra vienintelis naudingas bičių produktas. Įvairūs bičių produktai padeda sustiprinti imuninę sistemą, mažina uždegimą ir turi aibę kitų privalumų sveikatai.

Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 19:22
Burtai, Magija
Sunku įsivaizduoti didesnę tragediją moters gyvenime, kaip būti paliktai vyro. Netekusi šeimos maitintojo moteris neišgali išlaikyti vaikų. Be to, neretai ją visą gyvenimą kamuoja nevisavertiškumo kompleksas. Nieko nuostabaus, kad beveik visos paliktos moterys trokšta susigrąžinti vyrus į šeimą naudodamosi magija. Nuo neatmenamų laikų burtų ir ritualų, skirtų susigrąžinti gyvenimo meilę, patikimumas patikrintas daug kartų.
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 18:51
Pasąmonės Galios

Ne paslaptis, kad visata, norėdama apsaugoti jus nuo kokio nors neteisingo žingsnio ar gresiančios nelaimės, pradeda siųsti įvairius ženklus, kuriuos reikia išsiaiškinti. Kartais pasąmonė šią informaciją perduoda užkoduotais, nelabai maloniais sapnais.

Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 18:06
Pasaulio Įvairenybės
Jei mus netikėtai ištiktų baisiausia lemtis, t.y. staigi pasaulinė pandemija ar kokia kita egzistencijos krizė, kuri grėstų žmonijos išnykimu, kaip reikėtų gelbėtis?
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 17:53
Gamtos Paslaptys
Nors mokslininkai dažniausiai kalba apie unikalius delfinų, šimpanzių ar aštuonkojų gebėjimus, vis dažniau tiriamos ir kiaulės. Pasirodo, šie gyvūnai yra socialūs ir moka priimti gana racionalius sprendimus. Mokslininkai Prancūzijoje pirmą kartą nufilmavo, kaip kiaulės pasinaudoja įrankiais.
Sužinok daugiau ...
09.10.2019, 17:38
Gamtos Paslaptys

Jakutija yra laikoma Rusijos deimantų sostine, todėl tikriausiai nieko keisto, kad šis unikalus brangakmenis buvo surastas būtent ten. Iš karto reikėtų pasakyti, kad jo vertė nėra žinoma. Deimantų vertę diktuoja rinka - šis deimantas kainuos tiek, kiek žmonės bus linkę už jį mokėti.

Sužinok daugiau ...