Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Spalio » 07

07.10.2019, 22:17
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Česnakas ir imbiero arbata yra efektyvi priemonė peršalimo ligoms gydyti. Pavyzdžiui, tokias, kaip bronchitą ir ūmines kvėpavimo takų infekcijas, taip pat stiprina imuninę sistemą. Viskas dėl juose esančių vitaminų buvimo.

Sužinok daugiau ...
07.10.2019, 20:28
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Bronchitas – tai kvėpavimo takų liga. Ji gali būti ūminė ir lėtinė, tačiau abiems atvejais reikalingas geras gydymas. Be įprastinių vaistų galima naudoti ir vaistines žoleles. Taigi, kaip naudoti čiobrelius kovojant su bronchitu?

Sužinok daugiau ...
07.10.2019, 16:40
Gamtos Paslaptys
Nors trikojų gyvūnų gamtoje nėra, įvairūs gyviai ilsisi užimdami „trikojo“ poziciją, kai svorį padeda išlaikyti ne tik kojos, bet ir uodega ar snapas. Pavyzdžiui, surikatos ar kengūros į žemę atsiremia uodega, o kai kurie paukščiai ant medžių šakų išsilaiko pasinaudodami ir snapu. Įdomu ir tai, kad netgi kai kurios žuvys turi tris smaigus, išsikišančius iš pelekų ir uodegos. Jos žuvys panaudoja norėdamos prisitvirtinti prie vandenyno dugno.
Sužinok daugiau ...
07.10.2019, 09:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Plačiai žinomas angliškas skrupulingumas gali iškelti iki mokslinio rango absoliučiai visus užsiėmimus. Netgi atrodytų tokį primityvų kaip kiaušinių ruošimas.
Sužinok daugiau ...