Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Liepos » 23

Išsirink maišelį ir sužinok, kas laukia artimiausią mėnesį

Kiek metų mums bebūtų, mes nenustojame tikėti stebuklais, magija ir pranašystėmis!

Ši miela močiutė dalija dovanas maišeliuose. Jums tik reikia išsirinkti savo maišelį, ir pažiūrėti, kas viduje!

Maišelių pas močiutę 5. Jums įdomu, ką jums paruošė likimas artimiausioje ateityje? Tada jums čionai! Išsirinkite maišelį ir sužinokite visą tiesą!

  1. Žalias maišelis.

Šiame maišelyje slypi  finansinė gerovė, ir jei jūs turite kažkokių finansinių problemų, tai labai greitai jos išsispręs. Tuos pinigus jūs išleisite tam, kad pašalintumėte savo problemas ir maloniai praleistumėte laiką su šeima.

  1. Violetinis maišelis.

Jūs išsirinkote maišelį su norų išsipildymu! Jūs geras ir atviras žmogus, visada pasiruošęs padėti. Likimas nusprendė jus apdovanoti už tai ir išpildys jūsų svajones. Užmerkite akis ir pasvajokite!

  1. Raudonas maišelis.

Močiutė paruošė tau šiame maišelyje džiaugsmą ir meilę! Artimiausiomis dienomis jūsų laukia geros naujienos. Atverkite savo širdį joms, jos jau netoli! Jums tiesiog išaugs sparnai nuo to, ką jūs išgirsite!

  1. Auksinis maišelis.

Sveikiname! Jūs išsirinkote patį sunkiausią maišelį. Jame močiutė paslėpė laimę! Jūsų laukia nauji pojūčiai su artimais žmonėmis, o tas smulkias problemas, apie kurias jūs dabar galvojate, jūs tiesiog momentaliai pamiršite.

  1. Baltas maišelis.

Jūs išsirinkote meilę! Jūsų laukia neįsivaizduojamos permainos asmeniniame gyvenime. Artimiausias mėnuo jums nuneš stogą nuo meilės ir švelnumo jausmo!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau