Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Liepos » 29

29.07.2019, 20:08
Mistika

Šie neįprasti vaiduokliai sutinkami daugiausiai Vokietijoje, jiems netgi sugalvotas specialus terminas - kindermorderinn. Šių neramių dvasių atsiradimas susijęs su didele tragedija, nes jos, kaip teigiama, yra vaikų, kuriuos nužudė jų motinos, vaiduokliais, kuriems lemta pasirodyti žemėje ne tik kaip vaiduokliams, bet ir kaip katastrofų ir mirties šaukliams.

Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 19:46
Istorijos Paslaptys

Praktiškiems žmonėms, turintiems puikią intuiciją ir keliantiems sau konkrečius uždavinius, dažniausiai pasiseka. Vienas tokių sėkmės „numylėtinių“ tapo prancūzas Anti Rožė Laudonas – intelektualas, besižavintis piratavimo istorija. Jis sukūrė planą praturtėti, iš kokio nors nuskendusio flibustjerų laivo, iškeliant jame esančias brangenybes.

Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 18:56
Mistika
Pranašiški sapnai. Noras sužinoti apie ateitį žmonėms būdingas dar nuo labai senų laikų. Visais laikais žmonės naudojosi įvairiausių būrėjų ir aiškiaregių paslaugomis, norėdami sužinoti, kas jų laukia ateityje. Tačiau gamta kiekvienam suteikė galimybę pakelti laiko šydą ir pažvelgti tenai, kur mes dar tik būsime. Kiekvienas mūsų bent kartą gyvenime yra pergyvenęs tai, ką buvo matęs sapne, netgi pačias mažiausias smulkmenas.
Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 14:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Amžius ir neteisinga mityba pasiima savo. Su laiku kraujagyslės susidėvi, tampa mažiau elastingos, vidinės sienelės apauga nereikalingu cholesteroliu, kraujagyslės praeinamumas žymiai sumažėja.
Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 13:23
Medicinos Naujienos
Eksperimentas su pelėmis atskleidė, kad pelių, auginamų amiotrofinės lateralinės sklerozės (ALS) – ligos, kuria sirgo fizikas Stephenas Hawkingas – tyrinėjimo tikslais, savijauta pagerėjo ir prailgėjo jų gyvenimo trukmė, kai į graužikių organizmą pateko bakterija Akkermansia muciniphila.
Sužinok daugiau ...
29.07.2019, 13:16
Kosmosas

Pernai darbą pradėjęs NASA zondas InSight jau aptiko keletą Marso drebėjimų. Šie virpesiai yra labai silpni, o zondo surinkti duomenys sunkiai leidžia įsivaizduoti, kaip pats drebėjimas vyksta ir ištirti jo detales.

Sužinok daugiau ...