Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Liepos » 24

24.07.2019, 20:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Ypač svarbu, kad mūsų organizmas būtų švarus. Su kiekvienais metais jis tampa vis taršesnis. O norint, kad organizmas būtų sveikas, svarbu, kad jis būtų švarus ir be toksinų, teršalų. Tikiuosi, kad jums patiks šis receptas ir pagerinsite savo sveikatą!
Sužinok daugiau ...
24.07.2019, 18:43
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Tai puikus receptas. Naudojant, jis aktyviną natūralų tepalų susidarymą keliuose, stiprina sausgysles ir raiščius, galiausiai pagerina jūsų gyvenimo kokybę! Prieš tai rašėme, kaip atstatyti klubų ir kelių kremzles. Šioje priemonėje yra daug vitamino C, silicio, magnio ir fermentų. Visi jie yra stiprios priešuždegiminės ir analgetinės medžiagos.

Sužinok daugiau ...
24.07.2019, 17:49
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Siūlome jums veiksmingą natūralų receptą atstatyti pažeistoms kremzlėms, diskomfortui (sveiaktinimo kanalas - paranormal.lt).

Pateikiamas receptas iš visiškai natūralių ingredientų, kurios regeneruoja kremzles. Šis vaistas pagal pobūdį leidžia jums mažiau jausti šios sudėtingos ligos simptomus.

Sužinok daugiau ...
24.07.2019, 16:27
Paslaptingi Statiniai

Pats garsiausias labirintas Žemėje yra Kretos saloje. Pagal padavimą, jį Knoso miete pastatė skulptorius iš Atėnų Dedalas. Savo struktūra šis labirintas priminė egiptiečių labirintą, tačiau jo dydis, jei tikėti Romos mokslininko Plinijaus parašymu, sudarė tik šimtąją dalį egiptietiškojo statinio.

Sužinok daugiau ...
24.07.2019, 16:03
Medicinos Naujienos
Mokslininkai visame pasaulyje stengiasi sukurti efektyvesnius gydymo būdus nuo daugelio ligų. Šios pastangos nėra bevaisės - vaistų pramonė nuolat kuria ir rinkai siūlo naujus produktus. Tačiau kokia jų dalis iš tiesų yra naudinga? Mokslininkai Vokietijoje nustatė nerimą keliančią tendenciją - nėra jokių įrodymų, kad daugiau nei pusė naujų vaistų turėtų kokios nors papildomos naudos, lyginant su senais.
Sužinok daugiau ...
24.07.2019, 14:21
Dirbtinis Intelektas

Per 12 dienų eksperimentą ir surinkusi daugiau kaip 10 000 „rankų“ (angl. hand), DI sistema Pluribus buvo išbandyta dviejuose scenarijuose ir žaidė prieš 12 geriausių pasaulio „online“ pokerio žaidėjų. Vienu atveju DI sistema žaidė prieš 5 skirtingus žaidėjus, o kitu atveju – 5 skirtingos Pluribus versijos žaidė prieš vieną žaidėją.

Sužinok daugiau ...
24.07.2019, 07:04
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Mėlynių atsiradimas be jokios priežasties pasitaiko dažnai ir jį sukelia vartojami vaistai, kitos ligos ar senėjimas. Vienas 500 sveikų suaugusiųjų tyrimas parodė, kad 18 procentų žmonių teigia, kad mėlynės jiems atsiranda be jokios priežasties ar vos vos, nestipriai sumušus ar palietus tam tikrą kūno vietą.

Sužinok daugiau ...