Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Liepos » 30

30.07.2019, 21:30
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Medetkų arbata su morkų sėklomis padeda sergant kepenų ir tulžies pūslės ligoms gydyti, skatina tulžies sekreciją ir mažina uždegimą sergant cholecistitu ir hepatitu. Žolelių arbata kepenims yra labai skani ir puikiai kvepia!

Sužinok daugiau ...
30.07.2019, 20:47
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Gydymas varnalėšų sultimis yra ilgas ir reikalaujantis disciplinos, tačiau, gydantis šia priemone, dažniausiai įmanoma atsikratyti cistos amžiams ir nesiimant chirurginės intervencijos. Net fibromos, miomos ir kiti nauji dariniai pasiduoda jos jėgai, nes jos turi priešnavikinių, absorbuojančių savybių. Varnalėša reguliuoja organizmo medžiagų apykaitą, gydo visą virškinimą traktą, valo kraują.
Sužinok daugiau ...
30.07.2019, 18:08
Istorijos Paslaptys
Meno kūriniai dingsta be pėdsakų dažniausiai. Ypač tai pasivirtina, kai kalbama apie paveikslus. Dailininkų drobės tampa pagrobėjų grobiu, jas sunaikina stichinės nelaimės, sudega gaisruose, o kartais tiesiog dingsta, beveik nepalikdamos jokios tikimybės, kad vėl atsiras.
Sužinok daugiau ...
30.07.2019, 16:12
Istorinės Asmenybės
1810 metų gegužės 21 dieną Londone mirė prancūzų diplomatas, šnipas ir avantiūristas ševalje d‘Eonas. Jis buvo laikomas savotiška “išmintimi ir taisyklių”, aukštuomenės marginalu, o pasirodė, kad jis buvo būsimos ateities pirmtaku… XVIII amžiuje visa Europa aptarinėjo ševalje d‘Eoną, kuris 48 metus buvo laikomas vyru, o 33 metus – moterimi. Tiesa, jis nenešiojo barzdos. Tuo metu barzdas nešiojo tik prastuomenės atstovai, ševaljė tai buvo nepriimta.
Sužinok daugiau ...
30.07.2019, 07:31
Burtai, Magija
Sugalvojate ir išsakote troškimus per mėnulio pilnatį, jaunatį, gimtadienius ir Naujuosius metus, bet jie neišsipildo? Galbūt dar neatėjo laikas, o gal jūs tai darote neteisingai. Patarsime, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad noras išsipildytų.
Sužinok daugiau ...
30.07.2019, 06:58
Pasaulio Įvairenybės
Kurklius atbaidyti gali chrizantemos. Beje, dažnai šiltnamiuose žmonės šiuos kenkėjus pamaitina smulkiai sumaltais kiaušinių lukštais, sumaišytais su saulėgrąžų aliejumi. Šis mišinys kurkliams yra pragaištingas.
Sužinok daugiau ...