Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorinės Asmenybės » 2019 » Liepos » 30

Avantiūristo palikimas

1810 metų gegužės 21 dieną Londone mirė prancūzų diplomatas, šnipas ir avantiūristas ševalje d‘Eonas. Jis buvo laikomas savotiška “išmintimi ir taisyklių”, aukštuomenės marginalu, o pasirodė, kad jis buvo būsimos ateities pirmtaku… XVIII amžiuje visa Europa aptarinėjo ševalje d‘Eoną, kuris 48 metus buvo laikomas vyru, o 33 metus – moterimi. Tiesa, jis nenešiojo barzdos. Tuo metu barzdas nešiojo tik prastuomenės atstovai, ševaljė tai buvo nepriimta.

Grudai ir pelai

Apie d‘Eoną, kaip ir apie bet kurį kitą to laiko avantiūristą, prigalvota tiek dalykų, kad praktiškai nėra įmanoma atskirti, kur yra tiesa, o kur pramanas (istorinės asmenybės - paranormal.lt).

Pats d‘Eonas tvirtino, kad vaikystėje jis buvo rengiamas berniuko rūbais, nors jis pats buvo mergaite. Atseit, mergaitė negalėjo gauti palikimo pagal motinos liniją, todėl jis (ar ji) buvo pristatomas kaip berniukas.

Karalius, istorinės asmenybės, istorija, transvestitai, paranormal.lt

Kad ir kaip ten buvo, d‘Eonas Mazarinio koledžą baigė būdamas berniuku. Ir kaip jaunuolis dirbo mokesčių žinyboje. O vėliau jis buvo užverbuotas. Prancūzijos karalius Liudvikas XV nepasitikėjo savo ministrais. Taip pat nepasitikėjo diplomatais. Jis pasitikėjo tik savo meilužėmis, ir tai ne visiškai. Dėl šios priežasties karalius turėjo slaptų agentų.

Tuo metu Prancūzija palaikė gana prastus santykius su Rusija, tačiau norėjo draugauti, kad galėtų kovoti su Anglija. Ir štai Liudvikas XV į Peterburgą išsiuntė du agentus - Duglą ir d'Eoną. Duglas sugalvojo visiškai kvailą legendą - jis į Rusiją atvyko, nes čia yra geras klimatas. Visi žino, kad Rusijoje klimatas tikrai nėra iš maloniųjų, todėl Duglas netrukus buvo išsiųstas iš šalies.

O štai d‘Eonas persirengė moteriškais rūbais. Ir labai patiko imperatorienei Jelizavetai, kuri, savo ruožtu, mėgo persirenginėti vyriškais rūbais. Yra pasakojama, kad d'Eonas su moteriškais rūbais atrodė labai simpatiškai. Imperatorienė jį paskyrė savo freilina.

Ir štai naujoji freilina Jelizavetai perduoda Prancūzijos karaliaus laišką, kuriame išreiškiamas noras draugauti su Rusija. Jelizaveta irgi norėjo turėti gerus santykius su Prancūzija, todėl parašė atsakymą, kurį d'Eonas nugabeno karaliui. Netrukus jis vėl grįžo į Rusiją, tik šį kartą jau kaip pasiuntinybės sekretorius.

Tačiau pasiuntinybės sekretorius negalėjo būti moteriškais rūbais. D'Eonui teko persirengti vyriškais rūbais ir pasakyti, kad jis yra tos d‘Eon, kuri buvo freilina, brolis.

Imperatorienė Jelizaveta sužinojo tiesą apie persirenginėjimą ir ilgai iš to juokėsi. Ji netgi pasiūlė d'Eonui tarnauti jos rūmuose. Visa tai dėl to, kad nepasižymėjo ypatingu protu. Dėl šio transvestito Rusija sudarė sąjungą su Prancūzija ir dalyvavo Septynerių metų kare.

D'Eonas nenorėjo tarnauti Rusijoje ir sugrįžo į Prancūziją. Jam teko dalyvauti tame pačiame Septynerių metų kare. Jis tarnavo dragūnu, buvo sužeistas ir apdovanotas ordinu už narsą. Tarp kitko, d'Eonas, nors ir turėjo problemų su lytine tapatybe, buvo laikomas vienu geriausiu fechtuotoju Europoje.

Į Angliją

Tuo metu nesutramdomas Liudvikas XV nusprendė užgrobti Velsą. Jis išsiuntė d'Eoną į Angliją, kad šis surinktų reikiamą informaciją. D‘Eonas į Angliją iškeliavo, apsirengęs vyriškais rūbais. Tačiau jis keliavo slapta nuo visagalės karaliaus favoritės markizės de Pompadur. Favoritė įsižeidė, kad karalius kažką vykdo slapta nuo jos, todėl ėmė regzti intrigas prieš d'Eoną. Ir ne šiaip sau paprastas intrigas - ji norėjo, kad d‘Eonas būtų nužudytas. Tačiau pastarajam pavyko išsisukti.

O Anglijoje ėmė sklisti gandai, kad d‘Eonas yra moteris. Visiškai nieko nebeįmanoma suprasti. Yra tokia versija: d‘Eonas tapo Anglijos karalienės meilužiu. O Anglijos karalius kartą juos užtiko kartu. Tam, kad jo karališkoji didenybė pernelyg nesijaudintų, jam buvo pasakyta, kad d'Eonas yra moteris. Kvailelis karalius tuo patikėjo.

Tačiau ši versija yra labai abejotina. Vargu ar d‘Eonas galėjo tapti karalienės meilužiu, nes moterys jo niekada nedomino.
Kad ir kaip ten buvo, visa Anglija ūžė tarsi bičių avilys. Visi spėliojo, ar jis yra vyras, ar moteris. Londono biržoje netgi buvo priimami statymai.

Tuo metu mirė Liudvikas XV. D'Eonas neteko savo globėjo. Jam teko grįžti į Prancūziją, tik jau moterimi. Ir šį kartą - galutinai. D'Eonas bijojo grįžti į Prancūziją, nes ten turėjo daug priešų. Dėl to jis nusprendė, kad būti moterimi yra geriau - juk niekas neišdrįs nuskriausti moters. Naujajam karaliui Liudvikui XVI jis parašė, kad yra moteris. Karalius supyko. Kaip čia gali būti, kad Prancūzijos armijos karininkas yra kažkokia moteris? Jeigu jau moteris, tai tegul visiems laikam ja ir lieka, kad nebebūtų neaiškumų. Karalius įsakė, kad d'Eonas visuomet būtų tik su moteriškais rūbais.

Tačiau Prancūzijoje d'Eonui reikalai nesusiklostė. Jis vėl iškeliavo į Angliją, savaime suprantama, kaip moteris. Ir iki pat gyvenimo pabaigos išliko moterimi. Anglijoje d'Eon - dabar jau ji - mokino fechtavimo ir kovėsi dvikovose, kol mirė, būdama 81-ių metų amžiaus. Gydytojas parašė išvadą: „Patvirtinu, kad apžiūrėjau ir atlikau ševaljė d'Eono kūno skrodimą. Jo kūnas turėjo vyriškas genitalijas, kurios buvo puikiai išsivysčiusios“.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau