Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Liepos » 01

01.07.2019, 22:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Itin „rusiška“ arbata, kurią rusai vadina Ivan čaj. Ji gerokai skanesnė ir naudingesnė už indišką ar kinišką arbatą, be to – be kofeino. Siauralapis gaurometis nuo senų laikų laikytas priešvėžine priemone. Jame esanti medžiaga chaneloras slopina piktybinių ląstelių augimą, augalas nėra toksiškas, stabdo įvairių rūšių, o ypač prostatos, vėžio vystymąsi.

Sužinok daugiau ...
01.07.2019, 19:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Norėdami tai atlikti, tam tikromis mėnesio dienomis reikia gerti šį gėrimą pasigaminta iš balto česnako žievelės. Tai yra vertingiausia priemonė prailginti jaunystę.
Sužinok daugiau ...
01.07.2019, 12:19
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Dauguma žmonių tikriausiai yra girdėję, kad alavijas puikia tinka gydyti nudegimams nuo saulės, bet tai tik vienas iš begalės jų panaudojimo būdų. Mokslininkai netgi mano, kad šį augalą savo kasdienėje grožio rutinoje naudojo gražioji senovės Egipto faraonė Kleopatra.
Sužinok daugiau ...
01.07.2019, 12:10
Pasąmonės Galios

Žmogaus energetika – tai didelė jėga, kuri riša mus su artimaisiais ir pažįstamais. Tarp kitko, atstumas dažniausiai nevaidina jokios rolės. Mūsų pasaulyje viskas tarpusavyje susiję, todėl niekas nevyksta tiesiog šiaip sau.

Sužinok daugiau ...