Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (562) Komentarų: (0) (25.09.2018 - 15:28)

Kas jūsų laukia ateityje? Pasirinkę simbolį liksite nustebinti

Tikriausiai daugelis galvoja, kad save pažįsta kur kas geriau nei aplinkiniai. Tačiau įvairūs psichologiniai testai neretai gali atskleisti daug paslėptų mūsų savybių. Taigi, skirkite vos kelias minutes ir atlikite šį testą. 

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite vieną simbolį. 

simboliai, testas, asmenybė, magija, burtai

Atsakymai 

Jeigu pasirinkote pirmąjį simbolį, tai atskleidžia, kad šiame gyvenimo etape jūs šiek tiek per daug kritiškai vertinate savo asmenybę, rašo themindsjournal.com. Šiuo metu jūs esate susitelkę į savo asmenybės fizinę, o ne emocinę būklę. Kasdieninėje rutinoje vertėtų susitelkti į darbų prasmę, o save vertinti kur kas nuolaidžiau, nes ateityje jūsų laukia malonios permainos.

Jeigu pasirinkote antrąjį simbolį, tai rodo, kad šiuo metu gyvenime esate paleidimo etape. Galbūt jūs nutarėte pagaliau atsikratyti nereikalingų minčių, kažką keisti ar atsisveikinti su žmonėmis, su kuriais jums nėra pakeliui. Šiame etape išmoktos pamokos bus itin naudingos ateityje.

Jeigu pasirinkote trečią simbolį, tai simbolizuoja susidūrimą su iššūkiais. Galbūt šiomis dienomis turite daug neišspręstų problemų ar gyvenimiškų klausimų, tačiau būtent dabar išmoksite prisiimti atsakomybę ir drąsiai kovoti už tai, kas jums yra svarbu.

Jeigu pasirinkote ketvirtąjį simbolį, tai simbolizuoja dvasinę gyvenimo pilnatvę. Šiuo metu jūsų gyvenime įsivyravo ramybė, o mintyse nurimo visos audros. Šiame etape vertėtų susitelkti į savo gyvenimo tikslus ir norus. Įvesdami didžiulę dvasinę ramybę, savo gyvenimą sutelksite į šviesos spindesį tamsoje.

naujienos

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: asmenybė, magija, ateitis, burtai, testas, simboliai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar