Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Rugsėjo » 25

Kas jūsų laukia ateityje? Pasirinkę simbolį liksite nustebinti

Tikriausiai daugelis galvoja, kad save pažįsta kur kas geriau nei aplinkiniai. Tačiau įvairūs psichologiniai testai neretai gali atskleisti daug paslėptų mūsų savybių. Taigi, skirkite vos kelias minutes ir atlikite šį testą. 

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite vieną simbolį. 

simboliai, testas, asmenybė, magija, burtai

Atsakymai 

Jeigu pasirinkote pirmąjį simbolį, tai atskleidžia, kad šiame gyvenimo etape jūs šiek tiek per daug kritiškai vertinate savo asmenybę, rašo themindsjournal.com. Šiuo metu jūs esate susitelkę į savo asmenybės fizinę, o ne emocinę būklę. Kasdieninėje rutinoje vertėtų susitelkti į darbų prasmę, o save vertinti kur kas nuolaidžiau, nes ateityje jūsų laukia malonios permainos.

Jeigu pasirinkote antrąjį simbolį, tai rodo, kad šiuo metu gyvenime esate paleidimo etape. Galbūt jūs nutarėte pagaliau atsikratyti nereikalingų minčių, kažką keisti ar atsisveikinti su žmonėmis, su kuriais jums nėra pakeliui. Šiame etape išmoktos pamokos bus itin naudingos ateityje.

Jeigu pasirinkote trečią simbolį, tai simbolizuoja susidūrimą su iššūkiais. Galbūt šiomis dienomis turite daug neišspręstų problemų ar gyvenimiškų klausimų, tačiau būtent dabar išmoksite prisiimti atsakomybę ir drąsiai kovoti už tai, kas jums yra svarbu.

Jeigu pasirinkote ketvirtąjį simbolį, tai simbolizuoja dvasinę gyvenimo pilnatvę. Šiuo metu jūsų gyvenime įsivyravo ramybė, o mintyse nurimo visos audros. Šiame etape vertėtų susitelkti į savo gyvenimo tikslus ir norus. Įvesdami didžiulę dvasinę ramybę, savo gyvenimą sutelksite į šviesos spindesį tamsoje.

naujienos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau