Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Vasario » 19

Angelų plunksnų spalvos ir jų reikšmės

(Paranormal) Mūsų angelams patinka siųsti ženklus taip leisdami mums žinoti kad jie girdi mūsų maldas ir prašymus. Simboliai kaip plunksnos yra svarbūs ir turi gilią reikšmę tam asmeniui kuris jas randa, ypatingai tiems kurie prašo angelų ženklo. Pirmas klausimas iškyla “ką šis ženklas reiškia man? Ką tu darei dėl to kad gautum plunksnos ženklą? Kai tu analizuoji ką nors, klausk savęs visada, “ ką tai reiškia man?

Simboliai yra svarbūs kai asmuo atpažįsta  juos. Reikšmė, ką tai tau reiškia yra visada pati svarbiausia, ne tai ką kiti  sako ką tai turėtų reikšti tau.  Aš atlikau šiek tiek ieškojimų šia tema ir atradau kad tai labai svarbu kartu kaip ir tradicinės čakrų spalvos ir jų reikšmės, kartu su kitomis spalvų terapijomis. 

Jeigu aš radau unikalios spalvos plunksną, tai gali būti  reikšminga man. Jei aš randu skraidančią plunksną vietose kuriose neturėtų būti, kaip viduje namo tai turi gilią reikšmę man. Kai aš matau plunksnas lauke tai gali būti priežastis ir turėti gilią reikšmę tai pat. 

Štai čia šiek tiek apibendrintos plunksnų reikšmės kurios padės  jums suprasti siūstus ženklus iš angelų. 

Baltos Plunksnos

Baltos plunksnos yra dažniausiai laikomos tyrumo simboliu, kurios asocijuojasi su angelais. Baltos plunksnos gali būti tai pat ženklas iš angelų kad tavo mylimi žmonės Rojuje jaučiasi puikiai, ir sėkmingai įžengė  į sielų pasaulį. Ypatingai jeigu plunksna krenta iš niekur ir švelniai nusileidžia priešais tave. Tai dažniausiai apie tą asmenį apie kurį tu galvoji šiuo metu. 

Balta tai pat simbolizuoja tikėjimą ir apsaugą, ir kai tu randi baltas plunksnas savotiškose vietose žinutės yra  ypatingai reikšmingos. Tai dažnai patvirtinimas kad angelai yra šalia tavęs, padeda tau ir atsako į tavo maldas. Jie užtikrina kad tu esi teisingame kelyje ir iš tiesų dangaus siųstas.

Rūžavos Plunksnos

Rūžava yra laikoma viena iš spalvų besąlygiškos meilės. Rūžavos plunksnos yra besąlygiškos angelų meilės priminimas tau, ir tai kad viskas yra įmanoma kai tu susilieji su meilės energija . Tai teisybė kad meilė gydo visas žaizdas.

Rūžava plunksna gali pasirodyti tavo kelyje kai tu užduoti klausimą apie meilę, tai atsakymas kurio tu ieškai yra pakeliui. Jeigu tu uždavei svarbų klausimą apie meilę tai rūžava plunksna teigiamas atsakymas dėl meilės. Jeigu tu galvojai apie kažką ir tu gauni rūžavą plunksną tai ženklas gilios meilės.

Jeigu tu išgyveni ypač emocinį laikotarpį, rūžava plunksna yra ženklas kad tai greitai pasibaigs ir kad tu esi ne viena, mylinti žinutė iš tavo angelo sargo.

Raudonos Plunksnos

Raudona reiškia neužsibaigiančią gyvybišką energiją, fizinį gyvybingumą, stabilumą, stiprybę, aistrą, jėgą ir drąsą. Tai gausos spalva reiškia pinigus ir klestėjimą.

Jeigu tu klausei dėl sveikatos, tai raudona plunksna yra nepaprastas gyjimo ženklas, ypatingai kraujo sutrikimams ir cirkuliacijos problemoms. Raudona yra atsinaujinimo ir stiprybės ženklas.

Raudona primena tau pasitikėti savo poreikiais, patvirtina kad tu eini teisingu keliu. Tai pats geriausias patvirtinimas dėl teigiamo veiksmo.

Jeigu tu klausei dėl projekto įžvalgos, raudona plunksna patikina sėkmingumą ir kad galėtum su pasitikėjimu judėti į priekį savo svajonių  įgyvendinimams. Tai pergalės spalva.

Plunksnos kurios yra  ryškiai rūžavos- raudonos tai aistros, romantikos, prisirišimo ir santykių ženklas.

Oranžinės Plunksnos

Oranžinės plunksnos nešioja kūribingumo žinutes, įsiklausyk į savo vidinį balsą, pozytivumas  traukia sėkmę.

Yra daugybę oranžinės spalvos atspalvių . Tai žinutės emocinio gyjimo, augimo ir klestėjimo. Oranžiniai atspalviai yra įvairūs kaip abrikosai, gintarai mandarinai ir koralai.  Kiekvienas jų turi šiek tiek skirtingų žinučių arba reikšmių, bet pirmiausia priminimas leisti mėgautis kasdieniniais dalykais.

Jeigu tu turi virškinimo ir inkstų  sutrikimus arba lytinių organų ligas , tai oranžinė plunksna patikina gyjimą. Tai pat gali būti ženklas seksualinio arba kūrybiškumo gyjimas, sveikimas nuo uždegimo, peršalimo ar netgi depresijos.

Tai yra emocijų  ir  aistros ženklas kūrybinės  idėjos, gyjimas seksualinės energijos ir priminimas sau  kad reikia būti spontaniškai ir linksmai. Įkvėpkite ir kvėpuokite gyvybingumo energijos randant oranžinę plunksną ir priminkite sau kad gyvenimas yra puikus ir kad tu esi sinchroniškumo įvykių tėkmėje kaip ir gyvenimo upelis.

Geltonos Plunksnos

Geltonos plunksnos yra  priminimas kad reikia išlikti  linksmai  dabar ,būti  budriai ir susikoncentruoti ties savo troškimų įgyvendinimus, magnetizuoti palaiminimus į savo gyvenimą. Nebūti  įstrigusiai pasaulio dramoje , būti dabartyje ir atkreipk dėmesį į detales.

Jeigu tu klausei angelų dėl naujų idėjų tai  geltona plunksna yra puikus ženklas kad tu turėtum jas įgyvendinti.

Jeigu tu klausei dėl gyjimo tai geltona plunksna yra ženklas išsivalyti toksinus iš kūno. Tai yra greičiausias gyjimo būdas, ypač jeigu turi ligas kaip diabetas, žarnyno sutrikimai ar psichologiniai  sunkumai kaip depresija. Gerk daugiau vandens kad galėtum išvalyti savo kūną, protą ir širdį.

Žalios Plunksnos

Žalios plunksnos reiškia gausą, pinigus, vaisingumo galimybes, tai pat puikią ir energingą savijautą, sveikatą ir meilę. Tai harmonijos, balanso, ramybės, meilės spalva. Tai ženklas paleisti negatyvumą iš minčių ir stimuliuoti idėjas, tai išsivalymo ir gyjimo ženklas.

Jeigu tavo klausimas yra dėl sveikatos ir gyjimo tai atsakymas yra kad tu esi teisingame kelyje. Jeigu tu klausei dėl pinigų ir gausos tai šis ženklas yra atsakymas taip, vykdyk tai, tu žinai ką tau reikia daryti. Žalia plunksna yra puikus ženklas kuris patikina kad tavo veiksmai kuriuos atlieki dabar daro tavo gyvenimą lengvesnį.

Žalia plunksna gali priminti kad reikėtų  nuraminti savo kūną ir protą, tai tu gali padaryti įkvepiant šviežaus oro ir leidžiant gamtos energijai tavimi pasirūpinti.

Mėlynos Plunksnos

Mėlynos plunksnos atneša raminančią energiją.  Tai dažniausiai ženklas kad reikia atidžiai įsiklausyti arba kalbėti tiesą su meile. 

Ar tu prašei savo angelų kad aktyvuotų tavo gydančią galią, dėl savo fizinio kūno regeneracijos ir sveikimo, arba padėtų tave apsaugoti, sustiprinti ir sujungti  su Dieviškumu? Jeigu taip tai mėlyna plunksna be abejonės ženklas kad tai jau vyksta.

Jeigu tu esi atradusi savo kelią ir tai tavo pašaukimas, mėlyna plunksna sako TAIP iš Visatos. Tu esi teisingame savęs atradimo kelyje ir atlieki svarbius gyvenimo pasirinkimus dabar. Jeigu tu turi atlikti svarbius sprendimus  tai mėlyna plunksna yra ženklas kad laikas. Tai laikas paleisti abejones ir pasitikėti savo širdimi. Jauskis pasitikinti savo pasirinkimuose kai mėlyna plunksna pasirodo tavo kelyje.

Pilkos Plunksnos

Pilkos plunksnos yra sugrįžimas ramybės. Tai laikas įeiti į savo vidaus centrą ir atrasti atsakymus kurių taip reikia.

Kai informacijos kurios tau reikia yra dėl mentalinio ar emocinio pasaulio, pilka plunksna sako tau kad yra alternatyvus sprendimas. Tai sako kad situacija nėra beviltiška ir kad sunkumai pasibaigs greitu metu.

Jeigu plunksna  turi sidabrinio atspalvio tai ženklas būti atkakliai. Judėk į priekį su ketinimais ir išspręsk problemas. Įsižemink ir žinok angelai tave saugo.

Rudos ir Juodos Plunksnos

Rudos reiškia įsižeminimą, šeimynišką gyvenimą ir stabilumą. Ruda nurodo kad reikia vertinti energiją ir subalansuoti fizinį ir dvasinį pasaulį. Tai ženklas kad svarbu susijungti su žeme ir siekti sveikų įpročių.

Juodos plunksnos tai yra  priminimas kad angelai tave saugo, ir ženklas kad sielų pasaulis ir magija yra atviri tau.

Tau reikia poilsio nuo pasaulio ir pasirūpinti savimi. 

Juodos plunksnos pasiųsta žinia patvirtina  kad tu esi ne viena kai išgyveni  tamsias sielos naktis. Tai primena atverti savo neįkainuojamas  dovanas kurias palaidojai giliai savyje.

Violetinės Plunksnos

Violetinės plunksnos neša  žinią gilaus dvasingumo,  tai pat atveria aiškiaregiškumą ir dvasingumą. Tu esi teisingame dvasiniame kelyje ir tęsk  savo studijas. Tai neįprasta rasti tokią plunksnos spalvą kuri yra reikšminga nes tu esi apdovanota tai matyti.

Violetinė spalva yra ryšys  tarp kūno, proto ir sielos. Tai laikas pagilinti savo ryšį  arba išmokti naudotis jomis daugiau kad jos taptų tavo įprotis ir kasdienio gyvenimo dalis. Tavo intuityvūs gabumai yra išbudinti  ir tai tinkamas laikas juos panaudoti. Kai tu sustiprinsi savo šeštąjį pojūtį tu atrasi ryšį su dieviška gamta.

Tai laikas paleisti negatyvius įsitikinimus, mintis ir jausmus, violetinė plunksna kalba kai procesas bus  įvykdytas, tu pajusi aiškumą, ramybę ir dėkingumą.

Spalvotos Plunksnos

Daugybę spalvotų plunksnų turi ypatingą reikšmę. Labai retai galima rasti spalvotas plunksnas. Jeigu tu radai puokštę spalvotų plunksnų tai šis ženklas skirtas tau. Įvairių spalvų plunksnos turi daugybę spalvos derinių ir atspalvių yra galingas ženklas regeneracijos, mistinių pasaulių ir reiškia stiprų ryšį su angelais..

Kai tu randi įvairių spalvotų plunksnų atrask laiko susijungti su gamta.

Pajusk kaip medžių lapai  siūbuoja priešais tave ir maudo tave  šioje nuostabioje meilės energijoje. Įsivaizduok kaip vaivorykštės šviesos išmaudo tave, sustiprina ryšį su gamta ir visata. Tada prašyk  kad sujungtų su angelų pasauliu. Tu pajusi kaip tavo širdis atsiveria ir tu susijungi su pačiu nuostabiausiu jausmu meile. Jeigu tu negali pajusti tai prašyk Arkangelo Mykolo  kad apsuptų tave, išvalytų iš tavęs žemas vibracijas, apsaugotų ir pakartok vėl.

Plunksnos pasirodo įvairiomis spalvomis, formomis ir dydžiais,  ir jos visos turi ypatingas reikšmes tiems kas randa, ypatingai jei tavo pirma mintis yra “ oh žiūrėk tai ženklas”.

Tu gali klausti angelų ženklų kad padėtų tave vesti arba paprašyk jų kad atsiųstų plunksnos spalvą kuri gali padėti tavo kelionėje ir pasitikrink spalvos reikšmę.

Šaltinis: praktinemagija.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

17.04.2021 laikas 08:03 Covid-19 injections are spreading new “variants” of coronavirus
The illegitimate White House, in collusion with the mainstream media, is continuing to fearmonger with endless Wuhan coronavirus (Covid-19) propaganda, the latest narrative being that scary new “variants” of the alleged virus require more layers of masks and more vaccines. These so-called variants, ...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau