Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Spalio » 9

Psichologinis testas asmenybei nustatyti

Mėgstate apie save vis kažką naujo sužinoti, išbandę psichologinius testus? Tuomet jums tikrai patiks ši užduotis, kurios metu reikės atsakyti vos į vieną klausimą.

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: į kurią vietą atsisėstumėte?

magija, burtai, testas, asmenybė, kėdė

Atsakymai:

A. Jūs esate sąžiningas žmogus, kuris sako tai, ką iš tiesų galvoja. Kai stengiatės užmegzti kontaktą su kitais žmonėmis, būnate labai nuoširdus, nes jums nepatinka eikvoti laiko melams ir vaidybai. Jūs visada išliekate ramus gyvenimiškose sudėtingose situacijose. Esate laimingas, nes nepergyvenate dėl smulkmenų ir nebijote vienatvės.

B. Jūsų didžiausias priešas – nuobodulys. Jūs turite linksmą ir energingą charakterį, nors dažnai esate užsiėmęs. Nuotykiai – tai, ko jūs labiausiai trokštate savo gyvenime. Lengvai gebate prisitaikyti prie aplinkinių, net jei ir jūsų kaimynai būtų tikri keistuoliai. Esate kūrybingas žmogus, kuris mėgsta pramogauti su aplink esančiais žmonėmis.

C. Aplinkinius žmones pribloškiate savo charizma. Jūs mėgstate juokauti, garsėjate savo optimistiniu kūrybišku būdu. Pagrindinė jūsų gyvenimo varomoji jėga – vaizduotė ir estetikos skonis. Gimėte tikru menininku.

D. Esate iš tiesų patikimas žmogus. Jums nepatinka daug kalbėti, tačiau mokate būti tikrai geru išklausytoju. Kartais žmonėms galite pasirodyti tikras introvertas. Gyvenime esate geras žmogus, kuris garsėja savo nuoširdumu ir sukalbamu būdu.

E. Esate dinamiška ir linksma asmenybė. Puikiai žinote, kaip mėgautis kiekviena gyvenimo diena. Dėl savo optimizmo neretai būnate daug linksmesni už kitus aplinkinius. Niekada nesiskundžiate ir stengiatės būti pozityvumu. Dėl to jums kiekviena diena – tik dar viena nauja pradžia.

F. Aplinkinius pritraukiate savo aktyviu būdu, nors neretai esate per daug analizuojantis žmogus. Jeigu jums patinka kuris nors žmogus – jūs visais įmanomais būdais sieksite jo dėmesio. Jūs taip pat puikiai gebate bendrauti ir nei kiek nesirūpinate, ką apie jus galvoja kiti. Žmonės dažnai mano, kad esate šmaikšti ir ori asmenybė.

Šaltinis: TV3

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau