Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Spalio » 20

20.10.2018, 18:40
Gamtos Paslaptys

Nuostabi nuotrauka demonstruoja milžinišką ledkalnį, kuris turi visiškai lygią stačiakampio formą. Atrodo, kad tai nėra atsitiktinis ledo blokas, bet žmogaus sukurta plokščia platforma, plaukianti vandenyne. Kaip tai įmanoma? Ar šį geometrinį šedevrą sukūrė pati gamta? Septintasis žemynas. Antarktika.

Sužinok daugiau ...
20.10.2018, 14:15
Mokslo Afiša
99 milijonų metų senumo gintare iš Mianmaro įstrigusi sraigė atkeliavo iš Kreidos periodo, maždaug to laiko, kai po Žemę vaikštinėjo garsiausi planetos dinozaurai, tokie kaip tiranozaurai, velociraptoriai ir triceratopsai.
Sužinok daugiau ...
20.10.2018, 13:58
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Delnų skaitymas gyvuoja jau tūkstantmečius ir nuo seno žinomas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Užuominų apie chiromantiją galima rasti netgi Biblijoje. Nestebina, kad delnų skaitymo žinios atkeliavo iki mūsų dienų, nes delnuose slypi itin daug informacijos, reikia tik mokėti ją skaityti. Šįkart pasmalsaukime, ką delnai gali atskleisti apie žmogaus sveikatą.
Sužinok daugiau ...
20.10.2018, 13:47
Gamtos Paslaptys
Jei jūsų paprašytų išvardinti įvairių dinozaurų vardus, tikrai paminėtumėte visų dinozaurų valdovą – Tiranozaurą Rex. Dynamoterror dynastes taip pat yra priskiriamas vieniems iš ankstyviausių Tyrannosauridae šeimos dinozaurų rastų Šiaurės Amerikoje.
Sužinok daugiau ...