Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 20

Nuotrauka su stačiakampiu ledkalniu pakerėjo Internetą

Keista nuotrauka platinama internete, kuri, pasak daugelio naudotojų, atrodo pernelyg fantastiškai ir siurrealistiškai, kad būtų tiesa. Teigiama, kad ši keista fotografija buvo gauta antradienį, spalio 16 d., šalia Laeseno ledyno, Antarktidoje (paranormal.lt).

Antarktida, ledkalnis, anomalija, nuotrauka, paranormal.lt

Nuostabi nuotrauka demonstruoja milžinišką ledkalnį, kuris turi visiškai lygią stačiakampio formą. Atrodo, kad tai nėra atsitiktinis ledo blokas, bet žmogaus sukurta plokščia platforma, plaukianti vandenyne. Kaip tai įmanoma? Ar šį geometrinį šedevrą sukūrė pati gamta?

Vaizdo autoriai, pagal nenustatytą šaltinį, yra Amerikos tyrinėtojai. Tačiau, nors ši informacija nėra patvirtinta JAV mokslininkų bendruomenės, daugelis pasaulio interneto puslapių, vis dar linkę manyti, kad prieš mus yra fotomontažo rezultatas.

Antarktida, ledkalnis, anomalija, nuotrauka, paranormal.lt

Nepaisant to, buvo žmonių, kurie visiškai tiki pateiktos nuotraukos autentiškumu. Tokie asmenys teigia, kad planeta žemė sugeba į daugelį stebuklų, o stačiakampis ledo luitas nėra įspūdingiausias iš jų. Deja, ortodoksų mokslas niekada nepripažins tokio stebuklo...

Planet Today News dokumentika. Septintasis žemynas. Antarktika.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar