Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Spalio » 06

06.10.2018, 20:53
Istorijos Paslaptys Peržiūrų (1371)

Rusijai priklausančiame Arktikos sektoriuje yra nemažai paminklų užsienio šalių jūreiviams - olandams, norvegams, švedams, danams, italams, amerikiečiams. Tačiau dar visai neseniai nebuvo įamžinta anglų jūreivių atmintis. Jie žuvo 1553-1554-ųjų metų žiemą. Nebuvo jokių bandymų aplankyti tas vietas, kuriose kažkada stovėjo du anglų laivai, kurių komandas ištiko tragedija.

Sužinok daugiau ...
06.10.2018, 19:25
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (3976)

Norite išsivalyti organizmą? Tai visiškai įmanoma, bent taip teigia liaudies medicina ir siūlo specialų receptą – gėrimą, kurio ingredientai, tai citrina ir česnakas.

Sužinok daugiau ...
06.10.2018, 18:30
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2575)

Pažinties pradžioje poros dažniausiai mėgaujasi aistros akimirkomis. Užvaldo geismas, noras tyrinėti savo bei partnerio kūnus ir atrodo, kad tai niekada nesibaigs. Tačiau… išaušta diena, kai intymieji santykiai nebejaudina, aistra ir geismas kažkur dingsta, o seksas malonumo nebeteikia. LVJC seminarų tėvams lektorė, psichoterapeutė, vaikų ir paauglių psichiatrė Dalia Mickevičiūtė pasakoja, kokios pagrindinės noro mylėtis dingimo priežastys ir pataria, kaip į miegamąjį susigrąžinti aistrą.

Sužinok daugiau ...
06.10.2018, 17:50
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (1332)

Tarp visų makroelementų, būtinų, kad moters organizmas normaliai funkcionuotų, kalcis užima ypatingą vietą. Jo deficitas neigiamai atsiliepia visų organų darbui. Kalcio trūkumas, dar vadinamas hipokalcemija, daugiausia pasireiškia prieskydinių liaukų disfunkcija. Ji diagnozuojama kraujo tyrimais, parodančiais sumažėjusį kalcio kiekį. Tačiau šio makroelemento deficitas gali sukelti visą puokštę kitokių, ne mažiau ryškių simptomų.

Sužinok daugiau ...
06.10.2018, 13:41
Kosmosas Peržiūrų (1334)
Mokslininkai Galaktikoje rado neįprastą galingo gama spinduliavimo šaltinį — dvynes žvaigždes, vadinamąjį mikrokvazarą. Šio objekto signalų tyrinėjimai padės aiškintis kvazarų fiziką Mikrokvazarai – dviejų žvaigždžių sistemos, kurios vienas narys – kompaktiška juodoji bedugnė arba neutroninė žvaigždė, o kitas – įprasta žvaigždė. Antrojo objekto medžiaga „liejasi“ į stipresnę gravitaciją turintį pirmąjį objektą. Susidaro reliatyvistiniais greičiais skriejančios medžiagos srautai – džetai. Panašiu principu veikia ir kvazarai, tik jie būna galaktikų centruose ir medžiaga krenta į supermasyvias juodąsias bedugnes. Pirmasis mikrokvazaru pavadintas objektas yra stipriausio iš Žemės matomo gama spinduliavimo šaltinis — Scorpion X-1
Sužinok daugiau ...