Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Balandžio » 22

22.04.2020, 20:06
Hipotezės

Mūsų neseniai parašytame straipsnyje: kas planetoje žudo žmonės ir paukščius, mes atkreipėme skaitytojų dėmesį į keistas paukščių žūtis, prasidėjusius visame pasaulyje ir susiejome šią problemą su kažkokiu spinduliavimo srautu, sklindančiu ir kažkur aukščiau: iš palydovų, NSO ar net iš kosmoso. Tačiau panašu, kad problema yra gilesnė, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio.

Sužinok daugiau ...
22.04.2020, 15:03
Hipotezės

Balandžio 21 dienos rytą tūkstančiai Ajovos valstijos gyventojų pažadino pragariškas dundėjimas, atskriejantis į žemę iš dangaus. Kaip išgąsdintiems žmonėms paaiškino astronomijai – tai buvo Liridos meteorų lietus, kuris visada stebimas nuo balandžio 16 iki balandžio 25 dienos.

Sužinok daugiau ...
22.04.2020, 10:17
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Sveikia ir gerai veikianti virškinimo sistema yra vienas svarbiausių žmogaus sveikatos būklės faktorių todėl pasirūpinti savo skrandžiu bei visa visu virškinamuoju traktu yra būtina. Ir nors dažnai žmonės yra linkę galvoti, jog jų skandžio rūgštingumas yra padidėjęs, nustebsite sužinoję, jog ne retai paaiškėja priešingai – pernelyg mažas skrandžio rūgštingumas yra diagnozuojamas itin dažnai.

Sužinok daugiau ...
22.04.2020, 09:39
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Man pačiai buvo chroniškas bronchitas, plaučių emfizema. Po 2 kartus per metus vis sirgau pneumonija ir galvojau kad to neatsikratysiu niekada. Bet vienas stebuklingas ir itin paprastas metodas padėjo ne tik man pačiai, bet ir daugumai, kam aš tai rekomendavau. Man pačiai apie jį papasakojo kaip pavyzdį iš savo gydytojo praktikos nuostabi daktarė.

Sužinok daugiau ...
22.04.2020, 08:31
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kodėl kiekvieną kartą bėgame į vaistinę, nors galime tiesiog eiti į virtuvę? Patikėkite ar ne, tačiau šimtmečius žmonės svogūnus naudojo beveik visoms įmanomoms ligoms gydyti.

Sužinok daugiau ...