Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 22

Žemė Durniuoja - Diena Po Rytojaus Gali Ir Neateiti

Balandžio 21 dienos rytą tūkstančiai Ajovos valstijos gyventojų pažadino pragariškas dundėjimas, atskriejantis į žemę iš dangaus.

Pranešama, kad dundėjimas buvo girdimas daugiau nei už 150 kilometrų, tačiau, ten kur dundėjimas buvo stipriausias, buvo padarytos nuotraukos:

Asteroidas, Nibiru, kospirologija, seismologija, polių poslinkis

Kaip išgąsdintiems žmonėms paaiškino astronomijai – tai buvo Liridos meteorų lietus, kuris visada stebimas nuo balandžio 16 iki balandžio 25 dienos.

Vietiniai žmonės kraipo galvas, prisimindami, praeitą metų balandį, o gal ir praėjusį, net kai kurie Siju (Sijai - JAV ir Kanados indėnų tautos grupė) vadai nuo 1913 metų balandžio – niekas neprisimena tokių sprogimų danguje. T.y. dėl meteorito lietaus šis meteoritas papuolė labai jau didelis. Bet į užduotus klausymus, astronomai taip ir nesugebėjo atsakyti, kaip ir nesugebėjo atsakyti Perų žmonėms į klausymą, kur prieš kelias dienas nukrito du iš eilės meteoritai „lyderiai“:

Tuo tarpu, kol kitose pasaulio vietose griaudėjo danguje (spaceweather.com rašo, kad, tik per 21 dieną nukrito 19 didelių meteoritų) – Rinkon de la Vjecha, šiaurės vakarų Kosta Rikoje įvyko smarkus hidroterminis sprogimas:

Tą pačią dieną balandžio 19 d., eilinis Etnos išsiveržimas:

Prie to pačio galime pridėti Japonijos M7.0 + M6.0, Anak Krakatau (antrasis išsiveržimas po balandžio 10 d. sprogimo) ir Kamčiatkos:

Tai yra, viskas glaudžiai susiję – kaip ir žadėjo The End Times Forecaster (mes apie taip pat rašėme). Tai yra atėjo balandžio 18 d., pradžia 47 senovės Nibiru ciklas – ir prasidėjo.

Pridėkime magnetinio lauko „šokius“, kurie prasidėjo balandžio 10 d., ir dar niekaip nesibaigia (daugiau galite pamatyti):

Asteroidas, Nibiru, kospirologija, seismologija, polių poslinkis

Asteroidas, Nibiru, kospirologija, seismologija, polių poslinkis

Žinoma – gama-spindulių sprogimai ir Šumano rezonansai, kaip be jų:

Asteroidas, Nibiru, kospirologija, seismologija, polių poslinkis

Asteroidas, Nibiru, kospirologija, seismologija, polių poslinkis

Apskritai, kažkas su žeme dedasi – net gyvūnai masiškai miršta arba išprotėja. O dar, prie to pačio Liridos meteoritai. Todėl, mes žiūrime į dangų - kas tokie per Liridai:

Sutikite: toks „reiškinių“ susikaupimas atrodo, kažkaip keistai, akademikai pavargs kiekviena ir aiškinti, todėl nelabai ir girdimi paaiškinimai, kad dedasi pasaulyje ir be tos pandemijos. Turbūt, vien dėl to jie ir sukūrė mokslų akademiją. Tiesa, tada buvo mažiau „reiškinių“ ir tokio ūmaus akademikų poreikio nebuvo.

Nors daugiau, turbūt, dabar prireiks duobkasių. Ir visiškai ne dėl to, kad užkasti COVID aukas:

Asteroidas, Nibiru, kospirologija, seismologija, polių poslinkis

Paveikslėlyje pateiktas Betelgeizės (raudonoji supermilžinė, viena didžiausių žinomų žvaigždžių) dinamikos rinkinys tviteryje. Šoktelėjimai 10 % per dieną. Ką tai reiškia mes rašėme. Tokių, kaip matavimo klaidos negalimos, juolab, kad matuoja viską vienas žmogus. Todėl, net nežinome, ko tikėtis dabar: Nibiru, asteroidas, polių pasislinkimas, Saulės išmetimai, supernovos sprogimas arba gali būti viskas vienas.

Kol kas keisčiausias momentas - staigūs Betelgeizės šviesos ryškumo svyravimai, todėl rytoj, poryt pastebėsime, kas bus – žinoma, jeigu, kokių supernovos sprogimų nebus. O jei jums įdomu sekite mus, kad nepraleistumėte paprastų žemiškų naujienų.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau