Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 18

Per 3 mėnesius Antarktidoje įvyko 50 000 žemės drebėjimų. Kada tikėtis potvynio?

Šiuo metu Antarktidoje vyksta daugybė keistų dalykų. Kai, tuo metu, neįprasta kosmoso spinduliuotė patenka į žemyno paviršių, nuo rugpjūčio pabaigos Antarktidą sukrėtė daugiau nei 50 000 drebėjimų! Mokslininkai dar niekada nematė tokio įspūdingo seisminio aktyvumo, strangesounds.org

Bransfildo (Bransfield Strait) sąsiauryje, 60 mylių (96 km) vandenyno kanale tarp Pietų Šetlando salų ir Antarkties pusiasalio, užfiksuoti dideli 6,0 balų žemės drebėjimai, taip pat tūkstančiai kitų mažų žemės drebėjimų.

hipotezės, Seismologija, polių poslinkis, konspirologija, potvyniai

Nors šiame sąsiauryje yra keletas tektoninių plokščių ir žemės drebėjimai turėtų būti apibrėžti, vis dėlto, pasak Čilės universiteto, pastarieji trys mėnesiai buvo anomalūs. "Didžioji seismiškumo dalis buvo sutelkta sekos pradžioje, daugiausia rugsėjį, per dieną įvykus daugiau nei tūkstančiui žemės drebėjimų", - sakė centras.

Žemės drebėjimai tapo tokie dažni, kad pats sąsiauris, kurio plotis kadaise išsiplėtė maždaug 7–8 mm (0,30 colio) per metus, dabar padidėja 15 cm (6 coliai) per metus. „Tai padidėjimas 20 kartų ... o tai rodo, kad šiuo metu ... Šetlando salos vis labiau atsiskiria nuo Antarkties pusiasalio“, - sako Sergio Barrientos, Čilės seisminės agentūros direktorius.

Vis dar nėra aiškaus atsakymo į šį geologinį reiškinį. Tačiau yra keletas hipotezių, kurios padeda viską paaiškinti, ir pirmoji iš jų yra vulkaninė veikla po vandeniu. Kaip parodyta žemėlapyje, Bransfieldo sąsiauryje yra ugnikalniai ir vulkaniniai regionai.

hipotezės, Seismologija, polių poslinkis, konspirologija, potvyniai

Be to, yra žinoma, kad daugybė ugnikalnių yra palaidoti po tūkstančiais metrų ledo pačioje Antarktidoje ir tai gali būti viena iš staigaus ledo tirpimo baltame žemyne priežasčių.

Taip pat žemės drebėjimai gali būti siejami su ledkalnių atsiskyrimu. Nutrūkus dideliems ledkalniukams, jie kartais sukelia rimtus žemės drebėjimus, kuriuos po to fiksuoja seismometrai visame pasaulyje.

Galiausiai, žemės drebėjimus gali sukelti sunaikinant dugno dujų hidratus ir paskui išsiskyrus metanui. Visų pirma, McMurdo sąsiauryje Rosso jūroje tik prieš 6 mėnesius buvo atrastas ir užfiksuotas būtent toks reiškinys.

Komentaras: apie tai, kad artėja polių pasislinkimas, kontinentiniai potvyniai ir performuojami geografiniai žemėlapiai yra mistika apie kurią jau mus perspėja apie šimtą metų. Tačiau geologiniai procesai yra gana lėti.

Tačiau, kaip rodo vis stipresni žemės drebėjimai Antarktidoje, žemės pertvarkymas jau yra artimiausios ateities klausimas. 50 000 žemės drebėjimų per tris mėnesius yra neįprastai didelis skaičius. Net jei daugumoje jų kalbame ne apie tiesioginį magmos judėjimą, bet viską lemia dugno lūžiai su metanu ir ledynų tirpimas - pagrindinė hidratų sunaikinimo priežastis, o pagreitėjęs ledo sluoksnio tirpimas yra būtent magma. Jei šis procesas toliau augs (ir dėl to mažai abejonių), tai net ir geriausioje ateityje per ateinančius kelerius metus vandenyno lygis pakils pora metrų. Na, o jei perspektyva bus bloga, dėl didėjančio masės disbalanso, ašigalio litosfera gali ir pasislinkti.

Kodėl manome, kad visa tai bus netrukus? Tam yra daugybė priežasčių - tiek mistinių, tiek geologinių, tiek net kosminių. Mūsų skaitytojai žino visas šias priežastis taip pat gerai, kaip mes, todėl jų neišvardinsime. Bet ką žino nedaugelis, tai beveik praėjusio amžiaus viduryje paskelbta serbų vienuolio Gabrieliaus pranašystė, kurią neseniai iškasė Graikijos pranašysčių tyrinėtojai. Ši pranašystė įdomi tuo, kad be karo Kosove, apie kurį pranašystės metu niekas negalvojo, senolis prognozavo, kad Albanija bus beveik visiškai užlieta. Maždaug toks pat likimas laukia daugelio Europos šalių, Japonijos, Ramiojo vandenyno pakrantės ir JAV. Su Kosovu pranašystės išsipildė puikiai, o dabar atėjo eilė potvyniams, todėl mes stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.01.2021 laikas 19:22 Patarimų rinkinys nuo trofinės opos, tinimo, akių pavargimo, sąnarių skausmo, kraujo spaudimo

Jam nuolat skaudėjo kelio sąnarį. Kartais atrodydavo, kad sąnarys tarsi «iššoka». Ilgai vargome su šia problema, kol pabandėme svogūnų kompresą. Jis daromas taip: vidutinio dydžio svogūną kepti orkaitėje, kol suminkštės, paskui ištrinti su sviestu, tada dėti ant skaudančio sąnario ir ...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 18:36 Mylimiausia tarp mylimiausių-gudobelė
Prieš penkiolika metų, kai «horizonte pasirodė» pensija ir iškilo klausimas, kuo užpildyti atsiradusį laisvą laiką, susidomėjau sodininkyste ir gėlininkyste, ypač vaistažolėmis. Pirkau, rinkau sėklas ir sodinukus. Ir po kelerių metų savo sklype jau turėjau šešiasdešimties pavadinimų vaistinių augalų...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 15:00 Edinburgo Universiteto profesorius prašo stabdyti 5G plėtrą - garsus epidemiologas baiminasi dėl žmonių sveikatos

5G ryšio plėtra kelia tiek pat nerimo kiek ir entuziazmo. Tas nerimas dažnai yra susijęs su sąmokslo teorijomis ir tiesiog nežinomo baime, todėl į jį dažnai numojama ranka. Tačiau kai 5G ryšio plėtrą prašo stabdyti mokslininkai, verta įsiklausyti.

...

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:58 Situation Update, Jan 19th, 2021 – Declass delayed, DC militarization goes extreme, Haspel resigns, dirty bomb weapons specialist soldiers
Each day brings new observations and intel to the table, and today’s prognosis is largely negative, given that yesterday’s promised “declass” maneuver by the Trump administration did not materialize.

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:34 Exposed: Left-wing insurrectionists planned to turn Trump rally into violent riot
Left-wing rioters, who participated in violent insurrection throughout the summer of 2020, were exposed online and on camera, bragging about infiltrating the Save America March on January 6th and turning it violent....

Skaityti daugiau

19.01.2021 laikas 23:20 Biden pick for top aide was once a visiting scholar at a “front group for Chinese intelligence”

The closer we get to Joe Biden actually being sworn in, the more obvious it becomes that the next four years (if he can mentally make it that long) will be the “China presidency.”

Skaityti daugiau