Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Stichijos » 2021 » Liepos » 22

Turkija vėl iki kaklo įklimpusi į vandenį. Ar plokščiosios Žemės kupolas įtrūko?

2021 m. liepa buvo kažkodėl turtinga potvynių, kurie pirmiausia smogė Europai ir Juodosios jūros pakrantei, tada užliejo Afriką, paskui Arabijos pusiasalį ir vis dar siaučia Kinijoje.

Šiandien, liepos 22 d., Turkija vėl nukentėjo:

Naktį iš liepos 21-osios į 22-ąją per Juodąją jūrą nusirito ciklonas ir nuskandino Odesą, iš kurios ryte atėjo žinios:

Tačiau Turkija nukentėjo daug labiau, ir tai galima paaiškinti reljefu: Odesa praktiškai yra lyguma ir vanduo ten pasiskirsto tolygiai, o Turkija yra kalvota ir kalnuota, todėl žemumose po lietaus viskas kažkaip panašiai:

Šiuo metu debesys nuo Juodosios jūros persikėlė į Rusijos pietus ir Gruziją, todėl šiandien vakare turime laukti naujienų iš ten:

Galbūt Azerbaidžane taip pat bus lietaus, nes mūsų skaitytojai iš tų vietovių skundžiasi, kad visą vasarą nebuvo kritulių, bet moralas, žinoma, ne apie tai, taip pat ne apie Turkiją ar Odesą. Esmė ta, kad vandens ėmė lyti neįprastai daug vienu metu, tarsi lietus iš kibiro lytų, tai ne žodžiai, o kaip nauja tikrovė, tarsi kas nors būtų atvėręs vandens latakus danguje.   

Kaip tai paaiškinti, niekas nežino. Mokslininkai kalba apie "klimato kaitą", bet visa tai yra tik "bla-bla-bla-bla". Tai tarsi žmogus ateitų pas gydytoją, skųstųsi simptomais, o gydytojas, pasikrapštęs barzdą, sakytų: "Jūs sergate, brangusis!  Klimato kaitos paaiškinimas atrodo maždaug taip pat. 

Plokščios Žemės teorijos šalininkai atrodo daug gudresni lengvabūdžių adeptų fone ir sako, kad kupolas yra nesandarus. Pagal vieną iš teorijų mūsų Žemė - tai kupolas kažkokio didžiulio vandenyno dugne, o virš mūsų - vanduo:

Kartkartėmis kupolas prasiskverbia, ir tada Žemę ištinka pasaulinis potvynis. Arba kupolas išvalomas kaip baseinas, surenkant storiausias krevetes, o likusias nuleidžiant į kanalizaciją.  Taigi gali būti, kad Žemė dabar yra tokiame etape, t. y. prasideda planktono rinkimas.  

Su šia teorija galima sutikti arba nesutikti, tačiau akademikai šiuo metu neturi kitų aiškių teorijų, o įtrūkęs kupolas daug ką paaiškina ir netgi leidžia prognozuoti ateitį. Kol kas viskas rodo, kad tvanas netrukus vėl ateis, todėl laukiame Nojaus perspėjimo ir stebime įvykius. Žinoma, tai juokai. Bet, kas čia žino... viskas gi slepiama, o Turkijos vaizdai sako ką kitą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-06-15 laikas 21:34 Receptai Pyragėliai su obuolių įdaru

Skanūs, lengvai ir greitai pagaminami, pyragėliai su obuolių įdaru. Gaminame. Pyragėliai su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

2020-07-23 laikas 08:39 Receptai Kornvalio pyragėliai su vištiena ir daržovėmis

Tokie Kornvalio pyragėliai yra labai populiarūs Didžiojoje Britanijoje, nes gaunasi sotūs, o juos pagaminti gana lengva. Idealiai tinka pasiimti ir į darbą, ir į parką ar tiesiog įdėti į mokyklą vaikams.

Skaityti daugiau

2019-10-15 laikas 21:42 Receptai Minkšti sausainiai su obuoliais pusryčiams
Nuostabus desertas – saldūs obuolių sausainiai. Paruošimas labai lengvas. Idealiai tinka kasdieniams pusryčiams ar priešpiečiams. Šis receptas yra lengvas ir greitai paruošiamas, užtuks tik 30 minučių ir minkšti sausainiai bus ja...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau