Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 22

Turkija vėl iki kaklo įklimpusi į vandenį. Ar plokščiosios Žemės kupolas įtrūko?

2021 m. liepa buvo kažkodėl turtinga potvynių, kurie pirmiausia smogė Europai ir Juodosios jūros pakrantei, tada užliejo Afriką, paskui Arabijos pusiasalį ir vis dar siaučia Kinijoje.

Šiandien, liepos 22 d., Turkija vėl nukentėjo:

Naktį iš liepos 21-osios į 22-ąją per Juodąją jūrą nusirito ciklonas ir nuskandino Odesą, iš kurios ryte atėjo žinios:

Tačiau Turkija nukentėjo daug labiau, ir tai galima paaiškinti reljefu: Odesa praktiškai yra lyguma ir vanduo ten pasiskirsto tolygiai, o Turkija yra kalvota ir kalnuota, todėl žemumose po lietaus viskas kažkaip panašiai:

Šiuo metu debesys nuo Juodosios jūros persikėlė į Rusijos pietus ir Gruziją, todėl šiandien vakare turime laukti naujienų iš ten:

Galbūt Azerbaidžane taip pat bus lietaus, nes mūsų skaitytojai iš tų vietovių skundžiasi, kad visą vasarą nebuvo kritulių, bet moralas, žinoma, ne apie tai, taip pat ne apie Turkiją ar Odesą. Esmė ta, kad vandens ėmė lyti neįprastai daug vienu metu, tarsi lietus iš kibiro lytų, tai ne žodžiai, o kaip nauja tikrovė, tarsi kas nors būtų atvėręs vandens latakus danguje.   

Kaip tai paaiškinti, niekas nežino. Mokslininkai kalba apie "klimato kaitą", bet visa tai yra tik "bla-bla-bla-bla". Tai tarsi žmogus ateitų pas gydytoją, skųstųsi simptomais, o gydytojas, pasikrapštęs barzdą, sakytų: "Jūs sergate, brangusis!  Klimato kaitos paaiškinimas atrodo maždaug taip pat. 

Plokščios Žemės teorijos šalininkai atrodo daug gudresni lengvabūdžių adeptų fone ir sako, kad kupolas yra nesandarus. Pagal vieną iš teorijų mūsų Žemė - tai kupolas kažkokio didžiulio vandenyno dugne, o virš mūsų - vanduo:

Kartkartėmis kupolas prasiskverbia, ir tada Žemę ištinka pasaulinis potvynis. Arba kupolas išvalomas kaip baseinas, surenkant storiausias krevetes, o likusias nuleidžiant į kanalizaciją.  Taigi gali būti, kad Žemė dabar yra tokiame etape, t. y. prasideda planktono rinkimas.  

Su šia teorija galima sutikti arba nesutikti, tačiau akademikai šiuo metu neturi kitų aiškių teorijų, o įtrūkęs kupolas daug ką paaiškina ir netgi leidžia prognozuoti ateitį. Kol kas viskas rodo, kad tvanas netrukus vėl ateis, todėl laukiame Nojaus perspėjimo ir stebime įvykius. Žinoma, tai juokai. Bet, kas čia žino... viskas gi slepiama, o Turkijos vaizdai sako ką kitą.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau