Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Kovo » 24

Krzysztofas Jackowskis: kariuomenių dislokavimas yra tarsi kažkokio įvykio priedanga

2021 m. kovo 23 d. naktį, kuri jau siejama su daugybe sąmokslo teoretikų baimių, garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jatskowskis paskelbė savo naują prognozių vaizdo įrašą ir prie visų šių baimių pridėjo dar vieną „tašką“. Kaip įprasta per pastaruosius porą mėnesių, jis padarė savo prognozes nuskaitydamas įvairių aukščiausių lyderių portretų aurą ir bandydamas perskaityti jų mintis. Krzysztofas sako taip:

.... Putinas žaidžia savo raumenimis Ukrainos atžvilgiu, sutelkdamas kariuomenę prie jos sienų. Matau, kad kažkur, kurios, nors jūros uoste yra transporto laivai, kuriuose yra daug šaudmenų ir amunicijos. Kaczynskio (Kačinskis)  mintys: „kariuomenė, visiškas pasirengimas, valdžios užvaldymas“. Merkel mintys: „kariuomenė, šarvuočiai yra išsirikiavę, visiškas pasirengimas“.

Atrodė, kad visi laukė signalo. Turi atsirasti kažkas, kas bus tarsi greičiau už internetą - telegrama ar kažkas diplomatinio. Pasakysiu taip: neatmetu galimybės, kad viską, kas vyksta, sprendžia NATO - esant rimtai situacijai, politikai priversti vykdyti tam tikrus įsakymus, todėl Kaczynskis ir Merkel laukia tam tikrų nurodymų.

Jaučiu panašumus tarp Kaczynskio ir Merkel - jie pasirengę paleisti armiją. Tačiau panašu, kad čia kalbama ne apie Ukrainą, o apie Vidurinius Rytus, galbūt net apie ką nors kita. Pavasarį ir vasarą, kai bus šiltasis sezonas, nieko blogo nematau, bet dabar jaudinuosi.

Man susidarė įspūdis, kad kurį laiką Merkel turėjo savotišką slaptą užduotį bendrauti su Putinu, tačiau Rusija atmetė pasiūlymą. Ir dabar Merkel turi problemą: kai kurie Europos komisarai yra prieš kažką ir yra pavojus nutekinti rimtą informaciją.

Kažko taip pat laukia Kaczynskis, tarsi kariuomenės aktyvavimas yra dėl kažkokio svarbaus tikslo, tačiau tai bus ne mūsų vyriausybės sprendimas, o sprendimas, kuris turi ateiti į mūsų šalį. Jaučiu, kad mūsų šalis yra susijusi su kažkuo, ji netrukus turės suaktyvinti savo armiją, tačiau ji nebus mūsų teritorijoje.

Tačiau galų gale kariuomenė paliks Europą, nes kažkas prasideda pasaulyje. Kariuomenė buvo dislokuota būtent tam ruošiantis, o mušimas į karo būgnais, bus tarsi dūmų uždanga.

Bus chaosas - šiais metais man asocijuojasi su baisiu jausmu, viskas bus daug blogiau, palyginti su praeitimi. Artėja laikas, kai niekas negalės protestuoti - tai nedelsiant sustabdys kariškiai, kai vyriausybėms taps neįmanoma valdyti nepasikliaujant kariuomene ...

Kaip ponas Jackowskis ir prisimena pačioje vaizdo įrašo pradžioje, dabar pasaulyje yra prieškario situacija ir, remiantis jėgų ir priemonių judėjimu, politikų pareiškimais ir straipsniais laikraščiuose, konfliktas Ukrainoje prasidės nuo pat šiomis dienomis. Tačiau Krzysztofas neatsisako ir savo prognozių Artimuosiuose Rytuose ir toliau pripiktinai tikina. Be to, visas šis karo bumas, jam atrodo, yra suorganizuotas kažkam kitam, tarsi paruoštų pasaulį įvykiams, kurie panardins planetą į chaosą. Bet kokie tai bus įvykiai? Naujas maras? Ašigalio pasislinkimas? Nibiru atvykimas? Arba asteroidas nukris ant Irano, paversdamas jį geltonomis dulkėmis?

Kas įdomiausia, Krzysztofas kovo pabaigoje būrė dėl Viduriniųjų Rytų ir „geltonas dulkes“, kurios jau artėja. Pranašystė dar nebuvo realizuota, tačiau parapsichologas ir toliau tą teigia, statydamas savo reputaciją. Ar šis scenarijus įgyvendinamas, ar ne, mes nežinome, tačiau bet kokiu atveju pasaulis kelias savaites yra gana neramus, todėl stebime įvykių eigą.

Beje, paskutinėmis dienomis, Baltarusijoje, Gardine,  jau, kaip dvi naktis keliauja sunkioji technika. Kokiu tikslu niekas nežino, bet niekas ir nekalba. Ar, tai pratybos, ar puolimas, mes nežinome. Šarvuota technika, vyksta savo eiga, o tai reiškia, tik į vieną pusę. Suvalkų koridorius.... rimtas ir svarbus strateginis taškas, kuris jungia Baltijos valstybes nuo ES. Uždarius jį Baltija tampa spąstuose. Todėl stebėkime įvykių eigą.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 20:57 Liaudies Medicina Rekomenduoja jeigu nusilpusi imuninė sistema
Nepamirškite nuolat palaikyti imunitetą. Vitaminų trūkumas pavasarį yra viena iš svarbiausių jėgų praradimo ir sveikatos susilpnėjimo priežasčių. Be šviežių vaisių ir daržovių neapsieisite, tačiau pavasariop net ir žieminėse gamtos dovanų rūšyse vitaminai suyra....

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau