Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Lapkričio » 2

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: pasaulio laukia didelė žmogaus sukelta katastrofa

Kiek galima spręsti iš įvairių laikų, skirtingų šalių ir tautų pranašų apreiškimų, ateities vizijos jiems nepasitaiko kasdien, o kai kuriais atvejais net kartą gyvenime.  Tačiau žanras, kurį mėgstamas lenkų aiškiaregys Krzysztofas Jackowskis pasirinko bendravimui su visuomene, reikalauja praktiškai kassavaitinių vanagų, o tai, kaip žinome, neįmanoma.

Taigi ponas Jackowskis kaip įmanydamas ištempia malonumą visuomenei: 90 proc. jo prognozių yra jau anksčiau pasakytų dalykų pakartojimas, ir tik dešimtadalis yra kažkas naujo, matomo ateityje, dabar ar anksčiau, bet jau pats laikas tai pasakyti. Ir šiandien yra nemažai naujovių: atrodo, kad artėja didžiulė žmogaus sukelta katastrofa, kuri gali tapti labai dramatiškų pasaulinių įvykių priežastimi. 

Artėja kažkas, apie ką kalbėjau ir ką jaučiu jau daugelį mėnesių. Artėjame prie momento, kuris man asocijuojasi su tam tikra visuotine psichologine baime, t. y. baime, kurią sukelia ne reali fizinė grėsmė, o visuotinė panika dėl šios grėsmės. 

Matau, kaip griūva kelios didžiulės plieninės konstrukcijos. Atrodo kaip gamyklos vamzdžiai, ant kurių pritvirtinti kažkokie kiti didžiuliai geležiniai daiktai.  Jis prasideda nuo to, kad lūžta vienas iš trijų objektą laikančių vamzdžių. Tada iškart po to deformuojasi antrasis, lūžta trečiasis, ir visa grandiozinė konstrukcija sugriūva. 

Kai šie gamykliniai vamzdžiai pradės trūkinėti, kai kurie lėktuvai skris į juos ir kažką išmes bei išlies. Tačiau tai nelabai padės. Nematau, kur tai įvyks. Galbūt į ką nors Ukrainoje vėl pataikys raketos, bet tikrai ne. Galiu tvirtai pasakyti, kad kai visa ši plieno sistema žlugs, karas Ukrainoje tarsi pasitrauks į antrą planą.  

Jei ir kai tai įvyks, daugelyje šalių staiga kils didelė panika, žiniasklaidoje ir tarp politikų.  Staiga ims trūkti daugelio dalykų. Negaliu sakyti, kad nebus visko, tačiau nebus sudėtingų, iš sudedamųjų dalių surenkamų produktų, pavyzdžiui, automobilių. Trūkumas bus šiek tiek netolygus: vienų prekių labai trūks, o kitų bus perteklius. 

Iškils klausimas dėl atsargų - vandens ir maisto atsargų. Viskas bus prieinama, bet ne viskas bus vartojama. Todėl visos šalys ragins pradėti taupyti.

Jei ir kai tai įvyks, vyriausybės visomis priemonėmis stengsis paremti bankų veiklą. Dėl to atsiras finansinių suvaržymų, kurie paveiks ištisas šalis ir atskirus asmenis.  

Be viso to, pradės plisti liga, apie kurią jau daug kartų kalbėjau. Pirmiausia ši liga kaip nors pasireiškia ant odos, todėl visi ims tikrinti atviras kūno vietas. 

Visa tai padidins bendrą chaosą ir šiek tiek primins 2022 m. vasario pabaigą ar kovo pradžią, t. y. konflikto Ukrainoje pradžią, kai visi skubėjo ir nežinojo, kaip į visa tai reaguoti. Tačiau noriu dar kartą pabrėžti: Ukraina išnyks į antrą planą. Ir ši visuotinai prasidėjusi netvarka dar labiau pagilins pasaulio žlugimą. Tikriausiai tai taip pat prie to prives. 

Kur įsitvirtinti šiais neramiais laikais? Kur persikelsime, jei prireiks? Man atrodo, kad šiuo metu saugiausios vietos pasaulyje yra Bulgarija, Turkija, Graikija, Izraelis ir kai kurios arabų šalys. Tačiau Europa taps bloga vieta, kur žmonės bijos net kvėpuoti. Daug žmonių paliks Lenkiją, bet dar kartą sakau, kad panika bus labai perdėta, grėsmė bus grynai psichologinė. O kai žmonės bėga, jie nustemba pamatę, kad ten, iš kur jie bėgo, nieko blogo nenutiks.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau