Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Spalio » 22

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: išsipildė pirmas ženklas baisiausių įvykių

Istorijoje nėra nė vieno aiškiaregio, kurio pranašystės būtų 100 % išsipildžiusios tiksliai nustatytą dieną ir valandą. Tačiau žmonės visada kažkodėl tai pamiršta, ir kai viena ar kita lenkų mėgstamo aiškiaregio Krzysztofo Jackowskio pranašystė ilgą laiką neišsipildo - pasipila daugybė neigiamų komentarų, kaltinančių pranašą apgaule. Tačiau laikas anksčiau ar vėliau viską sustato į savo vietas.

Spalio 15 d. Stambule dėl neaiškios priežasties užsidegė 24 aukštų dangoraižis, apie kurį pranešė visa pasaulio žiniasklaida. Ir dabar, jau antrą dieną iš eilės, gaunu srautą klausimų iš prenumeratorių, kurių bendra prasmė yra "tu taip sakei!"

Ir aš tai sakiau, paskutinį kartą - spalio 10 d. eteryje.  Liepsnojantis dangoraižis Turkijoje yra labai sena mano vizija, apie kurią daug kalbėjau, nes dangoraižis yra svarbus įvykis, todėl man atrodė, kad būtent čia viskas prasidės. Panašu, kad artėja labai pavojingas metas, kuris tęsis nuo spalio pabaigos iki lapkričio pradžios. Tokioje situacijoje gali prasidėti kažkas labai pavojingo.

Tačiau yra dar vienas ženklas, dar vienas įvykis, kuris turėtų įvykti kartu su dangoraižio gaisru arba kažkur netoli jo. Šį įvykį sieju su geležinkeliu. Kažkas nutiks prekiniam traukiniui. O gal tai nebus prekinis traukinys, bet jis atrodys labai baisiai. Įvyks rimta provokacija, kuri visus labai išgąsdins. Tai bus antrasis ženklas, antrasis ženklas apie tai, kas mūsų visų laukia. 

Antrasis dalykas, kuris dabar man kelia nerimą, yra Kinijos vyriausybė, kuri padarė naują pareiškimą dėl Taivano. Šiame pareiškime teigiama, kad Kinija neatmetė galimybės imtis karinių veiksmų saloje. Šiame kontekste susidaro įspūdis, kad Turkija kažkaip nusigręžia nuo karinių struktūrų, kuriose ji yra, t. y. NATO.  Atrodo, kad rytinėje pusėje formuojasi kažkokia paslėpta bendra jėga, kuri tikrina Turkijos ištikimybę aljansui. 

Atrodo, kad labai greitai pasaulyje įvyks aiški poliarizacija tarp vienos ir kitos kokio nors tarptautinio konflikto pusės. Daugelis šalių šiuo metu aiškiai apibrėš savo elgesį ir parodys, kieno pusėje jos yra. Galbūt tai bus poliarizacija aplink Ukrainą, tačiau taip pat gali būti, kad kalbėsime apie visiškai naują konfliktą. Tokioje situacijoje daug kas priklausys nuo Turkijos; visi atidžiai stebės, į kurią pusę ji stos. 

Kaip jau minėjau, spalio pabaiga ir lapkritis bus labai pavojingas metas. Tai bus pavojingiausias laikas nuo konflikto Ukrainoje pradžios. Kiekvieną dieną situacija atrodys vis dramatiškesnė ir grėsmingesnė. Bus labai didelė tarptautinė įtampa, kiekvieną akimirką bus juntamas pavojus.

Tačiau, kaip jau ne kartą sakiau, baimė bus gerokai perdėta. Visi paniškai bėgs, bet aš nematau jokio realaus pavojaus, bent jau Lenkijai.  Dabar artėja labai rimtas istorinis momentas, tačiau tai nereiškia, kad jis bus tragiškas. Bus baimės. Nuo pat pradžių sakiau, kad mus suvalgys baimė, o ne tikri įvykiai. Ši baimė turės didelių pasekmių pasiūlai ir ekonomikai. 

Susidaro įspūdis, kad mūsų šalyje rengiamas kažkoks naujas reglamentas - jis neturėtų įsigalioti, tačiau pavojaus metu šis reglamentas gali būti periodiškai įvedamas - regioniniu mastu, ne visiškai. Iškils geriamojo vandens problema. Vandens nebus, tačiau bus daug kalbama apie geriamojo vandens problemą. Valstybėje kils finansinio likvidumo problema. Tai taip pat neprasidės staiga ir iš karto, iš pradžių bus tik daug kalbų. 

Baimė kaupsis ir kažkuriuo metu taps tokia didelė, kad daugelis žmonių taps jai neatsparūs. Ir nors ši didėjanti grėsmė bus kažkokia miglota ir nelabai aiški - tai dar kartą primena, kad nereikėtų visiškai atsipalaiduoti ir geriau pasiruošti iš anksto, apsirūpinant visomis būtiniausiomis atsargomis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau