Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Rugsėjo » 23

Ar aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis matė nelaimę Zaporožės AE?

Pastarosiomis dienomis Mokshos pelkėse paskelbta mobilizacija tapo kone visų diskusijų platformų pagrindine tema - apie ją aktyviai diskutuoja net sąmokslo teoretikai ir nibirologai, pamiršę visa kita. Tačiau, jei tikėsime šiandienine Krzysztofo Jackowskio prognoze, netrukus visi pamirš apie mobilizaciją, nes Maskva ruošia pasaulį kitam baisiam dalykui.

Lenkų mėgstama aiškiaregė tiesiogiai neįvardija Zaporožės AE, tačiau pagal aprašymą ji yra gana panaši ir yra didelė tikimybė, kad jie užkimš skylę reaktoriuje skubiai mobilizuojamų dabar pelkėse esančių stebuklingų milžinų užpakaliais. Taigi:

Pamažu vis labiau artėjame prie grėsmingo taško, kai prasidės didysis pasaulinis konfliktas. Tačiau tai neprasidės iš karto, o labiau su visuotine baime, kuri bus jos preliudija.

Man labai neramu dėl artimiausios ateities, tačiau nesijaučiu, kad Lenkijoje ar kur nors kitur netoliese įvyks kas nors labai karinio. Greičiau kils chaosas ir panika, daugybė žmonių skubės kur nors iš Rytų Lenkijos, bet, kaip jau ne kartą sakiau, šie veiksmai bus pernelyg skubūs ir per ankstyvi. Tai bus klaida. 

Vieną rytą visi atsibusime ir staiga sužinosime apie sprogimą kokiame nors objekte. Gali būti net keli sprogimai, du ar trys.  Iš pradžių informacija bus prieštaringa, tai įvyks ryte, bet kiek vėliau informacija bus patvirtinta.  Matau sprogimą kažkokiame dideliame inžineriniame statinyje, o virš jo į orą kyla kažkas geltono.

Kai įvyks šie du pirmieji išmetimai - tragedijos dar nebus daug. Viskas bus labai lokalizuota ir tik pokalbiai bus globalūs. Tačiau pirmieji sprogimai sukels grėsmę, kad gali sprogti kažkas labai didelio. Kažkas ten bus pažeista ir tik laiko klausimas, kada įvyks koks nors išsiveržimas.   Tuo metu mūsų šalyje ir dar labiau šalyje, kurioje tai įvyko, kils panika. 

Negaliu tiksliai pasakyti, kur tiksliai įvyks ši nelaimė, bet matau didžiulį eskalavimą aplink Maskvą ir matau, kad daugelis šalių pradės reikalauti, kad Maskva nedelsiant ištaisytų padėtį, susidariusią dėl jos pastarųjų veiksmų.  Tuo metu pasaulis bus nepaprastai įtemptas ir Maskva bus priversta ką nors daryti. 

Visa tai taip pat sukels didelių problemų dėl elektros energijos, ir, kaip bebūtų keista, problemų kils ir Lenkijoje. Tada iš šio pažeisto įrenginio kažkas išsilies ir bus kažkaip labai karšta. Tada visas pasaulis tiesiogine prasme reikalautų, kad į vietą būtų nusiųsti ekspertai, kurie įvertintų situaciją, bet kai po atkaklių bandymų jiems pavyksta ten nuvykti, viskas vyksta tik pro forma, t. y. leidimas išduodamas. Tačiau fiziškai bus neįmanoma pasinaudoti leidimu viską patikrinti. Dėl to padėtis taps dar dramatiškesnė.

Vis dėlto dar kartą norėčiau pasakyti, kad jei nutiktų tai, ką ką tik mačiau, nepanikuokite, stenkitės vadovautis sveiku protu. Ką nors daryti galite tik tada, jei esate šimtu procentų įsitikinę, kad grėsmė yra reali ir kyla tiesiogiai jums. Kaip jums sakiau vienoje iš savo vizijų, žmonėms, kurie pabėgs iš baimės, bus labai sunku sugrįžti. 

Kita vizija, kuri mane dabar neramina, yra labai, labai keistas dalykas apskritai. Matau grupes žmonių, kurių kojos ir rankos yra smarkiai išsuktos, tarsi jų galūnėms būtų kažkas fiziškai atsitikę. Galbūt tai kažkokia simbolika ar keista teatro inscenizacija.

Ar tai, ką dabar matau ir ką jums sakau, išsipildys detaliai? Nežinau. Norėčiau, kad tai, ką dabar jums pasakoju, būtų tik vizija, o ne tiesa. Tačiau bet kuriuo atveju laikas, prie kurio dabar artėjame, bus lemiamas, ir kai visi šie konfliktai baigsis, atsibusime visiškai kitokioje realybėje ir turėsime visiškai kitokį požiūrį į turėtą laisvę.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau