Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Spalio » 26

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: artėja nauja per maistą plintanti pandemija

Paskutiniame neplanuotame vaizdo įraše Krzysztofas Jackowskis šiek tiek išgąsdino savo sekėjus, pažadėdamas, kad iš Maskvos bus paleistos raketos, tačiau naujame vaizdo įraše mylimas aiškiaregis ir toliau gąsdina lenkus. Jis jaučia, kad artėja antroji pandemija (arba koks nors oro užkrėtimas), apie kurią jis kalbėjo karūnos pradžioje.

Tačiau panašu, kad naujoji pandemija gali virsti badu, nes užkratas bus susijęs su maistu. Jei taip yra iš tikrųjų, užkrėstas maistas turės būti pašalintas iš parduotuvių lentynų ir maisto sandėlių. Tačiau labai svarbus klausimas, ar jie bus pakeisti.  

Daugiau nei prieš metus ne kartą sakiau, kad Lenkija kažkaip pradės prarasti savotišką pelningumą, ekonominę nepriklausomybę ir savarankiškumą. Lygiai taip pat sakiau, kad Lenkijai tenka rimtas vaidmuo bendrame pasauliniame restruktūrizavime. Ir dabar bijau, kad jau šį rudenį bus pradėti atskleisti slapti planai ir kortos. 

Nerimauju dėl mūsų šalies, nes dabar vyksta daug naujų dalykų labai konkrečiu būdu. Prieš daugelį mėnesių, net metų ir sakė, kad kils visuotinis susirūpinimas ir net panika, kad visa tai laukia ateityje.  2021 m. balandį ir gegužę buvo neaišku, kaip Lenkija gali prarasti pelningumą, kodėl laikui bėgant susidursime su didžiule krize ir kainų sukrėtimais. Tuo metu man ir jums tai buvo visiškai nesuprantama. Tačiau dabar viskas ima įgauti prasmę. 

Dabar su dideliu susirūpinimu perskaičiau straipsnį, kuriame kalbama apie galimą Kremliaus "netikrą vėliavą", t. y. apie tai, kad ukrainiečiai neva ruošia kažkokią "nešvarią bombą". Nežinau, ar Maskva nuspręs žengti tokį žingsnį, bet, kaip pamenate, jau seniai sakiau, kad kils ir baimė, ir panika, nors iš tikrųjų niekas mūsų fiziškai nepaveiks, todėl turėtume elgtis protingai, galvoti savo galva ir nereaguoti neapgalvotai.

Dabar esu labai susirūpinęs dėl spalio ir lapkričio pradžios ribos. Jaučiu, kad bendro visuotinio nerimo motyvas kaip nors pasikeis. Prasidės kai kurie nauji veiksmai ir atrodo, kad mūsų laukia blogi mėnesiai. Tačiau kokie bus tie veiksmai, apie tai kalbėsime iki pačių įvykių.  

Lapkritį man asocijuojasi su oro grėsme, kažkuo susijusia su atmosferos cirkuliacija. Tai bus dviašmenis kardas.  Gali būti net du aspektai: atmosferos keliama grėsmė ir tam tikros odos dėmės, tam tikra odos reakcija. Dėl tam tikrų priežasčių ant rankų atsiras dėmių, kurios visą laiką bus rodomos per televiziją. Tai sukels naują visuotinį nerimą. 

Tai, kad per televiziją pamatysime, jog kažkas ją turi, bus laikoma kažkuo pavojingu. Ir tada mums bus primygtinai sakoma, kad vengtume žmonių minios, nes tai, kas sukelia odos dėmes, yra labai užkrečiama. 

Gydytojai apžiūri žmogaus odą. Kas norės kirsti sieną, turės pasieniečiams parodyti rankas - ar ant jų yra pokyčių ant odos. Bus daug triukšmo ir kalbų apie kažkokią naują epidemiją ir grėsmę žmonių gyvybėms.

Jie sakys, kad pienas, duona, kiti pagrindiniai maisto produktai yra susiję su šia nauja infekcija. Tai tikriausiai turės įtakos viskam, ką perkame apskritai. 

Visos šios naujienos sukels didelį susirūpinimą. Turėsime reikalų ne su kažkuo trumpalaikiu, bet su kažkuo nauju ir ilgalaikiu, ko visi turėsime nuolat saugotis. Nors labai greitai prie to priprasime. Ir mums reikės paklusti naujoms taisyklėms, kurios galiausiai bus skirtos mūsų pačių labui.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau