Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Kovo » 27

Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: pasaulis yra ant labai liūdnų įvykių slenksčio

Kaip prognozavo garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis dar 2020 m. gruodžio mėn., iki 2021 m. kovo pabaigos geopolitinė padėtis radikaliai pablogėjo, o dabar visi tik bando išsiaiškinti, kur ir kaip visa tai sprogs. Akivaizdu, kad norėdamas kažkaip padėti vargšams politiniams klounams, kažkaip apsispręsti, Krzysztofas šiandien paskelbė naują vaizdo įrašą, kuriame (antroje vaizdo įrašo pusėje) pasakojama, kur, kaip ir kas nutiks.

Kažkokio naujo mutantinio maro protrūkis Europoje, greičiausiai pietuose - pietinė Lenkijos dalis bus visiškai užblokuota, o laikraščiai bus nudažyti tamsiai raudona su mėlynais taškeliais spalva. Mėlyni taškai parodys rastus infekcijos židinius, kuriuos jie bandys sugauti visomis jėgomis. Tai bus kažkas naujo ir unikalaus.

Artimuosiuose Rytuose artimiausiu metu kils karinis konfliktas. Viskas prasidės nuo mūšio ore, bus kažkoks lėktuvų mūšis, tai yra, mūšis nebus vienpusis.

Be to, Viduriniuose Rytuose įvyks kažkas panašaus į incidentą su biologiniais ginklais: žmonėms, dažniausiai civiliams, ant rankų ir veido bus kažkokios geltonos dėmės. Jos išsipūs, įtrūks ir išopės.

Aš matau Rusijos karius - jie užima kažkokį žemės gabalą, kažkokią mažą teritoriją. Ir šioje srityje taip pat kažkokia infekcija - tos pačios geltonos dėmės ir opos. Visas pasaulis į pasipiktinimą žiūrės į tai, kas vyksta.

Atrodo, kad šią akimirką Europa pradės plyšti. Yra tam tikras pasaulinis planas, patvirtintas ir paleistas iš viršaus, tačiau kai kurie Europos lyderiai staiga apsigalvos ir nenorės, kad visi dalyvautų šiame procese.

Vanduo ... matau vandens paviršių. Bus tam tikra vandens problema, galbūt problema dėl kažkokio apsinuodijimo vandeniu.

Po to, bus iškilmingos laidotuvės kokiam aukštam vadovui. Tai įvyks netikėtai ir bus kaip žaibas iš dangaus. Tai taip pat taps tarsi saugiklio kibirkštis tolesniems pasaulio įvykiams.

Krzysztofas nieko tiksliai nenurodo - nei vietos, kur bus naudojami cheminiai ginklai, nei politiko, kuris mirs ir sukels audrą, vardo visame pasaulyje. Bet, kaip sako aiškiaregis, viso to perspektyva yra labai trumpalaikė, netrukus viską sužinosime ir pamatysime patys, todėl stebime įvykių eigą.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau