Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Rugpjūčio » 22

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis įspėja: bus išleista daug nuodingos medžiagos

Neseniai, 2021 m. rugpjūčio 18 d., vykusioje laidoje žinomas lenkų aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis pasidalijo su visuomene savo netolimos ateities vizija. Jis sako, kad kova su pandemija dabar tarsi nustumta į antrą planą, nes visų dėmesys bus sutelktas į du karinius konfliktus, kurie įvyks iškart po Afganistano. Nors, žinoma, vis tiek bus Afganistano tęsinys.

Šiandien Krzysztofas daugiau atsakinėjo į savo prenumeratorių klausimus iš ankstesnio vaizdo įrašo, nors ir pasakė kai ką naujo. Taigi, pasak jo, dabar reikia laukti sabotažo, susijusio su dideliu nuodingos medžiagos nutekėjimu. Tai, matyt, bus kažkokia provokacija, netikra vėliava, o pati medžiaga bus tarsi pramoninė:

Dabar visi klausia apie Afganistaną, nes jį rodo visi televizoriai, tačiau iš tikrųjų mūsų laukia visai kitokie įvykiai, nei mums rodo.

Mano nuomone, tai, kas įvyko Afganistane, ilgai netruks, tiesiog situacija Afganistane turėtų ką nors uždegti, ir tada pasaulio lyderiai rodys pirštais į Afganistaną ir sakys: žiūrėkite, pagrindinė priežastis - Afganistanas.

Kaip jau sakiau anksčiau, po Afganistano bus vienas ar net du dideli konfliktai. Aš juos laikau dviem protrūkiais, kurių reikia bijoti, nes pasaulyje susidarys labai rimta padėtis.

Kitas keistas dalykas - Lenkijos ir Lietuvos pasienyje nuolat vyksta provokacijos, pavyzdžiui, kažkokie pabėgėliai iš Baltarusijos. Pamenate, žiemą sakiau, kad matau karius mūsų pasienyje? Na: jie jau yra. 

Taip pat matau kažką, kas kils į atmosferą, kažkokią labai pavojingą medžiagą, kuri gali kelti grėsmę žmonėms. Tačiau negaliu pasakyti, ar tai bus pasaulinis, ar vietinis projektas. Tačiau jo siaubas išplis visur. 

Kas tai bus? Matau keletą didžiulių geltonų konteinerių, užkastų ar pusiau užkastų žemėje. Ant jų kažkas užrašyta juodais dažais, pavyzdžiui, raidės X.  Nuodingos medžiagos išleidimas iš jų atrodys kaip sabotažas, kaip tyčinis veiksmas, bet visa tai bus kažkokia fikcija, net aukų skaičius bus gerokai perdėtas. Ir visa tai bus labai pavojinga. 

 Ar tai bus užterštumas Lenkijoje? Sunku pasakyti, bet greičiausiai Lenkijoje to nebus. Veikiau tik išsigąsime. 

Ar protestai Prancūzijoje ką nors pakeis? Ne, jie nieko nepakeis.

Kada visa tai įvyks? Na, aiškiaregystė neleidžia mums nustatyti tikslaus laiko. Pirmiau sakiau, kad prieš šešis mėnesius įspėjau, jog mūsų kariai judės link rytinės sienos, ir tai įvyko. Arba sprogimas Beirute, pamenate? Aš taip pat ne kartą sakiau, kad Izraelio kaimynystėje įvyks didžiulis sprogimas. Todėl kažkaip tai įvyks ir šį kartą. 

Galiu tik pridurti prie to, ką pasakė ponas Krzysztofas, kad jis yra pernelyg kuklus, kai mini dvi savo prognozes, kurios išsipildė. Tiesą sakant, jis turi daug daugiau stebuklingo aiškiaregystės pavyzdžių, nors ir pasitaiko nesklandumų. Tačiau pavasarį Jackowskis pirmą kartą perspėjo apie toksinių medžiagų išmetimą, dėl kurio gali žūti daug žmonių. Ir dabar jis vėl perspėja, kad netrukus praeis pusmetis, kol ši prognozė bus įvykdyta, todėl stebėkime įvykius.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau