Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Liepos » 6

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: korona-aparteidas gali prasidėti rugpjūtį

Praėjusią savaitę žinomo lenkų parapsichologo Krzysztofo Jackowskio "YouTube" kanalo epizodas daugiausia buvo skirtas Lenkijos vidaus politinei situacijai, kai, atrodo, valdančioji partija turi visas galimybes pasitraukti iš parlamento. Mums, kaip ir beveik visiems mūsų skaitytojams, šis faktas nerūpėjo, bet mes apie tai rašome, nes viskas buvo būtent taip, kaip ponas Krzysztofas ir prognozavo. Štai kodėl lenkai jį taip myli. 

Tačiau šiandien ponas Jackowskis, nors ir vėl daugiau kalbėjo apie Lenkiją, kalbėjo tik apie būsimą kovą su pandemija, kuri, kaip žinome, yra vienoda ir visur paplitusi. Kitaip tariant, taip, kaip bus rytoj Lenkijoje, poryt bus visur, o, pavyzdžiui, Maskvoje - daug anksčiau. Todėl manome, kad mūsų skaitytojams bus naudinga sužinoti, kaip bus, ir tai įvyks gana greitai. Taigi:

Ketvirtoji pandemijos banga prasidės segmentas po segmento, regionas po regiono. Ir tai įvyks labai greitai. Tada ateis momentas, kai banga plis tiesiog staigiai, pasirodys visur vienu metu. Ir bus parengtas koks nors planas šiai problemai spręsti, bet jis pasirodys esąs nenaudingas, nes staiga padidėjęs sergamumas bus staigus.

Rugpjūčio antrojoje pusėje naujoji banga tarsi pasieks piką, tačiau ji bus nedidelė. Tačiau ji nesumažės ir tęsis iki rugsėjo vidurio, o po to staiga smarkiai padidės sergamumas.  Turiu nuojautą, kad ši ketvirtoji banga susijungs su kita banga, t. y. lygiagrečiai plis kažkas naujo. Šios dvi bangos susijungus ir bus staigus šuolis. Tuomet prasidės apribojimai. 

Bijosime šių apribojimų, nes žmonės nebebus lygūs. Tiems, kurie žinomu būdu, apsisaugojo, bus taikomi nedideli apribojimai, o tiems, kurie nėra apsisaugoję, bus taikomi griežti apribojimai.  Man į galvą ateina žodis "kompromisas". Galbūt tie, kurie savęs neapsaugojo, bus vadinami "susikompromitavusiais". 

Kai užmerkiu akis, mintyse iškyla vaizdas: nedidelė maisto prekių parduotuvė su dviem prekystaliais. Vienas prekystalis yra įprastas ir visiškai normalus, kur savisaugininkai galės įprastai apsipirkti. O kitas prekystalis yra tarsi šoninis, tarsi taburetė traukinio prieangyje. Ir kažkur ten, pusiau parduotuvėje, pusiau lauke, neapsaugoti žmonės galės nusipirkti maisto produktų.  

Apribojimai bus taikomi visiems, kurie ką nors valdo arba kam nors vadovauja: kiekvienas viešbutis, restoranas, klubas, kavinė, kirpykla turės parodyti savo vadovams, kad labai griežtai laikomasi naujųjų taisyklių; nuo to priklausys, ar įstaigos galės veikti, ar ne. Taigi tie, kurie nori išsaugoti savo verslą, turės laikytis taisyklių. Priešingu atveju įmonės nustos dirbti.

Visuomenė bus sukrėsta naujų taisyklių, daugelis sakys GĖDA, GĖDA, tačiau šį kartą jų nepalaikys tie, kurie jau yra apsaugoti, todėl neapsaugoti žmonės jausis kažkokie bejėgiai. Tuo tarpu taisyklės tik griežtės, o "susikompromitavusiems" asmenims bus leista ribotą laiką patekti į tam tikras vietas pro atskirą įėjimą arba apskritai bus uždrausta į jas patekti.

Tiesą sakant, Krzysztofo žodžiuose nėra nieko naujo - viskas, ką jis pasakė, rodo paprastą plėtros apribojimų logiką. Pasakysime daugiau: prieisime iki to, kad žmonės, gavę injekciją, pirmiausia juoksis iš tų, kurie jos negavo, ir kurie pirks parduotuvėje nuo sukaltos taburetės, o ilgainiui juokas gali virsti ir neapykanta - ypač jei po injekcijos žmonės staiga pradės jaustis kažkaip blogai. 

Tačiau toliau gali būti dar sunkiau. Pavyzdžiui, kas dešimtas bankas ar parduotuvė bus skirta neskiepytiems žmonėms, kur, savaime suprantama, prasidės eilės, susibūrimai. O eilės, susibūrimai pandemijos metu turi gerai žinomų pasekmių. 

Tačiau, nors visi maždaug žinome, kas tai bus, nežinome, kada tai įvyks. Jei tikėti Krzysztofu, taburetės Europoje bus pradėtos įrenginėti jau rugpjūtį, kad pradėtų veikti rugsėjo pabaigoje.  Pavyzdžiui, Lietuvoje nereikia statyti taburečių, nes mieste jau seniai yra oficialus maisto davinių parduotuvės, kuriuose galima valgyti pasenusį, einantį prie pabaigos maistą. Akivaizdu, kad pagal tą pačią schemą bus pasielgta ir su tais, kurie priešinasi Lietuvoje pamėgtos valdžios gydymo schemai, todėl sekime įvykius. Manau, laikas patiems augintis maisto produktus, mokytis išgyvenimo pagrindų, keltis į miestelius, kaimus, kur yra laukai, miškai. Mes, Lietuviai, vyresnio amžiaus žmonės, dar galime išgyventi, valgydami žoleles, kiaulpienes ir t.t. Bet kas laukia naujos kartos? Kas mane labiausiai neramina, tai gydymo 5staigos, jeigu nutiktu kažkas baisaus tavo sveikatai...  

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Įdomu kas mūsų laukia ateityje?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau