Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Rugsėjo » 1

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Laikas susilygino ir viskas greitai baigsis

(Paranormal) 2021 m. rugsėjo 1 d. naktį mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis pradėjo gyventi su nauju klipu, su naujomis prognozėmis, kurias pradėjo Lenkijos naujienų laidomis ir vaizdo citatomis su praėjusių metų prognozių ištraukomis. Nuostabu, kad visos jo prognozės apie padėtį Lenkijoje išsipildė ir vis dar tiksliai pildosi. 

Jaczkowskis nepamiršo ir pasaulinės auditorijos, kurioje net tolimosios Japonijos gyventojai klausėsi "YouTube" ištempę ausis. Japonija atrodo saugi, tačiau Europoje, Vidurinėje Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose gali kilti problemų:

.... Galbūt tai naivu, bet pirmas dalykas, kurį šiandien pajutau, buvo tai, kad pasaulis tarsi nustojo kalbėtis pats su savimi. Visi didieji šio pasaulio aukščiausieji vadovai bėgioja ir skelbia, bet niekas su niekuo nesikalba, tarsi būtų priimti nerimą keliantys sprendimai ir visai nereiktų tarpininkaujančių politikų.  Akivaizdu, kad politikai spėlioja apie šių sprendimų esmę, tačiau niekas nežino, kada jie bus priimti. 

 Afganistanas ... trys pajėgos grįš į Afganistaną, o tai, kas ten neseniai įvyko, yra spąstai Talibanui. Spąstai užsitrenkė ir jie dabar sėdi juose. Tačiau ši gaudyklė taip pat yra kažko didesnio planas. Tas planas galėjo būti įgyvendintas pasitelkus Talibano spąstus. Dabar ten staiga sukils sukilėliai - tiesą sakant, jaučiu, kad jie jau pasirengę. Tada į konfliktą įsikiš dar trys šalys, o visos kitos tik stebės. Tačiau Europa užvirs. Politikai daug kalbės, o žmonės protestuos.

Be Afganistano, pasaulio laukia, kaip jau minėjau, dar du pavojingi konfliktai. Pirmas dalykas, kurį matau tarsi iš paukščio skrydžio, yra kažkokia didžiulė įduba vietovėje. Daug cisternų ir vamzdžių, tarsi juose kažkas būtų saugoma ar išgaunama. Ir ši vieta bus užpulta, įvyks kokia nors provokacija. 

Kai tai įvyks, regioną, o gal ir visą šalį ištiks energetinė katastrofa. Žmonės norės bėgti apimti panikos, tačiau prieš tai ši šalis bus užpulta iš trijų pusių, todėl daugybė norinčių pabėgti žmonių negalės to padaryti. Matau, kad žmonės renkasi kino teatruose, bet nežiūri filmų - jie tiesiog eina į didelius viešus pastatus, kad nuo kažko pabėgtų.

Žmonės Lenkijoje piktinsis Lenkijos vyriausybe, nes daugeliui atrodys, kad Lenkijos vyriausybė jau seniai su kažkuo sutiko, o Lenkija nebus neutrali, ir tai mus papiktins - mes piktinsimės, bet neturėsime tam jokios įtakos.

Kai tai įvyks, pastebėsime, kad daugelio šalių politikai bus mums palankūs. Kadangi politikai žino, kas vyksta, jie žino, kas turėtų vykti. Galbūt jie nežino tikslaus laiko ar datos, bet žino, kas turi įvykti.

Antrasis konfliktas - tai netikėtas išpuolis dviejose pasienyje esančiose šalyse, po kurio žiniasklaida sukels tikrą ugnies audrą.  Tačiau tai nueis perniek. Iš pradžių visi manys, kad įvyks kažkas blogo, bet staiga įsiplieskęs konfliktas vyks sraigės greičiu ir atrodys, kad sustojo. Tada žiniasklaidoje bus tyla, nors pats konfliktas neišnyks.  Tai tęsis dar ilgai po šios keistos tylos. Tada pasauliui iškils pavojus.

Todėl taip pat tikėkitės žinių apie kurio nors labai aukšto rango politiko atsistatydinimą. Jis, kaip ir visi didieji politikai, apytiksliai žino, kas įvyks, bet nenori prie to prisidėti.  Tada ateina naujienos iš kitos pasaulio dalies - naujienos, susijusios su geltonosiomis dulkėmis ir nuodingomis dujomis. Kai tai išgirsite tiesiogiai per televiziją, visi suprasime, kad pasaulis yra labai, labai pavojingame taške, po kurio laikas ir jame vykstantys įvykiai nepaprastai sutrumpės. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau