Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Liepos » 24

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis užsimena, kad ši vasara bus paskutinė prieš pasaulio pabaigą

Liepos antroje pusėje garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis nusprendė prieš artėjančią pasaulio pabaigą dar kartą išvykti prie jūros, tam jis pasirinko nuostabų Baltijos jūros paplūdimį, kurio Lenkijoje, išėjus iš Varšuvos bloko atsirado daug. 

Iki tol visose vietose buvo spygliuotos tvoros ir valkatavo pastoviai alkani žmonės, kurie plėšiantys vyšnias ir kopūstų sodus. Kartais tekdavo sutikti kolegų karininkų, taip pat sovietų, kurie per sieną praveždavo televizorius iki savo padalinių. Apskritai viskas buvo kaip dabar Kryme, tik be malkų sandėlio paplūdimiuose, taigi viskas kaip ir anksčiau - net ir neprilygstamos ginkluotės modeliai po 40 metų beveik nepasikeitė. 

Atostogų metu Kšyštofas kalbėjosi su rinkėjais, kurie, kaip galima matyti, jam labai patinka. Jei, pavyzdžiui, J. Kaczyńskis būtų atėjęs į tą patį paplūdimį be apsaugos, žmonės būtų pribėgę prie jo su mantiruotėmis ir iš tvoros išrautomis lazdomis:

Šiandien Krzysztofas iš paplūdimio surengė kelias laidas, kuriose apžvelgė dabartinę vietos politinę situaciją:

.... jau buvau pažadėjęs, kad iki rudens bus du maro protrūkiai, o dabar, kaip matote, politikai apie tai tik kalba, žadėdami, kad mus gali nustebinti iš karto dvi epidemijos ir kad dabar reikia skubiai uždaryti viešąsias vietas. Dabar man susidaro įspūdis, kad kažkas, kažkur aukštose postuose, kažkas sugedo, o vietos vadovai liko vieni su savo sukurta problema ir dabar blaškosi bandydami išsaugoti savo veidą. 

Taip pat manau, kad rudenį ar net žiemą gali kilti savotiškas "medikų maištas", t. y. konfrontacija tarp vykdomosios medicinos valdžios institucijų, kuri sulauks didelio visuomenės dėmesio. 

 Artimiausiais mėnesiais kai kuriose Europos šalyse, įskaitant Lenkiją, gali būti didelių protestų, ir, kaip bebūtų keista, matau, kad šie protestai vyksta ne dieną, kaip įprasta, o tamsiu paros metu - vakarais ir net naktimis.

Nepaisant to, pandemijos istorija tęsis ir jau rudenį gali nutikti kažkas labai blogo - jie visomis priemonėmis bandys mus įtikinti, kad tai dar ne neramių laikų pabaiga. Mūsų laukia dar kažkas, ir aš matau, kaip gydytojai atidžiai apžiūri žmonių rankų, alkūnių ir kaklo odą. Atrodo, kad senasis maro etapas baigiasi ir prasideda naujas - kitas maras bus įspaustas mūsų kūnuose.  

 Geltonos dulkės... Manęs nuolat apie tai klausia. Tai dar neįvyko. Tai bus tam tikras ginkluotas konfliktas.  Matau augalus - gražius ir žalius, su prinokusiais vaisiais. Bet jie mums pasakys: "To negalima valgyti! Jie sakys, kad kažkas atsitiko ir augalai yra užnuodyti, bet iš tikrųjų tai bus melas. Taigi įžengsime į kitą nesąmonių etapą, kai baimė privers mus patikėti dar vienu madingu idiotizmu.

Keliaudamas čia, jaučiau, kad tuoj įvyks kažkas baisaus, kas sukels pasaulio pabaigą. Nežinau, kas tai bus, bet viskas, kas vyksta aplinkui, kažkodėl labai primena paskutinę ramią 1939 m. vasarą...

Jackowskio prognozės kas liečia Lenkiją puikiai pildosi - todėl žmonės aplink jį taip ploja. Ne taip sklandžiai sekasi prognozuoti globalius įvykius, ir visi vis dar laukia astronautų, kurie išskris virš plokščiosios Žemės kupolo arba bus užfiksuoti kur nors orbitoje. Pavasarį taip pat buvo žadamos geltonos dulkės, o dabar Krzysztofas sako, kad ant augalų bus vaisių - tai netiesioginis ženklas, tarsi rodantis į rudenį. Tačiau nesigilinkime į smulkmenas - tai parodys laikas. Svarbiausia ne tai ir net ne geltonos dulkės, kurių beveik nebeliko. 

Reikalas tas, kad pastarosiomis dienomis daugybė žmonių įvairiose platformose praneša apie tam tikrą vidinį artėjančių epochinių pokyčių pojūtį, po kuriuo gali slypėti bet kas: Nibiru, asteroidas, atominis karas, maras, ateivių išsilaipinimas ir pan. Vienas ar du tokie pranešimai per dieną nieko nereiškia, bet kai jų daug, tai jau rimta. Pavyzdžiui, 2019 m. vasarą atlikome disclose.tv vertimą, kuriame vaikinai surinko kalną pranešimų apie tai, kad jaučia, jog kažkas artėja. Visi tikėjosi kažko rudenį, tačiau žiemą iš Vuchano atėjo žinia. 

Ir šį kartą situacija maždaug tokia pati, tik dabar prie pasaulio pabaigos šauklių prisidėjo ir šaunus lenkų jautruolis. Taigi net nežinome, kas nutiks šiam pasauliui netolimoje ateityje, tačiau atrodo, kad ne visi išgyvens tai, todėl sekime įvykius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau