Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Kovo » 31

Krzysztofas Jackowskis: mūsų laukia karas, getai, tablečių platinimas nuo radiacijos ir nuodingas maistas

Paskutiniame ateinančių mėnesių prognozių leidinyje garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis savo žiūrovams sakė, kad jo ateities vizijos nežada nieko gero pasauliui: susidursime su padidėjusiais karantinais, naujomis pandemijos bangomis, su politika susijusiomis problemomis ir ekonomika, ir, galų gale, didelis karas, naudojant cheminį ginklą ar jo netyčinį nutekėjimą.

Taigi 2021 m. kovo 30 d. Krzysztofas pasidalino savo naujomis prognozėmis ir vizijomis su pasauliu:

… .Kas vyksta su mumis dabar, daugelis laiko beprotybe, bet iš tikrųjų visa tai yra tik pradžia - matau ir jaučiu, kad tikroji beprotybė vis dar laukia mūsų. Bus daugiau chaoso ir netrukus įvyks daug daugiau.

Bus maro problemų krizė. Bus trečia banga, kuri prasidės nekaltai ir palaipsniui, iš pradžių ji niekam netrukdys. Tačiau po kelių mėnesių visi pastebės pokyčius. Apribojimai bus pratęsti, o trečioji banga bus ilga ir kartais net silpnesnė. Bet tada paaiškėja, kad visos šalys yra baisiai skolingos, ir mes leisime save įtikinti, kad šias skolas sukėlė būtent maras.

Turkija, Viduriniai Rytai, dalis Europos - viskas paruošta dideliam karui, o dabartinė tyla yra ne kas kita, kaip ramybė prieš audrą. Tačiau šių metų balandį kils konfliktas, ir nematau alternatyvos.

Kažkokia maža šalis dega. Nežinau, kuri šalis ir dėl ko kilo šis gaisras. Bet tai bus tarptautinis skandalas, šauksmas - uždegimo kibirkštis, nuo kurios viskas prasidės.

Pirkite maisto prekių, apsirūpinkite atsargomis - net jei neatsitiks nieko karinio, jūs neiššvaistysite savo pinigų veltui, nes vasara sumuš visus istorinius rekordus. Bus karšta.

Kažkas man pokalbyje primena: anksčiau kalbėjote apie vaistų butelius, panašius į tuos, kurie buvo išdalinti žmonėms po Černobylio katastrofos. Tiesą sakant, aš kalbėjau apie kažkokius flakonus, bet taip - taip gali būti.

Aš matau šurmulį visoje šalyje - žmonės čia ir ten yra visiškai uždaryti, kaip gete, ir negali išeiti. Žmonės stovi grupėmis ir juos kažkuo apipurškiami. Tačiau panašu, kad jiems nieko blogo nenutinka.

Tokiuose getuose žmonės gaus maisto davinius. Akivaizdu, kad tai yra labai tikėtina perspektyva daugeliui žiūrovų. Todėl, jei vieną dieną gausite tokį racioną, atkreipkite dėmesį į šį maistą: žmonės, kurie visa tai valgys, susirgs ...

Šiandien visų karinių tinklaraščių dėmesys skiriamas Ukrainai, prie kurios sienų karius traukia Rusijos Federacija, ir Taivani, kurį Kinijos karinė aviacija aplanko beveik kiekvieną dieną. Analitikai netgi išsako nuomone, kad yra kažkas panašaus į slaptą Molotovo-Ribentropo paktą tarp KLR ir Rusijos Federacijos, pagal kurį vienu metu bus vykdoma ataka prieš Ukrainą ir Taivaną, kad būtų apsunkintas tam tikras NATO atsakas.

Mes nežinome, kokie paktai yra globalūs, paktai gali būti gana netikėti, tačiau Krzysztofas yra labai jautrus ir kol kas nemato karo Europoje ir Azijoje. Priešingai, jis ir toliau reikalauja karo Viduriniuose Rytuose. Ir, remiantis jo ankstesnėmis prognozėmis, tai prasidės nuo kažkokių kovų ir kai kurių sąsiaurių blokavimo.

Tai, kad pandemija dar nesibaigė ir kad įvyks trečioji banga, kad artėja finansinė krizė, suprantama ir be Krzysztofo, tačiau jo žinia apie getą ir kažkokio nuodingo maisto platinimą kelia labai didelį nerimą.

Anksčiau Amerikos, Australijos ir Europos jautruoliai perspėjo apie kai kuriuos nemokamus maisto kuponus, kurių rekomenduota vengti - anot jų, per šiuos kuponus žmonės išsiaiškins, kas kur gyvena ir kaip paskaičiuos - atvyks gydyti covid ar kažką panašaus. Tačiau, pasak Krzysztofo, gali būti įvairių gydymo būdų, pavyzdžiui, į maistą dedami stebuklingi vaistai, todėl stebime įvykių eigą.

O čia trumpai, kaip Rusijos technika juda link Ukrainos:

konspirologija, Nuomonės, Trečias pasaulis, eschatologija, epidemijos

konspirologija, Nuomonės, Trečias pasaulis, eschatologija, epidemijos

Krzysztofas Jackowskis: mūsų laukia karas, getai, tablečių platinimas

konspirologija, Nuomonės, Trečias pasaulis, eschatologija, epidemijos

konspirologija, Nuomonės, Trečias pasaulis, eschatologija, epidemijos

konspirologija, Nuomonės, Trečias pasaulis, eschatologija, epidemijos

Galite daugiau pažiūrėti šia nuoroda https://twitter.com/momchil_ivanov1/status/1377025668995747841

O čia žmonės aiškina, kad visus ruošiamasi suvaryti į getus, vaikus nuo tėvų atskirti, net patvirtintas yra įsakymas, žinoma, mes teigti negalime, kad jis yra autentiškas:

konspirologija, Nuomonės, Trečias pasaulis, eschatologija, epidemijos

konspirologija, Nuomonės, Trečias pasaulis, eschatologija, epidemijos

Mokomoji evakuacija:

O, dabar po šios gaisrininkų evakuacijos mokymų, pasirodė šis video:

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau