Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Liepos » 4

Braškių Uogienė Su Bananais

Braškių Uogienė Su Bananais

Nepasakyčiau, kad virta uogienė  yra mano mylimas uogų išsaugojimo būdas žiemai, tačiau, kai braškių dar vis yra pakankamai daug, o šaldikliai ir šaldytuvai jau prikrauti termiškai neapdorotomis uogomis, tenka virti uogienes, kad galėtumėm jas laikyti rūsyje. 

Jums reikės:

2 kg braškių, 5 bananai, 1 kg cukraus, vienos citrinos sultys, 2 v. š. Amaretto. 

Pusę braškių, pusę kiekio cukraus ir visus bananus reikia sutrinti su blenderiu, tuomet įberti likusias netrintas uogas, užkaisti puodą ir nemaišant virti iki užvirimo. Kai braškės užvirs, puodą nukaičiam ir paliekam atvėsti. Kai atvėsta, suberiam likusį cukrų ir tuomet puodą vėl užkaičiam. Verdam 15 min po užvirimo. Neužmirškite nugrėbti putas. Porą min prieš baigiant virti, įpilame citrinos sultys ir Amaretto.

Pusę uogų su bananais sutriniau todėl, kad ne trintos braškės plaukiotu tirštame sirupe. 

Vietoj Amaretto galit naudoti romą arba konjaką, bazilikus arba mėtas, imbierus ar vanilę ir t.t. Arba nieko nedėti  ir virti tradicinę uogienę.

Dalį braškių užšaldžiau. Į indelius sudėjau gražesnės uogas, o patrintas su blenderiu šiek tiek patryniau ir užpyliau ant viršaus. 200 ml trintų uogų dėjau 1 v. š. cukraus be kaupo. Galima ir visai be cukraus, bet mums su minimaliu kiekiu skaniau.

Pasidalino: vakavimas.lt

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.08.2020 laikas 22:09 Pastor Predicts Apocalyptic ‘Fireballs Are Coming’ As NASA Warns Of Close Shave With Asteroid

A Christian evangelist has issued dire warnings about upcoming events which could herald the end of the world.

Skaityti daugiau

10.08.2020 laikas 22:09 Fort Collins Residents Beat Sh*t Out of Antifa, Show Major American Cities How It’s Done
While Antifa continue to wage a campaign of terror in major American cities, destroying property and night after night, the residents of a Fort Collins suburb in Colorado dealt with the far-left anarchists as soon as they showed their face in their neighborhood and threatened to cause a scene....

Skaityti daugiau

10.08.2020 laikas 22:00 50,000 Coronavirus Testing Kits Recalled Due To Safety Concerns
As manay as 750,000 unused coronavirus testing kits are being recalled over safety concerns.

Skaityti daugiau

10.08.2020 laikas 18:19 Saldūs Varškės Suktinukai. Puikus Receptas!

Noriu pasidalinti su jumis puikiu receptu. Jūs netgi neįsivaizduojate, kokie puikūs suktinukai gausis. Jų galima pasigaminti bet kokiu metų laiku ir mėgautis jų nepaprastu skoniu.

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 16:23 Antifa and BLM Are Begging You To Stop Sharing Riot Footage Because They’re Getting Arrested
Antifa and Black Lives Matter protesters are begging people to stop sharing photos and videos of the violent protests and far-left criminality that has taken over the streets of major cities across America.

Skaityti daugiau