Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Balandžio » 11

Lenkų aiškiaregis perspėja: netrukus reikės slėptis bunkeryje

2021 m. balandžio 9 d. mylimas lenkų aiškiaregis ponas Krzysztofas Jackowskis pasirodė eteryje su nauju vaizdo įrašu, kurio pavadinimas skamba bauginančiai: pasirengimo būsena. Tada, kaip matyti iš pavadinimo, parapsichologas transliacijos pabaigoje bendrai paaiškino, kam reikia pasiruošti, jei ne tiesiogiai siūlo „eiti į bunkerį“, bet užsiminė apie neišvengiamą tokių įvykių poreikį ir numatoma būtinybę.

Pagrindinis klausimas, kuriuo žiūrovai kankino Krzysztofa, buvo pasaulio pabaigos klausimas - tai yra, kada jis ateis ir kaip? Būdamas jautrus (sensityvu), o ne eschatologas, Krzysztofas tiesiogiai nekalbėjo apie pasaulio pabaigą, tačiau prisiminė savo prognozę 2019 m. vasarą, tai yra, kad 2019 m. bus paskutiniai įprasti metai ir kad ateinantys 3,5 m. bus lyg pasauliniai šokiai, pagal kažkieno dūdelę , kurio metu kiekvieni kiti metai bus vis blogesni nei ankstesni.

Taip iš tikrųjų dabar ir vyksta: jei 2020 m. pavasarį visa žiniasklaida apie tai ir kalbėjo, tik apie karūną, tai dabar visa žiniasklaida kalba apie Trečiojo pasaulinio karo perspektyvą. Ir tai tik prasidėjo antri metai nuo trijų su puse, pranašautų! Todėl galima pagalvoti, kad dabar gyvename tik pirmajame ketvirtyje, šių metų, o pagrindiniai pasaulio nuotykiai dar laukia.

Apie būsimą visuotinį konfliktą Krzysztofas sako (59:40):

... Man susidarė įspūdis, kad egzistuoja tam tikras visuotinis planas, kurį kadaise priėmė visos NATO šalys, tačiau dabar JK ir kai kurios ES šalys jau atsisako jame dalyvauti, tačiau Prancūzija, Vokietija ir JAV reikalauja. Paradoksalu, bet man susidarė įspūdis, kad šioje situacijoje daug kas priklauso nuo Lenkijos. Jei Lenkija pakeis savo poziciją, daug ko gali neįvykti, tačiau Lenkija neatsisakys savo ankstesnių įsipareigojimų….

Krzysztofas nieko daugiau apie šį pasaulinį planą nepasako, tačiau patikslina, kad „Lenkija yra budėjimo režime“, ir nupiešia Lenkijos žemėlapį, kur užpavėsintos teritorijos rodo teritorijas, tiesiogiai susijusias su minėto plano įgyvendinimu:

konspirologija, eschatologija, Trečias pasaulis, Krzysztofas Jackowski

konspirologija, eschatologija, Trečias pasaulis, Krzysztofas Jackowski

Apie būsimą pasaulio konfliktą Krzysztofas sako, kad jis prasidės tarsi dviejose vietose vienu metu, tačiau iš tikrųjų abu šie epizodai taps vieno scenarijaus dalimi. Konfliktas greičiausiai bus pradėtas jūroje, kur kai kurie lėktuvai puola „kažką plūduriuojančio“.

Tai yra, galima pagalvoti, kad tai bus laivas arba naftos platforma. Parapsichologas šios vietos neįvardija, tik siūlo, kad jūra gali būti Juodoji, tačiau tuo pat metu nei lėktuvai, nei laivas jokiu būdu nebus susiję su įvykiais aplink Ukrainą. Kai tai atsitiks, Krzysztofas rekomenduoja „apsisaugoti ir apsirūpinti atsargomis“.

Parapsichologas nepaskelbė pasaulinės mėsmalės pradžios datos, tai yra, arba jis to nežino, arba nenori atskleisti baisios karinės paslapties. Tačiau gali būti, kad ankstesnių metų mistikai ir sensityvai ką nors pasakė apie šią datą (apie tai mes kalbėjome išsamiau medžiagoje. Iki rugpjūčio nebus pasaulinio karo):

konspirologija, eschatologija, Trečias pasaulis, Krzysztofas Jackowski

Medžiagoje aukščiau esančiu pavadinimu kalbėjome, kad vokiečių pranašas Th. Beykirch 1849 m. išleido knygą „Prophetenstimmen mit Erklärungen“, kurios apytikslis vertimas būtų „Pranašo balsai su paaiškinimais“. Tinklalapyje yra tokia fragmento vertimo versija, pranašaujanti apie ww3 pradžią:

„Gegužės mėnuo pradės rimtai ruoštis karui, tačiau iki karo dar nedaeis. Birželis taip pat kvies į karą, tačiau iki jo taip pat nedais. Liepa bus tokia rimta ir grėsminga, kad daugelis atsisveikins su žmonomis ir vaikais. Rugpjūtį visame pasaulyje bus kalbama apie karą. Rugsėjis ir spalis atneš daug kraujo. Nuostabūs dalykai įvyks lapkritį “.

The End Times Forevaster“ pateikia šios citatos pranašystę angliškai:

„Birželio mėnuo atneš problemų pradžią, tačiau tai dar nebus tikras karas “. ……
„Liepos mėnesį prasidės bendra mobilizaciją.“ ... ..
„Rugpjūtį visi dalyvaujantys žmonės pradės jausti poveikį.“…
„Rugsėjį bus didžiausios žudynės, kurią kada nors patyrė žmonija“ ... ..
„Nuo spalio iki gruodžio bus stebuklai“.

Yra daugybė kitų nuorodų, kad Trečiasis pasaulinis karas prasidės vasaros pabaigoje, vienintelis dalykas, kuris visada buvo neaiškus - kokie vasaros metai? Tačiau matant įvairių rūšių jėgų ir priemonių koncentraciją aplink Ukrainą, matant, kad visi aplinkiniai kalba tik apie galimą didelį karą, galima pagalvoti, kad Theodoras Beikirchas (Th. Beykirch) įspėjo apie šį laiką, tai yra, kažkur rugpjūtį visa tai sprogs.

Alipija Goloseevskaya (Алипия Голосеевская): „Karas prasidės prieš  Šv. Apaštalus Petrą ir Paulių (minimos birželio 29 d.). Tai įvyks, kai bus išneštas lavonas .... Gulės: ten ranka, ten koja ... Tai bus ne karas, o tautų egzekucija dėl jų supuvusios valstybės. Negyvi kūnai gulės kalnais, niekas neįsipareigos jų laidoti. Kalnai ir kalvos grius, susilygins su žeme. Žmonės bėgs iš vienos vietos į kitą. Bus daug kankinių, be kraujo, kurie kentės dėl stačiatikių tikėjimo “.

Be to, noriu priminti savo skaitytojams „The Ecоnomist“ paveikslėlį su 2019 metų prognoze:

konspirologija, eschatologija, Trečias pasaulis, Krzysztofas Jackowski

Lavonai su sunykusiais drabužiais, juda kažkur į Vakarus, kažkaip skausmingai primena armiją, susirinkusią prie Ukrainos sienų, arba 80% pajėgų ir priemonių akivaizdžiai buvo atvežta iš kažkokio muziejaus. Galbūt netrukus net pamatysime vaizdo įrašus su T-34 tankais, kad NATO visiškai išprotėtų iš baimės.

Daug kartų Krzysztofas kalbėjo - kažkoks grandiozinis pasaulinis planas, įskaitant karinius epizodus, egzistuoja jau nuo 2019 m., ir jame turėjo figuruoti Donaldas Trumpas, kuris taip pat atsispindi „The Ecоnomist 2019“ viršelyje. Trumpas šiame plane dalyvauti nepanoro, taigi dabar tai suvaidins kitas prezidentas. Atrodo, kad kiti likę dalyviai neprieštaravo, todėl dabar galbūt globalistai įgyvendins tiksliai 2019 m. viršelio scenarijų, o mums belieka tik stebėti įvykių eigą.

Taigi, jeigu jums patiko, tokios prognozės, nepamiškite pasidalinti su kitais. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Bet tai nereiškia, kad nereikia žinoti kitų nuomone. O, kas yra informuotas, tas gali ir apsisaugoti. Keista, kad Lietuvoje skolos didėję didele progresija... klausymas, gal yra žinoma, kad jų neteks atiduoti, ar kažką paaukoti mūsų teritorijoje?

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau