Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 14

Dabar Galite Pamatyti Nibiru Per NASA Programą Helioviewer

2020 m. balandžio 10 d. vakare išsiveržė Anak Krakatau ugnikalnis, apie kurį pranešė visi interneto portalai ir tik tinginiai nerašė. Žinoma, mes taip pat parašėme keletą žodžių apie, bet visi laukė – kada gi pasakys kažką protingo akademikai. Bet akademikai tyli, todėl, kaip įprasta, pasakysime, mes kažką protingo. Faktas yra tas, kad Anak-Krakatau šiandien yra penkiasdešimtas aktyvus ugnikalnis, nuo vasario 20 dienos jų buvo 49.

Taigi, tokio dalyko, kai vieno metu žemėje išsiveržė tiek daug ugnikalnių žmonijos atmintyje turbūt niekada nebuvo, o šių išsiveržimo priežastis galimai kabo ore. Manoma, kad tokia priežastis yra tam tikro dangaus kūno - juodosios skylės ar neutroninės žvaigždės, kuri yra žinoma, kaip masiškiausias palydovas Nibiru.

Šio palydovo apskriejimo laikas aplink savo žvaigždę, manomas yra 47 dienos, tai atsispindi žemės seisminiame cikle: kartą per 47 dienas žemė, neutroninė žvaigždė ir jo masyvus palydovas išsirikiuoja į vieną liniją – kas ir įššaukia žemėje stiprius seisminius įvykius.

Šio ciklo sekimu užsiima William Frederick, skelbdamas savo prognozes The End Times Forecaster svetainėje. Dabar primena The End Times Forecaster, mes įeiname į kito ciklo periodą, kuris truks nuo balandžio 18 iki gegužės 10 dienos. Jo skaičiavimais, kažkur ciklo viduryje reikia laukti didelio seisminio įvykio.

Iš savęs, galime tik pridurti, jei observatorijas uždaromos, palydovai išjungti, žmonės uždaryti namuose – Nibiru jau yra kažkur arti, o jei taip, ciklas turi stipinai veikti ir pačios žemės judėjimą.

Kai Nibiru buvo už Saulės sistemos ribų, buvo galima nepaistyti. O priartėjus Nibiru, ciklas nebegali tiksliai veikti, dėl poslinkio – belieka atsižvelgti į paskutinius didžiausius seisminius įvykius. Todėl, sunku pasakyti, kur kitą kartą įvyks koks seisminis įvykis.

Kadangi, vis dar žmonių žemėje antrosios saulės pasirodymas danguje yra tiesiog neįsivaizduojamas, todėl šios auditorijos atstovai yra kviečiami apsilankyti NASA helioviewer.org svetainėje ir pasirinkti šiuos parametrus:

Konspirologija, Nibiru, Kosmosas

Po to palydovas parodys 2020 m. balandžio 8 d. nuotrauką, kurią pastebėjo ufologas Scottas Waringas:

Konspirologija, Nibiru, Kosmosas

Kvadrate palyginimui žemės matmenys. Padidinus išžiūrėti daug ko ne galima, bet atrodo kažkas maždaug taip:

Konspirologija, Nibiru, Kosmosas

Taigi, dabar, mieli skeptikai, mėgaukitės – juo labiau, kad džiaugtis liko nedaug. O mes toliau stebėsime kas dedasi pasaulyje, kas žino kiek mums liko dar to laiko.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau