Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Balandžio » 14

Dabar Galite Pamatyti Nibiru Per NASA Programą Helioviewer

2020 m. balandžio 10 d. vakare išsiveržė Anak Krakatau ugnikalnis, apie kurį pranešė visi interneto portalai ir tik tinginiai nerašė. Žinoma, mes taip pat parašėme keletą žodžių apie, bet visi laukė – kada gi pasakys kažką protingo akademikai. Bet akademikai tyli, todėl, kaip įprasta, pasakysime, mes kažką protingo. Faktas yra tas, kad Anak-Krakatau šiandien yra penkiasdešimtas aktyvus ugnikalnis, nuo vasario 20 dienos jų buvo 49.

Taigi, tokio dalyko, kai vieno metu žemėje išsiveržė tiek daug ugnikalnių žmonijos atmintyje turbūt niekada nebuvo, o šių išsiveržimo priežastis galimai kabo ore. Manoma, kad tokia priežastis yra tam tikro dangaus kūno - juodosios skylės ar neutroninės žvaigždės, kuri yra žinoma, kaip masiškiausias palydovas Nibiru.

Šio palydovo apskriejimo laikas aplink savo žvaigždę, manomas yra 47 dienos, tai atsispindi žemės seisminiame cikle: kartą per 47 dienas žemė, neutroninė žvaigždė ir jo masyvus palydovas išsirikiuoja į vieną liniją – kas ir įššaukia žemėje stiprius seisminius įvykius.

Šio ciklo sekimu užsiima William Frederick, skelbdamas savo prognozes The End Times Forecaster svetainėje. Dabar primena The End Times Forecaster, mes įeiname į kito ciklo periodą, kuris truks nuo balandžio 18 iki gegužės 10 dienos. Jo skaičiavimais, kažkur ciklo viduryje reikia laukti didelio seisminio įvykio.

Iš savęs, galime tik pridurti, jei observatorijas uždaromos, palydovai išjungti, žmonės uždaryti namuose – Nibiru jau yra kažkur arti, o jei taip, ciklas turi stipinai veikti ir pačios žemės judėjimą.

Kai Nibiru buvo už Saulės sistemos ribų, buvo galima nepaistyti. O priartėjus Nibiru, ciklas nebegali tiksliai veikti, dėl poslinkio – belieka atsižvelgti į paskutinius didžiausius seisminius įvykius. Todėl, sunku pasakyti, kur kitą kartą įvyks koks seisminis įvykis.

Kadangi, vis dar žmonių žemėje antrosios saulės pasirodymas danguje yra tiesiog neįsivaizduojamas, todėl šios auditorijos atstovai yra kviečiami apsilankyti NASA helioviewer.org svetainėje ir pasirinkti šiuos parametrus:

Konspirologija, Nibiru, Kosmosas

Po to palydovas parodys 2020 m. balandžio 8 d. nuotrauką, kurią pastebėjo ufologas Scottas Waringas:

Konspirologija, Nibiru, Kosmosas

Kvadrate palyginimui žemės matmenys. Padidinus išžiūrėti daug ko ne galima, bet atrodo kažkas maždaug taip:

Konspirologija, Nibiru, Kosmosas

Taigi, dabar, mieli skeptikai, mėgaukitės – juo labiau, kad džiaugtis liko nedaug. O mes toliau stebėsime kas dedasi pasaulyje, kas žino kiek mums liko dar to laiko.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 16:08 Receptai | Patiekalai Švelnus ir kreminis varškės ir bananų pyragas
Fantastiškai skanus kreminis varškės ir bananų pyragas! Varškės sluoksnis gaunasi labai švelnus, nuostabios kreminės konsistencijos... Tokio pyrago tiesiog neįmanoma atsivalgyti. Pirmą kartą buvo tiesiog "nušluotas" nuo stalo, tad jau kitą dieną teko gaminti dar kartą. Ir vėl nutiko tas pats....

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau