- 14.04.2020
- 3.9 Reitingas
- 3273 Peržiūrų
- Komentarai
2020 m. balandžio 10 d. vakare išsiveržė Anak Krakatau ugnikalnis, apie kurį pranešė visi interneto portalai ir tik tinginiai nerašė. Žinoma, mes taip pat parašėme keletą žodžių apie, bet visi laukė – kada gi pasakys kažką protingo akademikai. Bet akademikai tyli, todėl, kaip įprasta, pasakysime, mes kažką protingo. Faktas yra tas, kad Anak-Krakatau šiandien yra penkiasdešimtas aktyvus ugnikalnis, nuo vasario 20 dienos jų buvo 49.
Taigi, tokio dalyko, kai vieno metu žemėje išsiveržė tiek daug ugnikalnių žmonijos atmintyje turbūt niekada nebuvo, o šių išsiveržimo priežastis galimai kabo ore. Manoma, kad tokia priežastis yra tam tikro dangaus kūno - juodosios skylės ar neutroninės žvaigždės, kuri yra žinoma, kaip masiškiausias palydovas Nibiru.
Šio palydovo apskriejimo laikas aplink savo žvaigždę, manomas yra 47 dienos, tai atsispindi žemės seisminiame cikle: kartą per 47 dienas žemė, neutroninė žvaigždė ir jo masyvus palydovas išsirikiuoja į vieną liniją – kas ir įššaukia žemėje stiprius seisminius įvykius.
Šio ciklo sekimu užsiima William Frederick, skelbdamas savo prognozes The End Times Forecaster svetainėje. Dabar primena The End Times Forecaster, mes įeiname į kito ciklo periodą, kuris truks nuo balandžio 18 iki gegužės 10 dienos. Jo skaičiavimais, kažkur ciklo viduryje reikia laukti didelio seisminio įvykio.
Iš savęs, galime tik pridurti, jei observatorijas uždaromos, palydovai išjungti, žmonės uždaryti namuose – Nibiru jau yra kažkur arti, o jei taip, ciklas turi stipinai veikti ir pačios žemės judėjimą.
Kai Nibiru buvo už Saulės sistemos ribų, buvo galima nepaistyti. O priartėjus Nibiru, ciklas nebegali tiksliai veikti, dėl poslinkio – belieka atsižvelgti į paskutinius didžiausius seisminius įvykius. Todėl, sunku pasakyti, kur kitą kartą įvyks koks seisminis įvykis.
Kadangi, vis dar žmonių žemėje antrosios saulės pasirodymas danguje yra tiesiog neįsivaizduojamas, todėl šios auditorijos atstovai yra kviečiami apsilankyti NASA helioviewer.org svetainėje ir pasirinkti šiuos parametrus:
Po to palydovas parodys 2020 m. balandžio 8 d. nuotrauką, kurią pastebėjo ufologas Scottas Waringas:
Kvadrate palyginimui žemės matmenys. Padidinus išžiūrėti daug ko ne galima, bet atrodo kažkas maždaug taip:
Taigi, dabar, mieli skeptikai, mėgaukitės – juo labiau, kad džiaugtis liko nedaug. O mes toliau stebėsime kas dedasi pasaulyje, kas žino kiek mums liko dar to laiko.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau