Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 11

Prasidėjo Anak Krakatau Ugnikalnio Išsiveržimas. Kur Bus Kitas?

2020 m. balandžio 10 d. vakare prasidėjo Krakatau išsiveržimas – garsiausias Indonezijos ugnikalnis.

Krakatau – randasi Kalderos saloje, Sundos sąsiauryje tarp Java ir Sumatros salų, Indonezijos provincija.

Seismologija, konspirologija, Ugnikalnis, Krakatau

Prieš garsųjį 1883 m. išsiveržimą, ugnikalnis buvo viena didelė sala, tačiau po išsiveržimo sala buvo suskaldyta, iš kurios tapo salynu. Anak Krakatau viena iš jų.

Seismologija, konspirologija, Ugnikalnis, Krakatau

1930 m. Krakatau rajone prasidėjo naujas, šį kartą povandeninis išsiveržimas, kurio vietoje susiformavo dar viena sala, kurio aukštis yra apie 200 metrų. Nuo to laiko ji periodiškai išsiveržia – kas nutiko ir vakar / šiandien.

Prasidėjo Anak Krakatau Ugnikalnio Išsiveržimas. Kur Bus Kitas?

Kaip matosi iš MAGMA Indonesia paveikslo, šilumos šaltinis yra dešinėje nuo Krakatau kalno. Taigi prasiveržė ne pats Krakatau, bet kaimyninė Anak Krakatau sala. Ji yra maždaug penki kilometrai nuo pagrindinio kalno.

Seismograma iš tenai atrodo taip:

USGS taip pat neparodo jokios katastrofos – ugnikalnio srityje nebuvo

Taigi nematome jokio stipraus žemės drebėjimo ar net „drebėjimo“, numatančio sprogimą – mes kalbame šiuo metu tik apie pelenų išmetimą į 15 kilometrų aukštį ir stiprų riaumojimą, kuris buvo girdimas 150 kilometrų spinduliu.

USGS taip pat neparodo jokios katastrofos – ugnikalnio srityje nebuvo net M4.0. Tačiau...

Vakar rašėme, kad žemė trumpam prarado magnetinį lauką, su magnetiniu lauku nutiko labai keistų dalykų, išvakarėse jis išsilenkė 6 valandoms. Ir iškart po to suaktyvėjo Anak Krakatau.

Vargu ar tai sutapimas – veikiau mes kalbame apie tam tiktą judesį branduolyje, kuris neišvengiamai paveikė mantiją ir litosferą. Galimai, šis procesas ir atsispindėjo ugnikalnio aktyvumui.

Atsižvelgiant į šią prielaidą, pažiūrėkime, kur yra geologinis Krakatau antipodas:

geologinis Krakatau antipodas

Projekcija krenta kažkur į Kolumbiją, tačiau iškart pastebime, kad antipodų tarnybą nelabai tiksli – ji pateikia ne taško projekciją, bet iškart šalies projekciją, kurią nustatė programuotojo vaizduotė. Tačiau bendra kryptis yra suprantama ir dabar, po Venesuelos prezidento Maduro kėde gali, kaip reikiant sudrebėti. Ar tai bus žemės drebėjimas, ugnikalnio išsiveržimas, JAV karinė operacija ar trys viename, mes nežinome.

Kita vertus, kadangi kalba eina, greičiausiai, apie tam tikrą globalų procesą šerdyje, branduolyje ar mantijoje, kas ir sukėlė magnetinio lauko „šokį“, kuris vis dar tęsiasi, artimiausioje ateityje jis gali „sprogti“ bet kurioje vietoje, ypač viduržemio jūros regione – apie kurį mes jau kalbėjome.

Be to, sudrebėti gali ir pačioje Indonezijoje, nes ugnikalniai yra dar neištyrinėtas dalykas ir jie gali išsiveržti be perspėjimo. Todėl stebėkime toliau kas dedasi pasaulyje. Ir jei netyčia dar kažkur kas baisaus įvyks, tai 2020 metų kalendorius atrodys maždaug taip:

Seismologija, konspirologija, Ugnikalnis, Krakatau

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau