Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 22

Artėja pasaulio pabaiga. Pirmi tai supras Indijoje

(Paranormal) Keletą gana turiningų rudens mėnesių visas pasaulis su tam tikru nerimu laukė 2020-ųjų gruodžio 21-osios pradžios, kuriai, jei ne pasaulio pabaiga, tai bent jau buvo numatyta jos pradžia. Taigi, prasidėjus gruodžio 21-ajai, atrodo, kad prasideda pasaulio nuotykiai:

Seismologija, konspirologija, mistika, gamtos anomalijos

Seismologija, konspirologija, mistika, gamtos anomalijos

Seismologija, konspirologija, mistika, gamtos anomalijos

Taigi 2020 m. gruodžio 21 d. Palydovai užfiksavo TRYS IŠ EILĖS gama spindulių pliūpsnius, o tai yra labai daug mūsų laikui.

Kas yra šių anomalijų priežastis, mes nežinome ir visų pirma yra tik spėjimai - šie gama spinduliuotės pliūpsniai gali atsirasti dėl to, kad Saulės sistemoje atsirado koks nors naujas dangaus kūnas. Pavyzdžiui - neutronų žvaigždė.

Mes šia versija tikėti nereikalaujame, galbūt priežastis yra kita, tačiau stiprus žemės drebėjimas po tokio kosminio šou yra praktiškai tikrasis faktas. Todėl kitas kylantis klausimas yra KUR!?

Pažiūrėkime, ką turime su jonosfera, kuri greičiausiai reaguoja į gama spindulių pliūpsnius:

Seismologija, konspirologija, mistika, gamtos anomalijos

Taigi turime aiškią anomaliją virš Indijos ir šalia akvatorijos, esančios šalia pusiasalio iš rytų ir vakarų:

Seismologija, konspirologija, mistika, gamtos anomalijos

Gali būti, kad šis protonų-elektronų siautulys kilo dėl kažkokių žemiškų priežasčių, tačiau labiau tikėtina, kad gama spinduliuotės srautas pasiekė kažkur šioje srityje ir sukėlė ten trikdžius. Todėl jei artimiausiu metu kažkur prasideda kai kurie seisminiai kataklizmai, greičiausiai jie pasirinks žemėlapyje rodomą plotą įgyvendinimui, todėl mes stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 10
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.01.2021 laikas 19:50 Limfinę sistemą: 6 natūralios detoksikuojančios priemonės
Tiesą sakant, nedaugelis iš mūsų žino, kad reikia išvalyti limfinę sistemą. Todėl labai mažai kas tai daro reguliariai. Bet jei visi reguliariai valytų limfinę sistemą, jų sveikata būtų daug stipresnė. Prieš supažindindami jus su natūraliomis priemonėmis limfinei sistemai valyti, pirmiausia norėtum...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 19:21 Krzysztofas Jackowskis: kada ateis «Nuostabus naujas pasaulis»?

2021 m. sausio 27 d. naktį garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis po daugiau nei savaitės tylos pasirodė eteryje su nauju vaizdo įrašu. Panašu, kad per šį laiką jis neturėjo jokių naujų skubių apreiškimų, todėl šis išėjimas į eterį daugiau buvo skirtas atsakyti į kanalo prenumeratori...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 17:17 COVID-19 persirgote lengvai ar sunkiai? Nuo to gali priklausyti, kiek ilgai išliks imunitetas
Dabar La Jolla imunologijos instituto (LJI), Liverpulio universiteto ir Sautamptono universiteto tyrimų grupė pateikia įdomius rezultatus. Jų naujas tyrimas rodo, kad žmonėms, persirgusiems COVID-19 sunkiąja forma, gali likti daugiau apsauginių „atminties“ T ląstelių – nei žmonėms, kurie naujojo kor...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 14:55 Cullinano deimanto atradimas - kodėl šis didžiulis skaidrus deimantas buvo supjaustytas?

1905 metų sausio 26 diena buvo įsimintina ir geologams, ir brangenybių pirkliams, ir anglų karališkajai šeimai. Pietų Afrikoje surastas didžiausias skaidrus deimantas istorijoje, gavęs Cullinano vardą. Dabar taip vadinamas ir didžiausias „Rolls-Royce“ modelis.

...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 22:33 Parapsichologas prognozuoja karą su ateiviais ir 9 savaites Pragaro
Vienas iš svarbiausių šiuo metu JAV forumuose svarstomų klausimų yra visokių mistikų, parapsichologų ir kitų ekstrasensų, kurie iš anksto numatė dvi prezidento kadencijas Donaldui Trampui, klausimas. Pranašysčių buvo daug, be to, jas dažnai išsakydavo labai iškilūs žmonės, kurių įrašuose yra daugybė...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 20:35 Vištienos salotos su majonezo, jogurto ir sezamų sėklų padažu
Su vištienos salotomis aš tikriausiai niekada nenustosiu eksperimentuoti. Labai mėgstu šias salotas. Skanu, sveika ir sotu. Šį kartą labai pasiteisinęs eksperimentas, kuriuo noriu pasidalinti su Jumis visais. Esu tikra, kad vištienos mėgėjai gamins ne vieną kartą!...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Minkštos kefyro mielinės bandelės su uogiene (orkaitėje)
Šios mielinės bandelės su uogiene gaunasi labai skanios, nes tešloje yra naudojamas kefyras. Uogienę galite rinktis kokią tik norisi, aš pasirinkau vyšnių.

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Meksikietiškos salotos su vištiena, juodosiomis pupelėmis, kukurūzais ir avokadais

Tokias vištienos salotas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias. Jei pašildysite vištienos krūtinėlę, salotos bus tarsi garnyras. Patiekalas tiks ir pietums, ir vakarienei, ir nešimuisi į darbą, dienos pietums.

...

Skaityti daugiau